Екскапитанът на „Пирин“ /ГД/ М. Близнаков изригна с хеттрик в Австрия след паузата

Бившият капитан на „Пирин“ /ГД/ Марио Близнаков се завърна с хеттрик в Австрия след паузата. Във встъпителната си зимна контрола неговият „Нойкирхен“ победи с 4:2 намиращия се едно ниво по-високо в йерархията „Кицбюел“. Неврокопчанинът откри голеадата в 20-та мин., съперникът изравни преди почивката. През втората част българският нападател вкара в 50-та и 67-та мин., между двете попадения в 60-та мин. се разписа съотборникът му Саави. Още на два пъти Близнаков можеше да увеличи стрелковата си сметка, но в 80-та мин. пропусна дузпа, а преди това негов удар срещна гредата. Отборът му стана есенен първенец в своята дивизия, с 5 т. преднина пред втория „Санкт Мартин“ и със 7 пред „Хютшлаг“, което го прави основен кандидат за промоция.