Home-p1-728×90

ЕКШЪН НА ТЕРЕНА! Играчи се биха и псуваха като хамали в мач на 19-г. орлета

Играчи се биха и псуваха като хамали в мача от елитната група до 19 г. на ОФК „Пирин“ с „Верея“. Двата тима завършиха 1:1 на терена в село Рилци и запазиха позициите си в таблицата – орлетата в златната среда, заралии с 5 места по-надолу. Грозните сцени се разиграха малко преди почивката, когато Константин Митев от домакините и Стивън Славков от гостите приложиха в действие юмручното право и реферът Николай Рамунски справедливо ги прати под душа. В 65-та мин. старозагорци останаха с 9 души, след като Михаил Димитров видя за втори път в срещата жълтия цвят на съдийския картон. След двубоя част от младите футболисти на „Верея“ продължиха да попържат и да ругаят, но им се размина.

Мартин Подгорски изведе пиринци напред в 20-та мин. Четвърт час по-късно изгоненият впоследствие Славков изравни в 35-та мин. от дузпа, изработена от Мерхан Мустафов. Голмайсторът бе натирен тази зима от „Локомотив“ /Пд/ за участие в сексоргия с 15-годишна и свой съотборник, но намери пристан под Аязмото.