Home-p1-728×90

Нов провал на надеждите на „Марек“ в сблъсъка на опашкарите

Нов провал претърпя 17-годишната формация на „Марек“ в елитната група в опашкарския сблъсък срещу „Левски-Раковски“, в който дупничани отново не надскочиха себе си и записаха 14-а поредна загуба в първенството с 2:3. Поражението остави момчетата на Анжело Кючуков с нулев точков актив и на практика ги обрича в битката за оцеляване далеч преди края на кампанията. Доскоро сателитната школа на гранда „Левски“ дръпна с три гола още през първата част с автори Давид Димитров, Симеон Митев и Николай Гагов. Домакините върнаха едно попадение до почивката с точния изстрел на Димитър Димитров. През втората част резервата Илиян Токев подхрани надеждите поне за частичен обрат, но съперникът не допусна късна драма. Компания на марекчани на дъното отново правят благоевградските орлета, изпреварени от „Левски-Раковски“ заради гола на столичани на чужд терен в директния двубой – 1:1 при гостуването на базата в село Рилци.