Home-p1-970×90
Home-p1-970×90
Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 1 МАРТ 2017 г.

БНТ1
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи AАнгелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм
/3889 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Милион и две усмивки /п/ 13:55 Референдум /п/ 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 Чиста кръв – тв филм /81 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 16:55 Момчетата от “Медисън авеню” 6 – тв филм /11 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Парламентарни избори 2017: Диспутна тема: Икономическа политика 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:55 Спортни новини 21:10 Посолството – тв филм /8 епизод/ 22:25 В кадър – Комитски тайни 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:15 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /9 епизод/(12) 00:20 Денят започва с Култура /п/ 01:35 Момчетата от “Медисън авеню” 6 – тв филм /11 епизод/п/ 02:20 Чиста кръв – тв филм /81 епизод/п/ 03:05 Глухаря – тв филм /9 епизод/п/(12) 03:55 Дързост и красота – тв филм
/3889 епизод/п/ 04:20 Парламентарни избори 2017: Диспутна тема: Икономическа политика /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 “Смърфовете” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 1, еп. 105 14:30 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с. 8, еп. 11 15:30 “Сияйна луна” – сериал, еп. 420-422 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 676 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с. 2, еп. 86 21:00 “Смени жената” – семейно риалити 22:00 “Комиците” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Мутра по заместване”- сериал, с. 1, еп. 5,6 01:00 “Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп. 1 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 “Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 550 04:50 “Лекар в планината” /п./ – сериал

bTVAction
05:00 “Синовете на анархията” – сериал, с. 5, еп. 8 06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.11 09:00 “Кости” – сериал, с. 8, еп. 24 10:00 “Ренегат”/п./ – сериал,с.5, еп.16 11:00 “Стрелата” – еп. 2, еп.7 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 2, еп. 17 13:00 “Шум на пари” /п./ – комедия, екшън (САЩ, 1997), режисьор -Брет Рътнър, актьори – Крис Тъкър, Чарли Шийн, Фейзън Лъв, Вероника Картрайт, Джоел Коен, Алек Соколов, Пол Сорвино, Даниел Ройбък, Дейвид Уорнър, Дамиан Чапа, Джей Стърн, Джоел Кохън, Ник Ашфорд и др. 15:00 “Революция” – сериал, с. 2, еп. 19 16:00 “Ренегат” – сериал, с. 5, еп. 17 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 2, еп. 18 18:00 “Стрелата” – еп. 2, еп. 8 19:00 “Кости” – сериал, с. 9, еп. 1 20:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 12 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Епоха на герои” – военен (Великобритания, 2011), режисьор – Ейдриан Витория, актьори – Шон Бийн, Дани Дайър, Аксел Хени, Изабела Мико, Стивън Уотърс, Иън Рос, Роси Фелнер, Ерик Мадсен и др. 00:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 12 01:00 “Кости” – сериал, с. 9, еп. 1 02:00 “Последователите” – сериал, еп. 10 03:00 “Ренегат” /п./- сериал, с. 5, еп. 17 04:00 “Стрелата” – еп. 2, еп. 8

bTV COMEDY
05:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с. 8 07:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал 08:00 “Без пукната пара” – сериал, с. 3 09:00 “Аламинут” – комедийно предаване 10:00 “Живот на парчета” – драма (САЩ, 2009), режисьор – Ребека Милър, актьори – Робин Райт, Алън Аркин, Киану Рийвс, Блейк Лайвли, Моника Белучи, Уинона Райдър, Джулиан Мур, Мария Бело и др. 12:00 “Приятели” – комедиен сериал 13:30 “Двама бащи, двама синове” – сериал 14:30 “Домашен арест” – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.1 19:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал, с. 4 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Домашен арест” – комедиен сериал, с. 2 22:30 “Приятели” – комедиен сериал, с.7 00:00 “Живот на парчета” – драма (САЩ, 2009), режисьор – Ребека Милър, актьори – Робин Райт, Алън Аркин, Киану Рийвс, Блейк Лайвли, Моника Белучи, Уинона Райдър, Джулиан Мур, Мария Бело и др. 02:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Без пукната пара” /п./ – комедиен сериал 04:00 “Мутра по заместване” /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Малката булка” (премиера) – сериен филм 17:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 “Транспортер” – сериен филм, 2 сезон 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Вътрешен глас” – сериен филм 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Прости ми” – сериен филм /п/

Нова Спорт
10:00 Футбол: Лион – Метц, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Лил – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 16:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 27-и епизод, повторение 17:00 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Рединг, мач от Чемпиъншип, повторение 19:00 Футбол: Марсилия – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Футбол: Сент Етиен – Каен, мач от френската Лига 1, повторение 23:15 Класика от Висшата Лига – Болтън Уондърърс – Бирмингам (2002-03), повторение 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BIT
06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Минало (не)свършено” с Евгений Михайлов 10:00 “Нашите герои” 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:00 “Нашите герои” 11:30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти, (п) 12:00 Документален филм на Би Ай Ти 12:30 Новини LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго (п) 15:00 “Минало (не)свършено” с Евгений Михайлов (п) 16:00 “Съветите на Лазар” безопасни и полезни тренировки за добър тонус 16:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 17:00 Избрано: “КултурНо” 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Подобието човек”, драма, Франция, Ю.Африка, Великобритания, 2005; режисьор Режи Варние; в ролите Флора Монтгомъри, Джоузеф Файнс, Кристин Скот Томас, Хю Боневил, Йън Глен и др. 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 “Минало (не)свършено” с Евгений Михайлов (п) 02:30 “Подобието човек”, драма, Франция, Ю.Африка, Великобритания, 2005; режисьор Режи Варние; в ролите Флора Монтгомъри, Джоузеф Файнс, Кристин Скот Томас, Хю Боневил, Йън Глен и др. 04:30 еМисия България (п)

КАНАЛ 3
06:20 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 “Имате думата”/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо”
/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо”/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 “Спорт в обектива” 10:00 “Без монтаж” 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Всеки следобед с Криси” 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 19:50 Информационна рубрика на МЗХ 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:30 “Имате думата”
/п/ 23:20 “Денят на живо”/п/ 00:20 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:10 “Спорт в обектива”/п/ 02:00-05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *