Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 МАРТ

БНТ1
05:10 Още от деня – информационно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:00 Планински хроники – документална поредица /Франция, 2013 г./, 1 и 2 епизод 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Лора се усмихва – игрален филм /САЩ, 2006 г./, режисьор Джейсън Русио, в ролите Петра Райт, Марк Дъруин, Кип Пардю и др. 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Обзор “Лига Европа” 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:40 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /20, последен епизод/ 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:25 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:10 Градчето “Сидер Коув” – тв филм /11 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:15 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 23:30 Зелена светлина 23:35 Концерт на “Найсблу” и Гоце Стевковски септет – международен джаз фестивал “Банско 2016” 00:40 Денят започва с Култура /п/ 01:55 Градчето “Сидер Коув” – тв филм /10 епизод/п/ 02:40 Здравето отблизо /п/ 03:20 Дойче веле: Шифт /п/ 03:35 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /20, последен епизод/п/ 04:20 Още от деня – информационно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 1, еп. 111 14:30 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.9, еп.1 15:30 “Сияйна луна” – сериал, еп. 438-440 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 682 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.2 ,еп. 92 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.1 22:00 “Комиците” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Мутра по заместване”- сериал, с. 1, еп. 19,20 01:00 “Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп.8 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 “Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 557 04:50 “Лекар в планината” /п./- сериал

bTV Action
05:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.2 06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Акулите – кралете на океана” – документален филм 09:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.7 10:00 “Експериментът”/п./ – сериал,с.5, еп.1 11:00 “Стрелата” – еп. 2, еп.14 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.5 13:00 “Легендата за Херкулес” – екшън, приключенски (САЩ, 2014), режисьор – Рени Харлин, актьори – Келън Лъц, Кенет Кренъм, Люк Нюбери, Джонатан Шаек, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Роксана МакКи, Скот Адкинс, Джая Уайс, Лиам Гариган, Лиам МакИнтайр, Юка Хилден и др. 15:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп.4 16:00 “Експериментът” – сериал,с.5, еп.2 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.6 18:00 “Стрелата” – еп. 2, еп.15 19:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.8 20:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.18 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Библиотекарят: В търсене на копието” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2004), режисьор – Питър Уинтър, актьори – Кайл Маклоклън, Ноа Уайли, Кели Ху, Олимпия Дукакис и др. 00:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.18 01:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.8 02:00 “Последователите” – сериал, еп.14 03:00 “Експериментът” – сериал,с.5, еп.2 04:00 “Стрелата” – еп.2,еп.15

bTV COMEDY
05:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.9 07:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал 08:00 “Без пукната пара” – сериал, с.4 09:00 “Комиците” – комедийно шоу 10:00 “Доктор Дулитъл: Кучета за милион долара” – комедия (САЩ, 2009), режисьор – Алекс Зам, актьори – Кайла Прат, Теган Мос, Брандън Джей Макларън, Джейсън Брайдън, Джуд Рейнхолд, Карън Холнес, Вал Коул и др. 12:00 “Приятели” – комедиен сериал 13:30 “Мутра по заместване” – сериал 14:30 “Домашен арест” – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Бездомното шоу на Башар” – токшоу с водещ Башар Рахал 18:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.2 19:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал, с. 4 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Домашен арест” – комедиен сериал, с. 3 22:30 “Приятели” – комедиен сериал, с.8 00:00 Премиера: “Петдесет нюанса черно” – комедия (САЩ, 2016), режисьор – Майкъл Тидс, актьори – Марлон Уейънс, Кали Хоук, Фред Уилард, Майк Ейпс, Джейн Сиймур, Андрю Бачлър и др. 02:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Без пукната пара” /п./ – комедиен сериал 04:00 “Мутра по заместване” /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма” – сериен филм 14:30 “Прости ми” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 “Аз обичам България”- предаване на NOVA, нов сезон 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Мотив” – сериен филм, 3 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Нова Спорт
10:00 Футбол: Лориен – Марсилия, мач от Лига 1, повторение 12:00 Футбол: Бордо – Лион, мач от Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Монако – Нант, мач от Лига 1, повторение 16:00 Футбол: Бирмингам Сити – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 Футбол: Дижон – Ница, мач от Лига 1, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 28-и епизод, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Класика от Висшата Лига – Дарби Каунти – Евертън (2001-02), повторение 21:45 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, директно 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BIT
06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 “Съветите на Лазар”, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 15:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 16:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT 17:30 еМисия България LIVE 18:30 “Стажанта”, авторска рубрика на Сашо Диков 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 21:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 00:00 “Стажанта”, авторска рубрика на Сашо Диков, (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 “Съветите на Лазар”, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 02:00 “Аз уча английски” с Николая 03:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 04:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)

КАНАЛ 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:20 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:50 Информационна рубрика на МЗХ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 “Имате думата”/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо”/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо”/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 “Спорт в обектива” 10:00 “Без монтаж” 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Коктейл” с Деси Жаблянова 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Всеки следобед с Криси” /п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “На гости на Ники Сотиров”/п/ 23:30 “Имате думата”/п/ 00:20 “Денят на живо”/п/ 01:10 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00 “Спорт в обектива”/п/ 02:45-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

Home-p2-728×90
Home-p2-728×90

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *