Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 ФЕВРУАРИ

БНТ1
05:35 Дързост и красота – тв филм /3878 епизод/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:00 Дойче веле: Шифт 11:15 Стоунхендж – документален филм /САЩ, 2013 г./ 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:25 Мъжкар – игрален филм /Китай, 2011 г./, режисьор Дин Шен, в ролите Лиу Ие, Лиу Ченджун, Жиу Енжун и др. 13:55 Световно първенство по ски алпийски дисциплини: Комбинация, слалом /жени/ пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/ 15:15 Открито с Валя Ахчиева /п/ 15:45 Антарктически профили – документална поредица /13 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:40 Спасителен отряд, Калифорния тв филм /17 епизод/ 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:45 Международен тенис турнир “Гаранти Коза София Оупън 2017” – пряко предаване от “Арена Армеец”/София/ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Васката /75 години от рождението на Илия Добрев/ – тв новела /България, 1964 г./, режисьор Борислав Шаралиев, в ролите Илия Добрев, Северина Тенева, Младен Киселов, Марин Янев и др. 22:25 Градчето “Сидер Коув” – 14-сериен тв филм /копродукция, 2013 г./, 1 епизод, режисьор Майкъл Ем. Скот, в ролите Анди Макдауъл, Дилън Нийл, Бренън Елиът, Уанда Канън и др. 23:15 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Международен тенис турнир “Гаранти Коза София Оупън 2017” /обзор на деня/ 00:00 Денят започва с Култура /п/ 01:15 Фреди Хайнекен – тв филм /3 епизод/п/ 02:05 Отблизо с Мира Добрева /п/ 03:20 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 04:20 Здравето отблизо /п/ 04:50 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /17 епизод/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 “Смърфовете” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 1, еп. 92 14:30 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.7, еп.12 15:30 “Сияйна луна” – сериал, еп. 382-384 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 663 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.2 ,еп. 73 21:30 “Дамата с воала” – сериал, еп.6 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Извън играта”- сериал, с. 5, еп. 8 00:50 “Север юг” – сериал, с. 2, еп. 78 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 “Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 535 04:50 “Лекар в планината” /п./- сериал

bTV Action
05:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп.8 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 08:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп.9 09:00 “Кости” – сериал, с.8, еп.11 10:00 “Ренегат”/п./ – сериал,с.5, еп.3 11:00 “Стрелата” – еп. 17 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.2, еп.4 13:00 “Стреляй смело” – екшън, криминален, комедия (САЩ, 2007), режисьор Майкъл Дейвис, актьори Клайв Оуен, Пол Джамати, Моника Белучи и др. 16:00 “Ренегат” – сериал,с.5, еп.4 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.2, еп.5 18:00 “Стрелата” – еп. 18 19:00 “Кости” – сериал, с.8, еп.12 20:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.1 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Умирай трудно 2” – екшън, криминален, САЩ, 1990 г. режисьор Рени Харлин; актьори Брус Уилис, Бони Беделя, Уилям Атертон, Реджиналд Велджонсън, Франко Неро, Уилям Садлър, Джон Амос, Денис Франц и др. 00:30 “Мъртва точка” – сериал, еп.1 01:30 “Кости” – сериал, с.8, еп.12 02:30 “Ренегат” /п./- сериал, с.5, еп.4 03:30 “Стрелата” – еп. 18 04:30 “Супер коли” – автомобилно предаване

bTV COMEDY
05:00 “Всички обичат Реймънд” – сериал 06:00 “Колеж Грийндейл” – сериал, с.6 07:00 “Всички обичат Реймънд” – комедиен сериал 08:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.2 09:00 “Комиците” – комедийно шоу 10:00 “Роднински връзки” – комедия (Испания, 2011), режисьор Даниел Санчес Аревало, актьори Куим Гутиерес, Инна Кеста, Раул Аревало, Антонио де ла Торе, Адриан Ластра, Клара Лаго и др. 12:00 “Приятели” – комедиен сериал 13:30 “Двама бащи, двама синове” – сериал 14:30 “Домашен арест” /п./- комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Българи на три морета” – комедийно риалити 18:00 Премиера: “Двама бащи, двама синове” – сериал, с.3 19:00 “Всички обичат Реймънд” – комедиен сериал, с. 8 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Домашен арест” – комедиен сериал, с. 1 22:30 “Приятели” – комедиен сериал, с.5 00:00 “Роднински връзки” – комедия (Испания, 2011), режисьор Даниел Санчес Аревало, актьори Куим Гутиерес, Инна Кеста, Раул Аревало, Антонио де ла Торе, Адриан Ластра, Клара Лаго и др. 02:00 “Колеж Грийндейл” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п./ – комедиен сериал 04:00 “Двама бащи, двама синове” /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма” – сериен филм 14:30 “Прости ми” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Малката булка” – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – ТВ шоу, нов сезон 21:00 “Мис Пепеляшка” – предаване на NOVA, нов сезон 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Тайнствени афери” – сериен филм, 4 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Нова Спорт
10:00 Баскетбол: Барселона Ласа – РЕТАбет Билбао, мач от испанската баскетболна лига, повторение 11:30 Футбол: Пари Сен Жермен – Лил, мач от френската Лига 1, повторение 13:30 Футбол: Анже – Рен, мач от френската Лига 1, повторение 15:30 Футбол: Лион – Нанси, мач от френската Лига 1, повторение 17:30 Дартс: Висша Лига 2017, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 23-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Шефилд Уенздей – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, директно 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

КАНАЛ 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:20 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:50 Информационна рубрика на МЗХ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 “Имате думата” /п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо”/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо”/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 “Спорт в обектива” 10:00 “Без монтаж” 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Коктейл” с Деси Жаблянова 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Всеки следобед с Криси”/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Имате думата”/п/ 23:20 “Денят на живо”/п/ 00:20 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:10 “Спорт в обектива”/п/ 02:00-07:00 – Повторения

BIT
06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 09:30 “Американски истории” 10:00 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:00 “Нашите герои” 11:30 “Различните като нас” – 2 част, документален филм на Би Ай Ти, автор Дениза Георгиева,(п) 12:00 Кратки новини 12:05 “Наръчник на приключенеца”, документално риалити, (п) 12:35 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 14:30 “Нашите герои” 15:00 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти 15:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 16:00 “Аз уча английски” с Николая 16:30 “Нашите герои” 17:00 Документален филм на Би Ай Ти – премиера 17:30 еМисия България LIVE 18:30 “Стажанта” – авторска рубрика на Сашо Диков 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Реноар”, игрален филм, Франция, режисьор Жил Бурдо, в ролите Мишел Буке, Криста Тере, Венсан Ротие, Тома Доре и др. 21:50 “Нашите герои” 22:00 Документален филм на Би Ай Ти 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 00:00 “Стажанта” – авторска рубрика на Сашо Диков 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Документален филм на Би Ай Ти 02:00 “Наръчник на приключенеца”, документално риалити, (п) 02:30 “Реноар”, игрален филм, Франция, режисьор Жил Бурдо, в ролите Мишел Буке, Криста Тере, Венсан Ротие, Тома Доре и др. 04:30 Избрано: “КултурНо”

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *