Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 ЮЛИ

БНТ
05:20 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/ 06:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:30 Денят започва – сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен слот с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 История.bg 1876-1879 Временно руско управление в България/п/ 11:35 Светът на Япония: Дегустатори на суши 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Инуяша – анимационен филм /11 епизод/ 13:25 Бакстър – 13-сериен тв филм /Канада, 2010 г./, 1 епизод, режисьор Стив Райт, в ролите Евън Уилямс, Холи Дево, Кейл Мак и др. 13:50 Ваканцията на Лили – тв филм /4 серия/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Едно голямо семейство – тв филм /16, последен епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:50 Нашият зоопарк – 6-сериен тв филм /Великобритания, 2014г./, 1 епизод, режисьор Анди ди Емъни, в ролите Лий Ингълби, Лиз Уайт, Онър Нифси и др. 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:50 Спортни новини 21:05 Левски в моя град 21:20 Меден месец във Вегас – игрален филм /САЩ, 1992г./, режисьор Андрю Бергман, в ролите Джеймс Каан, Никълъс Кейдж, Сара Джесика Паркър и др. 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /47 епизод/(12) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Нашият зоопарк – тв филм /1 епизод/п/ 02:40 Едно голямо семейство – тв филм /16, последен епизод/ 03:40 Днес и утре /п/ 04:10 История.bg 1876-1879 Временно руско управление в България/п/

bTV
05:00 „Търси се…“ /п./ – токшоу 06:00 „Аватар: Легендата за Анк“ – анимация 07:00 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно ток шоу 13:30 „Тайни“ – сериал, с. 1 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Великолепният век: Кьосем“ – сериал, с. 1 21:30 „Веществени доказателства: Рим“ – сериал, с.1, еп. 26 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Престъпления от класа“- сериал, с.5, еп.7 01:00 „Новите съседи“ – сериал, с. 1, еп. 28 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:30 „Опасни улици“ – сериал

bTV Action
06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 2, еп.6 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7 еп.12 10:00 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 2 11:00 „Готъм“ – сериал, еп. 6 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.2, еп. 6 13:00 „Зеленият фенер“ – екшън, фантастика ( САЩ, 2011), режисьор – Мартин Кембъл, актьори – Райън Рейнолдс, Блейк Лайвли, Питър Сарсгаард, Марк Стронг, Тим Робинс, Темуера Морисън, Анджела Басет и др. 15:00 „Революция“ – сериал, с.2, еп.20 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.13 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.2, еп. 7 18:00 „Готъм“ – сериал, еп. 7 19:00 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 3 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.2, еп. 7 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Дронове-убийци“ – екшън, трилър (САЩ, 2016) режисьор Джак Перез, актьор Корин Немек, Уитни Мур, Натин Бътлър и др. 23:45 „Стрелата“ – сериал, с.2 еп.7 00:45 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 3 01:45 „Истинско правосъдие“ – сериал, еп.11 02:45 „Синовете на анархията“ – сериал, с.6, еп. 9 04:00 „Готъм“ – сериал, еп. 7

bTV Comedy
05:00 „Модерно семейство“ /п./- сериал 06:00 „Различно еднакви“ – сериал 07:00 „По средата“ – сериал 08:00 „Майк и Моли“ – сериал, с.4 09:00 „Играчи“ – сериал, еп.7,8 10:00 „Долен клас“ – комедия (САЩ, 2008), режисьор Марк Лафърти, актьори Джейсън Бигс, Ед Хелмс, Ева Лонгория, Хейс Макартър и др. 12:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 13:30 „Загадките на Лора“ – сериал 14:30 „Без пукната пара“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Комиците и приятели“ – комедийно предаване 18:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с.1 19:00 „По средата“ – сериал, с.5 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Без пукната пара“ – комедиен сериал, с.3 22:30 „Стъпка по стъппка“ – комедиен сериал, с.2 00:00 „Долен клас“ – комедия (САЩ, 2008), режисьор Марк Лафърти, актьори Джейсън Бигс, Ед Хелмс, Ева Лонгория, Хейс Макартър и др. 02:00 „Различно еднакви“ – сериал 03:00 „Майк и Моли“ /п./ – сериал 04:00 „Загадките на Лора“ /п./ – сериал

Nova TV
06:00 „Подли камериерки“- сериен филм, сезон 1 07:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“- телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 „Хавай 5-0“ (премиера) – сериен филм, сезон 7 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 „Кодекс на убийството“ – сериен филм, сезон 1 00:30 „Специално разузнаване“ – сериен филм 01:30 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 7 /п/ 02:30 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Лил – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Норич Сити – Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Сент Етиен – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Лион – Рен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Бордо – Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Реал Мадрид – Хербалайф Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение 00:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) 09:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 10:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване, (п) 11:00 „Код 11:13“, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT, (п) 14:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п) – 1 част 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 20:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич 21:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински 22:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 23:00 „Код 11:13“, информационно – новинарско шоу, (п) 01:00 еМисия България, (п) 03:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Офанзива“/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 „Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Интервю“ с Наделина Анева/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Без монтаж“ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:30 Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *