HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 ЯНУАРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Милион и две усмивки – детско предаване 14:00 Референдум /п/ 15:05 Телепазарен прозорец 15:20 Сийбърт – анимационен филм 15:30 Сид – дете на науката – анимационен филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:55 Градчето Сидер Коув – тв филм /25 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Хей, Дъги 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:55 Целувката – игрален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор Рон Оливър, в ролите Кели Мартин, Киернан Шипка, Саймън Касианидис и др. 22:30 В кадър Европа в България 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Череп и кости – тв филм /3 епизод/(14) 00:20 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Градчето Сидер Коув – тв филм /25 епизод /п/ 03:05 Дойче Веле: Шифт 03:20 Череп и кости – тв филм /3 епизод/п/(14) 04:00 Здравето отблизо
/п/ 04:40 Още от деня коментарно предаване /п/

bTV
05:30 „Аватар – легендата за Анк“ – анимация 06:00 „Аватар – легендата за Анк“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Любов под наем“ – сериал, с. 1, еп. 37 15:00 „Изкушение“ – сериал, с. 1, еп. 19 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с. 3, еп. 5 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: „Сърцето на града“ – сериал, с. 1, еп. 25 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 2, еп. 29 21:30 „Екатерина“ – сериал, с. 2, еп. 7 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Извън играта“ – сериал, с. 6, еп. 2 01:00 „Изкушение“ /п/- сериал 02:00 bTV Новините
/п/ – късна емисия 02:30 „Преди обед“ /п/ – токшоу 04:30 „Сърцето на града“ /п/ – сериал

bTV Action
05:15 „Готъм“ – сериал, с. 2, еп. 21 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 08:00 „Монк“ – сериал, с. 3, еп. 4 09:00 „Готъм“ – сериал, с. 2, еп. 21 10:00 „Стоте“ – сериал, еп. 1 11:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп. 19 12:00 „Стрелата“ – сериал, с. 2, еп. 10 13:00 „Конфликт в малко Токио“ – екшън, комедия, драма (САЩ, 1991), режисьор – Марк Лестър, актьори – Долф Лундгрен, Брандън Лий, Кари-Хироюки Тагава, Тиа Карере и др. 15:00 „Монк“ – сериал, с. 3, еп. 5 16:00 „Готъм“ – сериал, с. 2, еп. 22 17:00 „Стрелата“ – сериал, с. 2, еп. 11 18:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп. 20 19:00 „Стоте“ – сериал, еп. 2 20:00 Премиера: „Тренировъчен ден“ – сериал, еп. 5 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Супер коли“ – автомобилно предаване 22:30 Реал Мадрид – Нумансия (футбол за Купата на краля) 00:00 „Тренировъчен ден“ – сериал, еп. 5 01:00 „Стоте“ – сериал, еп. 2 02:00 „Монк“ – сериал, с. 3, еп. 5 03:00 „Стрелата“ – сериал, с. 2, еп. 11 04:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп. 20

bTV Comedy
05:00 „Без пукната пара“ /п/ – сериал 06:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с. 6 07:00 „Предградие“ – сериал 08:00 „По средата“ – сериал, с. 7 09:00 „Столичани в певече“ – сериал 10:00 „Самоличност на аванта“ – криминален, комедия (САЩ, 2013), режисьор – Сет Гордън, актьори – Джейсън Бейтман, Мелиса Маккарти, Джон Фавро, Аманда Пийт, Ти Ай, Дженезис Родригез, Морис Честнът, Джон Чо, Робърт Патрик и др. 12:00 „Кухня“ – сериал 13:00 „По средата“ /п/ – сериал 14:00 „Двама мъже и половина“ – сериал 15:00 „Новите съседи“ /п/ – комедиен сериал 17:00 „Столичани в певече“ – сериал, с. 5 18:00 „По средата“ – сериал, с. 4 19:00 „Предградие“ – сериал, с. 2 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал, с. 8 22:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с. 6 23:00 „Хотел „Елеон“ – комедиен сериал 00:00 „Самоличност на аванта“ – криминален, комедия (САЩ, 2013), режисьор – Сет Гордън, актьори – Джейсън Бейтман, Мелиса Маккарти, Джон Фавро, Аманда Пийт, Ти Ай, Дженезис Родригез, Морис Честнът, Джон Чо, Робърт Патрик и др. 02:00 „Клуб „Веселие“ /п/ – сериал 03:00 „По средата“ /п/- сериал

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Войната на розите“- сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:30 „Господари на ефира“- забавно предаване /п/ 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Играчът“ (премиера) – сериен филм 21:00 „Дървото на живота“ – сериен филм 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Такси: Бруклин“ – сериен филм 02:00 „Непростимо“- сериен филм 03:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Войната на розите“ – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Болтън Уондърърс – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Марсилия – Каен, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Сент Етиен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Лил – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Ница – Монако, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Сарагоса – Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение 00:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова (п) 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 2 част 14:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 20:30 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 „Без задръжки“ с Наталия Кобилкина (п) 01:30 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
06:00 „Кухнята на Звездев“ /п/ 06:30 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Денят на живо“, обзор 10:00 „Спорт в обектива“, обзор 11:00 Времето, календар, хороскоп 11:15 Топ Шоп 11:30 „Пулс“ с Гергана Добрева /п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 Времето, каленар, хороскоп 12:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:45 „Денят на живо“ 19:45 Патарински Live 20:00 „Спорт в обектива“ 21:00 НОВИНИ 21:45 Патарински Live /п/ 22:00 „Денят на живо“ /п/ 23:00 „Спорт в обектива“ /п/ 00:00 НОВИНИ /п/ 00:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *