Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 10 MAЙ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3928 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Милион и две усмивки /п/ 13:55 Референдум /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Фалшива принцеса – тв филм /14 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Телепазарен прозорец 16:35 Малки истории – документален слот 16:45 Братовчеди – тв филм /8 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – публицистично предаване 19:45 Лека нощ, деца! Малките червейчета 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Линия на разделението: Отчуждаване – игрален филм /2 епизод/ 22:30 В кадър Трус в Петербург 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /16 епизод/(12) 00:20 Денят започва с Култура /п/ 01:35 Братовчеди – тв филм /8 епизод/п/ 02:35 Фалшива принцеса – тв филм /14 епизод/п/ 03:25 Глухаря – тв филм /16 епизод/п/(12) 04:15 Дързост и красота – тв филм /3928 епизод/п/ 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 39 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.24 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.37 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 720 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.3, еп. 36 21:00 “Смени жената” – семейно риалити 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости”- сериал, с. 8, еп.21 01:00 “Черни платна” – сериал, с. 3, еп.8 02:00 “Преди обед” /п./ – токшоу 03:50 “Аламинут: Добре дошли в България” 04:40 “Опасни улици” – сериал, еп. 599

bTV Action
05:15 “Извън играта” – сериал, с.6, еп.2 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 08:00 “Ирис 2: Ново поколение” – сериал, еп.15 09:30 “4х4” – предаване за офроуд 10:00 “Кости” – сериал, с.10, еп. 21 11:00 “Стрелата” – еп. 4, еп.11 12:00 “Ренегат” – с.4, еп.7 13:00 “Гробницата на дракона” – екшън, приключенски (Великобритания, Китай, 2013), режисьор Ерик Стайлс, актьори Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Лидия Леонард, Джеймс Ланс, Пол Филип Кларк и др. 15:00 “Под наблюдение” – сериал, с.2, еп.19 16:00 “Праведен” – сериал, с.6, еп.5 17:00 “Ренегат” – с.4, еп. 8 18:00 “Стрелата” – еп. 4, еп.12 19:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.22 20:00 Премиера: “Супергърл” – сериал, с.2, еп.10 21:00 Студио “Шампионска лига” 21:45 Атлетико Мадрид – Реал Мадрид (футбол от Шампионска лига) 23:45 Студио “Шампионска лига” 00:15 “Супергърл” – сериал, с.2, еп.10 01:15 “Кости” – сериал, с.10, еп.22 02:00 “Ирис 2: Ново поколение” – сериал, еп.15 03:15 “Синовете на анархията” – сериал, с.6, еп.5 04:30 “Стрелата” – еп.4,еп.12

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” /п./- сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.2 07:00 “Смърфовете” – анимация 08:00 “Приятели” – сериал, с.2 09:00 “Аламинут” – комедийно предаване 10:00 “Сърфист” – комедия (САЩ, 2008), режисьор С.Р. Биндлер, актьори Тод Сташуик, Кассандра Хепберн, Зачери Книгтън, Сара Риад, Джефри Нордлинг, Алекси Гилмор, Матю МакКонахи и др. 12:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 13:30 “Стажанти” – сериал 14:30 “Кухня” – комедиен сериал 15:30 “Щурите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 “Стажанти” – сериал, с.2 19:00 “Смърфовете” – анимация 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Кухня” – комедиен сериал, с. 6 22:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.5 00:00 “Сърфист” – комедия (САЩ, 2008), режисьор С.Р. Биндлер, актьори Тод Сташуик, Кассандра Хепберн, Зачери Книгтън, Сара Риад, Джефри Нордлинг, Алекси Гилмор, Матю МакКонахи и др. 02:00 “Кое е това момиче” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Приятели” /п./ – сериал 04:00 “Стажанти” /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:15 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма”(премиера)- сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 “Ние, нашите и вашите” (премиера) – сериал 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Д-р Хаус” – сериен филм, 7 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Прости ми” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Баскония – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Морабанк Андора – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Марсилия – Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата -”Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Първи полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Класика от Висшата Лига – Манчестър Юнайтед – Рединг (2006-07), повторение 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Баскетбол: РЕТАбет Билбао – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, директно 22:45 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 32-и епизод, повторение 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:30 Избрано: еМисия България 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти 15:30 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 21:30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 02:00 “Аз уча английски” с Николая 03:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Kanal 3
06:20 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:50 Информационна рубрика на МЗХ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 НОВИНИ 09:05 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Парламентът на живо” 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:10 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *