Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 МАРТ

БНТ1
05:30 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки – детско предаване 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката – предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди – предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика – предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 15:00 Приятелите ме наричат Чичо /Богдан Глишев на 70 години/ – игрален филм /България, 2006 г./, режисьор Ивайло Христов, в ролите Васил Михайлов, Велко Кънев, Богдан Глишев, Бойка Велкова и др. 16:35 Семеен бизнес – 26-сериен тв филм /Канада, 2009 г./, 1 епизод, режисьор Крейг Прайс, в ролите Ефраим Ерис, Кейт Корбит, Лори Олтър и др. 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 През коридорите на времето – документална поредица 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:25 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:00 Шоуто на Канала – развлекателно предаване 22:00 Граница – игрален филм /Италия, 2013г./, режисьор Алесио Кремонини, в ролите Усами Або Азан, Сара Ел Дебух, Дана Кейлани и др. (12) 23:40 По света и у нас – информационна емисия 23:50 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 00:00 Градчето “Сидер Коув” – тв филм /11 епизод/п/ 00:45 През коридорите на времето – документална поредица/п/ 01:30 Семеен бизнес – тв филм /п/ 01:55 Зелената линейка /п/ 02:50 Планински хроники – документална поредица /1 епизод/п/ 03:20 Библиотеката /п/ 04:20 Малки истории /п/

bTV
05:30 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 07:00 “Дневниците на Кари” – сериал, с.1, еп.1 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с.1, еп. 16 13:00 “Ричи Рич” – комедия, семеен (САЩ, 1994), режисьор Доналд Петри, актьори Маколи Кълкин, Джон Ларокет, Едуард Херман, Кристин Еберсол, Чарлс Рос и др. 15:00 “Връзки” – сериал, с.2, еп.8 16:00 “Мармалад” – токшоу 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Феята на зъбките” – комедия (САЩ, 2010), режисьор Майкъл Лимбек, актьори Дуейн Джонсън, Ашли Джъд, Джули Андрюс, Били Кристъл, Брандън Т. Джаксън, Алекс Ферис, Джош Емерсън и др. 22:00 “Ергени за седмица” – комедия (САЩ, 2011), режисьори Боби Фарели, Питър Фарели, актьори Александра Дадарио, Оуен Уилсън, Мелиса Лиален, Кристина Апългейт, Джейсън Съдейкис, Ричард Дженкинс, Джена Фишер и др. 00:00 “Двойник на дявола” – драма, биографичен (Белгия, Холандия, 2011), режисьор Лий Тамахори, актьори Доминик Купър, Людивин Сание, Рад Рави, Мем Ферда, Дар Салим, Пано Масти и др. 01:50 “Докосване” – сериал, с.2, еп. 9 02:30 “Мармалад” /п./ – токшоу 04:20 “Карбовски: Втори план” /п./- документална поредица с водещ Мартин Карбовски

bTVAction
05:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.3 06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.9-11 11:00 “Супер коли” – автомобилно предаване 11:30 “Телекинеза” – драма, екшън, фантастика (САЩ, 2011), режисьор Джейс Александър, актьори Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Джеймс Марстърс,Наоко Мори, Алона Тал, Андреа Мартин, Брандън Джей Макларън, Кайл Шмид, Софи Найт, Тамара Хоуп, Антъни Дел Рио, Дилън Кейси и др. 13:00 “Отрова за мишки” – драма (България, 2014), режисьор Константин Буров, актьори Николай Йовин, Иван Панайотов, Бисер Маринов, Петър Генков, Лора Декова и др. 15:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.16,17 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Супер коли” – автомобилно предаване 19:00 “Библиотекарят: В търсене на копието” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2004), режисьор Питър Уинтър, актьори Кайл Маклоклън, Ноа Уайли, Кели Ху, Олимпия Дукакис и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Библиотекарят 2: Завръщане в рудниците на цар Соломон” – приключенски, екшън, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор – Джонатан Фрейкс, актьори – Боб Нюарт, Ноа Уайли, Олимпия Дукакис, Гейбриъл Ануор и др. 00:00 “Нощта на ужасите 2: Нова кръв” – комедия, ужаси (САЩ, 2013), режисьор Едуардо Родригез, актьори Уил Пейн, Джейми Мърей, Шон Пауър, Саша Паркинсън, Крис Уолър и др. 02:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.9,10 04:00 “Улични крале 2” – драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор Крис Фишър, актьори Рей Лиота, Шон Хатоси, Скот Норман и др.

bTV COMEDY
05:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал 06:00 “Онези от партера” – сериал 07:00 “Добре дошли в Швеция” – сериал 08:00 “Без пукната пара” – сериал, с.4 09:00 “Майк и Моли”- сериал, с.5 10:00 “Рио 2” – анимация, приключенски,комедия, семеен (САЩ, 2014), сценаристи – Дон Раймър, Карлос Салдана, режисьор – Карлос Салдана 12:00 “Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 “Моето семейство” – комедиен сериал 17:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 18:30 “Приятели” /п./ – сериал 19:30 “Майк и Моли” /п./- сериал 20:30 “Рио” – анимация, приключенски,комедия, семеен (САЩ, 2011), сценаристи Дон Раймър, Джошуа Стернин, Джефри Вентимила, Сам Харпър, Ърл Ричи Джоунс, Тод Джоунс, Карлос Салдана, режисьор Карлос Салдана 22:30 Премиера: “Онези от партера” – сериал, еп.9,10 23:30 “Моето семейство” /п./- комедиен сериал 02:00 “Добре дошли в Швеция” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Без пукната пара” /п./ – комедиен сериал 04:00 “Майк и Моли” /п./ – сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:30 “Прости ми” – сериен филм /п/ 07:00 “Медици” – сериен филм 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Затура: Космическо приключение” – с уч. на Джош Хътчерсън, Дакс Шепърд, Тим Робинс, Джона Бобо и др. 15:00 “Виж кой говори”- с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал и др. 17:00 “Шеф под прикритие” – риалити 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Опасно синьо” – с уч. на Пол Уокър, Джесика Алба, Скот Каан, Ашли Скот, Джош Бролин и др. 22:20 “Двойно убийство”- с уч. на Томи Лий Джоунс, Брус Грийнууд, Джон Макларън, Анабет Гиш, Майкъл Гастон, Ашли Джъд, Бренън Елиът и др. 00:30 “Виж кой говори”- с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал и др./п/ 02:15 “Опасно синьо” – с уч. на Пол Уокър, Джесика Алба, Скот Каан, Ашли Скот, Джош Бролин и др. /п/ 04:45 “Затура: Космическо приключение” -с уч. на Джош Хътчерсън, Дакс Шепърд, Тим Робинс, Джона Бобо и др. /п/

Нова Спорт
10:00 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 Класика от Висшата Лига – Дарби Каунти – Евертън (2001-02), повторение 12:30 Баскетбол: РЕТАбет Билбао – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Дартс: Висша Лига 2017, повторение 17:45 Футбол: Монако – Бордо, мач от френската Лига 1, директно 19:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно 20:00 Футбол: Марсилия – Анже, мач от френската Лига 1, повторение 22:00 Баскетбол: Баскония – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 23:30 Класика от Висшата Лига – Челси – Рединг (2006-07), повторение 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

КАНАЛ 3
07:00 Времето, календар, хороскоп 07:15 “Спорт в обектива”/п/ 08:00 “Часът на кмета”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 10:30 “Всеки следобед с Криси”/п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 “Без монтаж” 12:00 “Кухнята на Звездев” /п/ 12:30 Времето, календар, хороскоп 12:45 Телемаркет 13:00 “Уикенд с Роси” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Без монтаж”/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:20 “Всеки следобед с Криси”, избрано 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 “Без монтаж”/п/ 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева 20:00 Патарински LIVE 20:30 Без монтаж, избрано от седмицата 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:15 “Без монтаж” 22:30 Интервю с Наделина Анева/п/ 23:00 “Холивуд” с Ивелина Кунчева 23:30 “Спорт в обектива/п/ 00:15 Повторения

BIT
05:30 “Стажанта”, авторска рубрика на Сашо Диков 06:30 еМисия България (п) 07:30 “Съветите на Лазар” безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 09:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване LIVE 11:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 12:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 13:00 “Аз уча английски” с Николая 14:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 15:30 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 Кино Европа: “Реноар”, игрален филм, Франция, Режисьор Жил Бурдо, в ролите Мишел Буке, Криста Тере, Венсан Ротие, Тома Доре 22:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 23:30 “Американски истории” 00:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 01:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 03:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT 04:00 Кино Европа: “Реноар”, игрален филм, Франция, режисьор Жил Бурдо, в ролите Мишел Буке, Криста Тере, Венсан Ротие, Тома Доре

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *