Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 История.bg Надежди, възможности, дипломация /п/ 11:25 Под вълните на Черно море – документална поредица 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Космически кораб “Догстар”2 – анимационен филм /9 епизод/ 13:25 Лошите добри приятели – детски тв филм /11 епизод/ 13:50 Почти ревизия 4-сериен – тв филм /България, 1982г./, режисьор Тодор Стоянов, в ролите Цветана Манева, Иван Андонов, Коста Цонев, Явор Милушев и др. /глава първа/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Музика на сърцето – тв филм /9 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Телепазарен прозорец 16:35 Малки истории /п/ 16:50 Едно голямо семейство 2 – тв филм /6 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:35 Искри на изобретателност – документален филм /5 епизод/ 19:25 Как се прави – документален филм /10 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:50 Световният търговски център игрален филм /САЩ, 2006 г./, режисьор Оливър Стоун, в ролите Никълъс Кейдж, Майкъл Пеня, Мария Бело и др.(12) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Измамата – игрален филм /копродукция, 1999г./, режисьор Стюарт Купър, в ролите Боби Филипс, Робърт Уагнър, Стивън Макхати и др.(12) 01:10 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 01:20 Денят започва с Култура /п/ 02:35 Едно голямо семейство 2 – тв филм /6 епизод/п/ 03:35 Музика на сърцето – тв филм /9 епизод/п/ 04:35 Как се прави – документален филм /10 епизод/п/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Кунгфу панда: Легенда за страхотния боец” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – ток шоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 43 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.109 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 23 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 805 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Фермата” – риалити 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Моите мили съседи”- сериал, с.1, еп.11 01:30 “Паднала от небето” – сериал, с.6, еп.11 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 687

bTV Action
06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, с. 4 еп. 4 09:00 “Извън играта” – сериал, с.7, еп. 4 10:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 10 11:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 7 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 13 13:00 “Ромео трябва да умре” (САЩ, 2000) – екшън, криминален, трилър; режисьор Андрей Бартковиак; актьори Джет Ли, DMX, Делрой Линдо, Аалия, Айзая Уошингтън, Ръсел Уонг и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.19 16:00 “Извън играта” – сериал, с.7, еп.5 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 14 18:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 8 19:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 11 20:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп. 5 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Бодлива тел” – екшън (САЩ, (1996), режисьор – Дейвид Хогън, актьори Памела Андерсън, Темуера Морисън, Виктория Рауъл, Джак Ноузуърти, Адриана Александър и др. 00:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.5 01:00 “Супергърл” – сериал, с. 2, еп. 11 02:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.19 03:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 14 04:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 8

bTV Comedy
05:00 “Партньори” /п./- сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.5 07:00 “Гражданинът Кхан” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с.4 09:00 “Българи на три морета” – комедийно риалити 10:00 “Моята голяма гръцка свалка” – комедия, романтичен (САЩ, Испания, 2009), режисьор Доналд Петри, актьори Ния Вардалос, Ричард Драйфус, Алексис Георгулис, Алистър Макгоуан, Мария Аданес, Харланд Уилямс, Рейчъл Драч и др. 12:00 “Двама бащи, двама синове” – комедиен сериал 13:00 “Старчета разбойници с Бети Уайт” – комедийна поредица 13:30 “Клуб “Веселие” – сериал 14:30 “Супермаркет” – комедиен сериал 15:00 “На по-добро място” – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Комиците” – комедийно предаване 18:00 Премиера: “Клуб “Веселие” – сериал, с.6 19:00 “Гражданинът Кхан” – сериал, с.1 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “Супермаркет” – комедиен сериал, с.1 22:30 “Двама бащи, двама синове” – комедиен сериал, с.1 23:30 Премиера: “Офисът” – сериал, с.9 00:00 “Моята голяма гръцка свалка” – комедия, романтичен (САЩ, Испания, 2009), режисьор Доналд Петри, актьори Ния Вардалос, Ричард Драйфус, Алексис Георгулис, Алистър Макгоуан, Мария Аданес, Харланд Уилямс, Рейчъл Драч и др. 02:00 “Модерно семейство” /п./- сериал 03:00 “По средата” /п./ – сериал 04:00 “Клуб “Веселие” /п./ – сериал
Nova TV
05:20 “Скорпион” – сериен филм /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Дъщерята на Ананди” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 VIP BROTHER 2017 – риалити шоу 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Отмъщението” – сериен филм, сезон 4 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Сент Етиен – Анже, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Монпелие – Нант, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Ница – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Болтън Уондърърс – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Марсилия – Рен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Дарби Каунти – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) 09:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 10:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 14:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 1 част 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 23:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу, (п) 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 “Без целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Офанзива”/п/ 11:00 Време, календар, хороскоп 11:15 Топ Шоп 11:30 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 “Холивуд” /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00-07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *