Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 11 ФЕВРУАРИ

БНТ1
05:40 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки – детско предаване 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката – предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди – предаване за земеделие 12:55 Световно първенство по ски алпийски дисциплини: Спускане /мъже/ – пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/ 14:40 Иде нашенската музика – предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 15:45 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 16:45 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 17:45 Международен тенис турнир “Гаранти Коза София Оупън 2017” – пряко предаване от “Арена Армеец”/София/ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала – развлекателно предаване 21:45 Завръщането на мистър Рипли – игрален филм /копродукция, 2005г./, режисьор Роджър Спотисууд, в ролите Уилям Дефо, Алън Къминг, Бари Пепър, Иън Харт, Дъглас Хеншол и др. (12) 23:30 По света и у нас – информационна емисия 23:45 Международен тенис турнир “Гаранти Коза София Оупън 2017” /обзор на деня/ 00:15 Посолството – тв филм /4 епизод/п/ 01:30 Фреди Хайнекен – тв филм /4, последен епизод/п/ 02:20 Международен тероризъм след 1945 година: Фидел Кастро – документална поредица/п/ 02:55 Днес и утре /п/ 03:15 Библиотеката /п/ 04:15 Малки истории /п/

bTV
05:30 “Смърфовете” – анимация 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 07:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.6, еп.8,9 08:00 “Тази събота” – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с.1, еп. 9 13:00 “Пепеляшка” (първа част) – драма, романтичен (Италия, 2011 г.), режисьор Кристиан Дюге, актьори Франк Крудел, Илариа,Мариела Валентини, Флавио Паренти, Рут-Мариа Кубичек, Наталия Вюрнер и др. 15:00 “Връзки” – сериал, с.1, еп. 10 16:00 “Мармалад” – токшоу 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Любовта се случва” – драма, романтичен (САЩ, 2009), режисьор Брандън Кемп, актьори Франсис Конрой, Арън Екхарт, Дженифър Анистън, Саша Александър, Мартин Шийн, Джон Каръл Линч, Джуди Гриър и др. 22:00 “С мръсна газ” – трилър, екшън (САЩ, 2011), режисьор Патрик Лусиер, актьори Том Аткинс, Тод Фармър, Амбър Хърд, Никълъс Кейдж, Джак Макгий, Уилям Фичнер, Дейвид Морз, Били Бърк, Прюит Тейлър Винс, Криста Кембъл и др. 00:00 “В земя на кръв и мед” – драма, романтичен (САЩ, 2011), режисьор Анджелина Джоли, актьори Зана Марианович, Горан Костич, Раде Шербеджия, Бранко Джурич, Никола Джуричко, Горан Йевтич и др. 02:10 “Докосване” – сериал, с.2, еп. 1 03:00 “Мармалад” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 536

bTVAction
05:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп.9 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 08:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.5, еп.11,12 10:00 “Ескадрилата” – екшън, приключенски, драма (Франция, САЩ, 2006), режисьор Тони Бил, актьори Джеймс Франко, Жан Рено, Дженифър Декър и др. 12:45 “Умирай трудно 2” – екшън, криминален, САЩ, 1990 г. режисьор Рени Харлин; актьори Брус Уилис, Бони Беделя, Уилям Атертон, Реджиналд Велджонсън, Франко Неро, Уилям Садлър, Джон Амос, Денис Франц и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп.14,15 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “Супер коли” – автомобилно предаване 19:00 “Стреляй смело” – екшън, криминален, комедия (САЩ, 2007), режисьор Майкъл Дейвис, актьори Клайв Оуен, Пол Джамати, Моника Белучи и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Зеленият фенер” – екшън, фантастика ( САЩ, 2011), режисьор Мартин Кембъл, актьори Райън Рейнолдс, Блейк Лайвли, Питър Сарсгаард, Марк Стронг, Тим Робинс, Темуера Морисън, Анджела Басет и др. 00:15 “Тринадесет” – драма, трилър (САЩ, 2010), режисьор Гела Баблуани, актьори Джейсън Стейтъм, 50 Cent, Дейвид Заяс, Еманюел Щрики, Мики Рурк, Рей Лиота, Рей Уинстън, Наташа Лионе, Габи Хофман, Уейн Дювал,Александър Скарсгард, Майкъл Шанън и др. 02:00 “Мента-лист: Крадецът на мисли” – сериал, с.5, еп.11, 12 04:00 “Зеленият фенер” – екшън, фантастика ( САЩ, 2011), режисьор Мартин Кембъл, актьори Райън Рейнолдс, Блейк Лайвли, Питър Сарсгаард, Марк Стронг, Тим Робинс, Темуера Морисън, Анджела Басет и др.

bTV COMEDY
05:00 “Всички обичат Реймънд” – сериал 06:00 “Колеж Грийндейл” – сериал, с.6 07:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с. 6 08:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.2 09:00 “Майк и Моли”- сериал, с.4 10:00 Премиера: “Ударен от гръм” – семеен (САЩ, 2012), режисьор Джон Уайтсел, актьори Кевин Дюрант, Тейлър Грей, Джим Белуши, Брандън Т. Джаксън, Уилям Рагсдейл, Ларами Док Шау, Тристин Мейс и др. 12:00 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 15:00 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал 17:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 18:30 “Приятели” /п./ – сериал 19:30 “Майк и Моли” /п./- сериал 20:30 “Бродуейска терапия” – комедия (САЩ, 2014), режисьор Питър Богданович, актьори Катрин Хан, Тейтъм О’Нийл, Рис Айфънс, Уил Форте, Имаджин Потс, Остин Пендълтън, Сибил Шепард, Оуен Уилсън, Дженифър Анистън, Луси Пънч и др 22:30 Премиера: “Закотвени” – сериал, еп.5 00:00 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал 02:00 “Колеж Грийндейл” – комедиен сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п./ – комедиен сериал 04:00 “Майк и Моли” – сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:30 “Прости ми” – сериен филм /п/ 07:00 “Медици” – сериен филм 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Смахнатият професор 2” – с уч. на Еди Мърфи, Джанет Джаксън, Джон Алес, Ричард Гант и др. 15:10 “Кънки с остър връх 4: Огън и лед” – с уч. на Брендън Фер, Франсиа Райса, Стивън Еймъл, Марсела Писаро и др. 17:00 “Кошмари в кухнята” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Плачът на слънцето” – с уч. на Брус Уилис, Моника Белучи, Том Скерит, Коул Хаузър, Джони Меснър, Пол Франсис и др. 22:30 “Дъщерята на генерала” – с уч. на Джон Траволта, Маделин Стоу, Джеймс Кромуел, Тимъти Хътън, Лесли Стефансон и др. 00:50 “Смахнатият професор 2” – с уч. на Еди Мърфи, Джанет Джаксън, Джон Алес, Ричард Гант и др. /п/

Нова Спорт
10:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 Баскетбол: Мурсия – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение 13:30 Дартс: Висша Лига 2017, повторение 17:00 Футбол: Лион – Нанси, мач от френската Лига 1, повторение 19:00 Класика от Висшата Лига – Лийдс Юнайтед – Манчестър Юнайтед (2001-02), повторение 19:30 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:25 Футбол: Бордо – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 23:25 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 20-и епизод, повторение 23:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:10 Еротичен телепазар 02:10 Край на програмата

КАНАЛ 3
07:00 Времето, календар, хороскоп 07:15 “Спорт в обектива”/п/ 08:00 “Часът на кмета”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 10:30 “Всеки следобед с Криси”/п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 “Без монтаж” 12:00 “Кухнята на Звездев”/п/ 13:00 Времето, календар, хороскоп 13:15 Телемаркет 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” с Ивелина Кунчева/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:20 “Всеки следобед с Криси”, избрано 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 Телемаркет 16:30 “Без монтаж”/п/ 17:00 “Офанзива” с Любомир Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева 20:00 Патарински LIVE 20:30 Без монтаж, избрано от седмицата 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:15 “Без монтаж” 22:30 Интервю с Наделина Анева/п/ 23:00 “Холивуд” с Ивелина Кунчева 23:30 “Спорт в обектива/п/ 00:15 Повторения

BIT
05:00 “Американски истории” 05:30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти 06:00 Документален филм на Би Ай Ти 06:30 “Стажанта” – авторска рубрика на Сашо Диков 07:30 еМисия България (п) 08:30 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 09:30 “Наръчник на приключенеца”, документално риалити, премиера 10:00 Документален филм на Би Ай Ти 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:30 “Американски истории” 12:00 Избрано: “КултурНо” 12:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 13:00 “Подобието човек”, драма, Франция, Ю.Африка, Великобритания, 2005; режисьор Режи Варние; в ролите Флора Монтгомъри, Джоузеф Файнс, Кристин Скот Томас, Хю Боневил, Йън Глен и др. 15:00 “Човекът с голямо сърце”, документален филм на Би Ай Ти 15:30 Избрано: “КултурНо” 16:00 “Аз уча английски” с Николая 16:30 “Американски истории” 17:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)” 18:00 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти 18:30 “Минало (не)свършено” с Евгений Михайлов, нов сезон 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 “Марина”, игрален филм, биографичен, Белгия/Италия, 2013, режисьор Стийн Конинкс, в ролите Луиджи Ло Кашо, Донатела Финокиаро, Матео Симони, Евелин Босман, Кристиан Кампаня и др. 22:00 “В мрак”, драма, Полша, Германия, Канада, 2011 г., режисьор Агнешка Холанд, в ролите Роберт Виенцкевич, Бено Фурман, Агнешка Гроховска, Мария Шрадер, Кинга Прайс и др. 00:20 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 01:30 “Наръчник на приключенеца”, документално риалити, (п) 02:00 Избрано: “КултурНо” 02:30 “Американски истории” 03:00 “Минало (не)свършено” с Евгений Михайлов, нов сезон, (п) 04:00 “Марина”, игрален филм, биографичен, Белгия/Италия, 2013, режисьор Стийн Конинкс, в ролите Луиджи Ло Кашо, Донатела Финокиаро, Матео Симони, Евелин Босман, Кристиан Кампаня и др.

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *