Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 МАРТ

БНТ1
05:20 Бразди /п/ 05:50 Иде нашенската музика /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Неделно евангелие 07:10 Зелената линейка – здравно риалити с водещ Ива Димитрова 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов – публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 13:00 Световна купа по сноуборд: Сноубордкрос – пряко предаване от Сиера Невада /Испания/ 14:15 Музикална сцена БНТ1 – легенди за водата балетен спектакъл за деца от “Салон на изкуствата” 15:20 Вълшебното кралство – детски игрален филм /Чехия, 2016 г./, режисьор Зденек Зеленка, в ролите Мартин Краус, Петра Тенорова, Михал Слани и др. 16:55 Непозната земя 17:25 Спортна треска – обзорно спортно предаване 18:30 Спорт тото 19:05 През коридорите на времето документална поредица 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:25 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:00 Големият влаков обир – разказът на ченгето – игрален филм /Великобритания, 2013 г./, режисьор Джеймс Стронг, в ролите Джим Броудбент, Джордж Костигън, Робърт Гленистър и др. 22:35 По света и у нас – информационна емисия 22:45 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 23:00 Нощни птици – вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова 00:00 Посолството – тв филм /10 епизод/п/ 01:15 През коридорите на времето документална поредица/п/ 02:00 Плюс това /п/ 03:10 Япония днес 03:20 Планински хроники документална поредица /2 епизод/п/ 03:50 Отблизо с Мира Добрева /п/ 04:50 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:20 Cool…T /п./ – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 07:00 “Дневниците на Кари” – сериал, с.1, еп.2 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с.1, еп. 17 13:00 “Светулки в градината” – драма (САЩ, 2008), режисьор Денис Лий, актьори Райън Рейнълдс, Уилям Дефо, Емили Уотсън, Кари-Ан Мос, Джулия Робъртс, Хейдън Пенетиере, Шанън Луцио, Джоън Гръфъд и др. 15:00 “Връзки” – сериал, с.2, еп.9 16:00 “Национален парк Град каньон” – документален филм (Германия, 2012) 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Гласът на България” – музикално риалити шоу 21:30 “Папараци” – телевизионен таблоид 22:30 “127 часа” – драма (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор – Дани Бойл, актьори – Джеймс Франко, Лизи Каплан, Кейт Мара, Амбър Тамблин, Кейт Бъртън и др. 00:20 “Като на кино” – предаване за кино с водещ Стаси Кара 01:10 “Докосване” – сериал, с.2, еп. 10 02:00 “120 минути” /п./ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 03:30 “Папараци” /п./ – телевизионен таблоид 04:10 “Домашен арест” /п./ – сериал 04:50 “Търси се…” /п./- токшоу с водещи Меги и Нели

bTV Action
06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп. 11-13 11:00 “Библиотекарят: В търсене на копието” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2004), режисьор Питър Уинтър, актьори Кайл Маклоклън, Ноа Уайли, Кели Ху, Олимпия Дукакис и др. 12:45 “Параноя” – драма, трилър (Великобритания, 2013), режисьор Робърт Лукетич, актьори Ричард Драйфус, Джош Холоуей, Джулиан МакМеан, Лукас Тил, Гари Олдман, Харисън Форд, Лиъм Хемсуърт и др. 15:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 18,19 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 Премиера: “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Супер коли” – автомобилно предаване 19:00 “Библиотекарят 2: Завръщане в рудниците на цар Соломон” – приключенски, екшън, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор Джонатан Фрейкс, актьори Боб Нюарт, Ноа Уайли, Олимпия Дукакис, Гейбриъл Ануор и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Библиотекарят 3: Проклятието на бокала на Юда” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2008), режисьор Джонатан Фрейкс, актьори Брус Дейвисън, Боб Нюарт, Ноа Уайли, Джейн Къртин и др. 00:00 “Улични крале 2” – драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор Крис Фишър, актьори Рей Лиота, Шон Хатоси, Скот Норман и др. 01:30 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.12,13 03:30 “Супер коли” – автомобилно предаване 04:00 “Библиотекарят: В търсене на копието” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2004), режисьор Питър Уинтър, актьори Кайл Маклоклън, Ноа Уайли, Кели Ху, Олимпия Дукакис и др.

bTV COMEDY
05:00 “Онези от партера” – сериал 06:00 “Онези от партера” – сериал 07:00 “Пенсионер на 35” – сериал 08:00 “Без пукната пара” – сериал, с.4 09:00 “Майк и Моли”- сериал, с.5 10:00 “Рио” – анимация, приключенски, комедия, семеен (САЩ, 2011), сценаристи Дон Раймър, Джошуа Стернин, Джефри Вентимила, Сам Харпър, Ърл Ричи Джоунс, Тод Джоунс, Карлос Салдана, режисьор Карлос Салдана 12:00 “Новите съседи” /п./ – комедиен сериал 15:00 “Моето семейство” – комедиен сериал 17:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 18:30 “Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.1 19:30 “Майк и Моли” /п./- сериал 20:30 “Рио 2” – анимация, приключенски,комедия, семеен (САЩ, 2014), сценаристи Дон Раймър, Карлос Салдана, режисьор Карлос Салдана 22:30 Премиера: “Онези от партера” – сериал, еп.11,12 23:30 “Моето семейство” /п./- комедиен сериал 02:00 “Добре дошли в Швеция” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Без пукната пара” /п./ – комедиен сериал 04:00 “Майк и Моли” /п./ – сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
06:30 “Иконостас” 07:00 “Медици” – сериен филм 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Чудесата на добрата вещица” – с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Матю Найт, Питър Макнийл, Катерин Дишър и др. 14:15 “Среднощен маскарад” (премиера) – с уч. на Отъм Рийзър, Кристофър Ръсел, Хелън Колиандър, Ричард Бърги и др. 16:00 “Етажна собственост” – комедиен сериал, 2 сезон 17:00 “Комбина”- предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 Темата на NOVA 20:00 “Агент под прикритие” – с уч. на Джеки Чан, Амбър Валета, Били Рей Сайръс, Магнус Шевинг, Алина Фоли, Уил Шадли, Джордж Лопез и др. 22:00 “Трите хикса” – с уч. на Вин Дизел, Азия Ардженто, Мартон Чокаш, Самюел Джаксън, Дани Трехо, Томас Иън Грифит и др. 00:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:00 “Среднощен маскарад” – с уч. на Отъм Рийзър, Кристофър Ръсел, Хелън Колиандър, Ричард Бърги и др. /п/ 03:45 “Чудесата на добрата вещица” – с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Матю Найт, Питър Макнийл, Катерин Дишър и др./п/

Нова Спорт
10:00 Футбол: Престън Норт Енд – Рединг, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 Футбол: Мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 16:00 Футбол: Сент Етиен – Метц, мач от френската Лига 1, директно 18:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 28-и епизод 18:35 Студио “Баскетбол”, директно 19:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно 20:40 Студио “Баскетбол”, директно 21:00 Баскетбол: Мовистар Естудиантес – Иберостар Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение 22:30 Футбол: Монако – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 00:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

BIT
06:00 “Американски истории” 06:30 “Майсторски клас” – токшоу на BIT (п) 07:30 “Съветите на Лазар”, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, премиера 09:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване LIVE 11:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 12:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 13:00 “Аз уча английски” с Николая 14:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 15:30 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 18:30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 22:00 Кино Европа: “Реноар”, игрален филм, Франция, Режисьор Жил Бурдо, в ролите Мишел Буке, Криста Тере, Венсан Ротие, Тома Доре 00:00 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти (п) 00:30 “Съветите на Лазар” безопасни и полезни тренировки за добър тонус 01:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 03:00 “Американски истории” 03:30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п)

КАНАЛ 3
07:00 “Офанзива” с Любомир Огнянов/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Кунята на Звездев”/п/ 10:00 Телемаркет 10:15 “Всеки следобед с Криси”, избрано 11:15 Топ Шоп 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 Уикенд с Роси” /п/ 13:00 “На гости на Ники Сотиров” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” с Ивелина Кунчева/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Коктейл”/п/ 15:45 Tоп Шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 Календар, хороскоп 16:25 Телемаркет 16:30 “Интервю с Наделина Анева/п/ 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ 19:30 “Патарински Live” 20:00 “Часът на кмета” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Без монтаж” 22:30 “Беновска пита”/п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *