Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 ОКТОМВРИ

БНТ1
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва -сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Жулиета без Ромео – балетен спектакъл на Националния балет на Косово – Моцартови празници – Правец 2017 13:55 В кадър. Кой е срещу теб в мрежата/п/ 14:25 Круиз в Япония 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Спасителен отряд Калифорния – тв филм /4 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:50 Мускетарите – тв филм /9 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:15 Спорт ТОТО 19:50 Лека нощ, деца! Жил и Жюли 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:50 Спортни новини 21:10 Линия на разделението – игрален филм /3, последен епизод/ (12) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Момчетата от „Медисън авеню“7 – тв филм /7 сезон, 1 епизод/ 00:20 Мотоспорт екстра 00:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 01:00 Денят започва с Култура /п/ 02:40 Спасителен отряд Калифорния – тв филм /4 епизод/п/ 03:25 История.bg България – 16 република на СССР /предложено от Тодор Живков през октомври 1963 г./п/ 04:40 Изкуството на 21 век /п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 65 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.131 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 45 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 87 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 1, еп.18 21:00 „Фермата“ – риалити 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Моите мили съседи“- сериал, с.1, еп.34 01:30 “ Италианската булка“ /п./ – сериал 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 710

bTVAction
05:15 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.14 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, с. 5 еп. 1 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.14 10:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп. 10 11:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.3, еп. 14 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.5, еп. 13 13:00 „Трудна мишена 2“ – екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор Роел Рейн, актьори Скот Адкинс, Робърт Книйпер, Рона Митра и др. 15:00 Премиера: „Платина“ – сериал, с.3, еп.20 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.15 17:00 Премиера: „Тежки престъпления“ – сериал, с.5, еп. 14 18:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.3, еп. 15 19:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп. 11 20:00 Премиера: „Стрелата“ – сериал, с.5, еп. 2 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 10 000 години пр.н.е.“ – приключенски, драма (САЩ, Нова Зеландия, 2008), режисьор Роланд Емерих, актьори Камила Бел, Стивън Стрейт,Клиф Къртис, Джоуел Върджил, Афиф Бен Бадра и др. 00:15 „Стрелата“ – сериал, с.5 еп.2 01:15 „Кости“ – сериал, с.9, еп. 11 02:15 „Платина“ – сериал, с.3, еп.20 03:15 „Тежки престъпления“ – сериал, с.5, еп. 14 04:15 „Под наблюдение“ – сериал, с.3, еп. 15

bTV COMEDY
05:00 „Стажанти“ /п./- сериал 06:00 „Модерно семейство“ – сериал, с.7 07:00 „Стажанти“ – сериал 08:00 „По средата“ – сериал, с.7 09:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 10:00 „Нощ в музея“ – екшън, комедия, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор Шон Леви, актьори Бен Стилър, Карла Гуджино, Дик Ван Дайк, Били Кобс, Джейк Чери, Оуен Уилсън, Робин Уилямс, Патрик Галахар и др. 12:00 „Двама бащи, двама синове“ – комедиен сериал 13:00 „Слънчева Филаделфия“ – сериал 13:30 „Теория да големия взрив“ – сериал 14:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 15:00 „Приятели“ /п./ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Комиците“ – комедийно шоу 18:00 „Теория за големия взрив“ – сериал, с.3 19:00 „Стажанти“ – сериал, с.2 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.1 22:30 „Двама бащи, двама синове“ – комедиен сериал, с.3 23:30 „Слънчева Филаделфия“ – сериал, с.9 00:00 „Нека сме ченгета“ – екшън, комедия (САЩ, 2014), режисьор Люк Грийнфилд, актьори Джейк Джонсън, Деймън Уейънс, Роб Ригъл, Джеймс Д’Арси, Анди Гарсия и др. 02:00 „Модерно семейство“ /п./- сериал 03:00 „По средата“ /п./ – сериал 04:00 „Теория за големия взрив“ /п./ – сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Чуждо тяло“ (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 VIP BROTHER 2017 – риалити шоу 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Костюмари“ – сериен филм, сезон 4 02:00 „Чучулигата“- сериен филм 03:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/

Нова Спорт
10:00 Футбол: Барнет – Ковънтри Сити, мач от английската Лига 2, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Фуенлабрада – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Рен – Каен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – 16:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Баскетбол: Тенерифе – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 20:00 Футбол: Анже – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Дартс: Световен Гран при 2017, четвърти ден, повторение 01:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

BIT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 3 част 14:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „PLAYGASM“ с Краси Петров 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня, (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

КАНАЛ 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Парламентът на живо“ 11:45 Топ шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:15 „Парламентът на живо“ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *