Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:00 Искри на изобретателност – документален филм /5 епизод/п/ 05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 История.bg Железният канцлер и прусаците на Балканите/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Космически кораб “Догстар”2 – анимационен филм /10 епизод/ 13:30 Лошите добри приятели – детски тв филм /12 епизод/ 13:55 Почти ревизия – тв филм /глава втора/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Музика на сърцето – тв филм /10 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Телепазарен прозорец 16:35 Малки истории /п/ 16:50 Едно голямо семейство 2 – тв филм /7 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:35 Искри на изобретателност – документален филм /6 епизод/ 19:25 Как се прави – документален филм /11 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:55 Ароматът на успеха – игрален филм /САЩ, 2009 г./, режисьор Майкъл Полиш, в ролите Биби Боб Торнтън, Теа Леони, Марк Полиш и др. 22:30 Международен тероризъм след 1945 година: Насър и египетският тероризъм – документална поредица 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Време за жени – /По случай рождения ден на актрисата Аня Пенчева/ – игрален филм /България, 2006 г./, режисьор Илия Костов, в ролите Аня Пенчева, Параскева Джукелова, Катерина Евро, Биляна Петринска и др.(12) 01:10 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 01:20 Денят започва с Култура /п/ 02:35 Едно голямо семейство 2 – тв филм /7 епизод/п/ 03:35 Музика на сърцето – тв филм /10 епизод/п/ 04:35 Как се прави – документален филм /11 епизод/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 44 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.110 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 24 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 806 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 1, еп.54 21:00 “Фермата” – риалити 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Моите мили съседи”- сериал, с.1, еп.12 01:30 “Паднала от небето” – сериал, с.6, еп.12 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 688

bTV Action
05:00 “Извън играта” – сериал, с.7 еп.5 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, с. 4 еп. 5 09:00 “Извън играта” – сериал, с.7 еп.5 10:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 11 11:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 8 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 14 13:00 “Споон” – екшън, трилър, фентъзи (САЩ, 1997), режисьор Марк А. З. Дипе, актьори Майкъл Джей Уайт, Джон Легуизамо, Мартин Шийн, Тереза Рандъл, Никол Уилямсън и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.20 16:00 “Извън играта” – сериал, с.7, еп.6 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 15 18:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 9 19:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 12 20:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп. 6 21:00 Студио “Шампионска лига” 21:45 Барселона-Ювентус (футбол от Шампионска лига) 23:45 Студио “Шампионска лига” 00:15 Шампионска лига: Акценти от срещите през деня 01:15 Рома-Атлетико Мадрид (футбол от Шампионска лига) 03:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 15 04:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 9

bTV Comedy
05:00 “Гражданинът Кхан” /п./- сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.5 07:00 “Гражданинът Кхан” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с.4 09:00 “Комиците” – комедийно предаване 10:00 “Простичко желание” – комедия, фентъзи, семеен (САЩ, 1997), режисьор Майкъл Ричи, актьори – Мартин Шорт, Мара Уилсън, Робърт Пасторели, Франсис Капра, Джонатан Хедъри, Аманда Плъмър и др. 12:00 “Двама бащи, двама синове” – комедиен сериал 13:00 “Старчета разбойници с Бети Уайт” – комедийна поредица 13:30 “Клуб “Веселие” – сериал 14:30 “Супермаркет” – комедиен сериал 15:00 “На по-добро място” – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Аламинут” – комедийно предаване 18:00 Премиера: “Клуб “Веселие” – сериал, с.6 19:00 “Гражданинът Кхан” – сериал, с.1 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “Супермаркет” – комедиен сериал, с.1 22:30 “Двама бащи, двама синове” – комедиен сериал, с.1 23:30 Премиера: “Офисът” – сериал, с.9 00:00 “Простичко желание” – комедия, фентъзи, семеен (САЩ, 1997), режисьор Майкъл Ричи, актьори Мартин Шорт, Мара Уилсън, Робърт Пасторели, Франсис Капра, Джонатан Хедъри, Аманда Плъмър и др. 02:00 “Модерно семейство” /п./- сериал 03:00 “По средата” /п./ – сериал 04:00 “Клуб “Веселие” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Дъщерята на Ананди” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Чуждо тяло” (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 VIP BROTHER 2017 – риалити шоу 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Отмъщението” – сериен филм, сезон 4 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Марсилия – Рен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Болтън Уондърърс – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Ница – Монако, мач от френската Лига 1, повторение – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Дарби Каунти – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Метц – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 5-и епизод, повторение 20:30 Класика от Висшата лига – Челси – Арсенал (2007-08), повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Автомобилизъм: Хюндай Рейсинг Трофи, Рали “Сливен”, 5-и епизод 21:45 Класика от Висшата лига – Манчестър Юнайтед – Евертън (1999-00), повторение 22:15 Футбол: Лион – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 1 част 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова /п/ 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно новинарско шоу LIVE 13:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 14:30 Стажанта броди (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес 23:00 “Код 11-13”, информационно новинарско шоу (п) 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Беновска пита”/п/ 11:00 Време, календар, хороскоп 11:15 Топ Шоп 11:30 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Всеки следобед с Криси”/п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 Патарински Live/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00-07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *