Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 13 АПРИЛ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Георги Ангелов, Анна Ангелова, Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм
/3914 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Концерт на Симфоничния оркестър на БНР със солист Миша Майски /виолончело/ 14:00 В кадър. Доктрината Тръмп: „Америка на първо място“ /п/ 14:45 Дойче Веле: Шифт 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 Фалшива принцеса – тв филм /2 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:50 Музика на сърцето – тв филм /8 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – публицистично предаване 19:15 Спорт тото 19:50 Лека нощ, деца! Пимпа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:50 Спортни новини 21:10 Международен тероризъм след 1945 г. – документална поредица 21:40 Студио Футбол – коментарно предаване
/п/ 22:05 Футбол: „Андерлехт“ – „Манчестър Юнайтед“, четвъртфинална среща от турнира на Лига Европа – пряко предаване от Брюксел 00:30 Мотоспорт екстра 01:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 01:10 Денят започва с Култура /п/ 02:25 Музика на сърцето – тв филм /8 епизод/п/ 03:20 Фалшива принцеса – тв филм
/2 епизод/п/ 04:00 Дързост и красота – тв филм /3914 епизод/п/ 04:25 Още от деня – коментарно предаване /п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 24 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с. 1, еп. 9 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с. 1, еп. 22 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 705 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с. 3, еп. 17 21:00 „Бригада Нов дом“ – социален проект с водещ Мария Силвестър 22:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Кости“- сериал, с. 8, еп. 2 01:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ – сериал, с. 2, еп. 9 01:30 „Аламинут: Добре дошли в България“ 02:00 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 03:50 „Клиника край езерото“ /п./ – сериал 04:40 „Опасни улици“ – сериал, еп. 581

Nova TV
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Ние, нашите и вашите“ (премиера) – сериал 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“ – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, 2 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:50 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 Футбол: Тулуза – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Баскетбол: Дивина Сегурос Ховентут – Хербалайф Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение 15:30 Баскетбол: Реал Мадрид – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение 17:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 28-и епизод, повторение 18:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 31-и епизод, повторение 18:30 Футбол: Нотингам Форест – Хъдърсфийлд Таун, мач от Чемпиъншип, повторение 20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: Висша Лига 2017, Ливърпул, директно 00:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

bTV Action
05:15 „Библиотекарите“ – сериал, еп. 7 06:00 „Аватар: Повелителят на четирите стихии“ – анимация 08:00 „Ирис“ – сериал, еп. 16 09:30 „4х4“ – предаване за офроуд 10:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 6 11:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп. 15 12:00 „Ренегат“ – с. 3, еп. 10 13:00 „Библиотекарите“ – сериал, еп. 7,8 15:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с. 6, еп.13 17:00 „Ренегат“ – с. 3, еп. 11 18:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп.16 19:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 7 20:00 Премиера: „Готъм“ – сериал, с. 2, еп. 17 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 Аякс-Шалке (футбол от Лига Европа) 23:45 Лига Европа: Репортажи от срещите през деня 00:30 „Готъм“ – сериал,с.2, еп. 17 01:30 „Кости“ – сериал, с. 10, еп. 7 02:30 „Ирис“ – сериал, еп. 16 04:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп. 16

bTV Comedy
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с. 5 07:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 08:00 „Да отгледаш Хоуп “ – сериал, с. 3 09:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 10:00 „Перлата на Нил“ – екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1985), режисьор – Люис Тийг, актьори – Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Дани де Вито, Холанд Тейлър, Питър Депалма и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Стажанти“ – сериал 14:30 „Кухня“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Комиците“ – комедийно шоу 18:00 „Стажанти“ – сериал, с. 2 19:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с. 5 20:00 Премиера: „Новите съседи“ – комедиен сериал, с. 9, еп. 17 21:30 „Кухня“ – комедиен сериал, с. 4 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с. 3 00:00 „Перлата на Нил“ – екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1985), режисьор – Люис Тийг, актьори – Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Дани де Вито, Холанд Тейлър, Питър Депалма и др. 02:00 „Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Да отгледаш Хоуп“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Мутра по заместване“
/п./ – комедиен сериал

BiT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 11:00 Телепазарен прозорец 11:30 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго (п) 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 21:30 „Конспирациите около Иисус: Мария Магдалена“, документален филм на Discovery Channel, премиера 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова (п) 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Безсребърници“, документален филм на Би Ай Ти 04:00 „Конспирациите около Исус: Мария Магдалена“, документален филм на Discovery Channel

Kanal 3
05:30 Времето, календар, хороскоп 05:45 „Спорт в обектива“ /п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“ /п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“ /п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“ /п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Спорт в обектива“ /п/ 10:00 „Без монтаж“ /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Интервю“ /п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „Имате думата“/п/ 23:20 „Денят на живо“/п/ 00:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:10 „Спорт в обектива“/п/ 02:00-05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *