Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 13 ОКТОМВРИ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Градски лентяй – игрален филм /Великобритания, 2012 г./, режисьор Джеймс Ларкин, в ролите Фиона Гилис, Джефри Стретфийлд, Ейдриън Лукис и др. 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Туристически маршрути 14:45 Светът на Япония: Моменти от Ишикава – документална поредица 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:40 Как се прави? – документална поредица 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Виж БиБиСи: „Английската кралица на 90“ – документален филм /Великобритания, 2016 г./ 23:30 По света и у нас – информационна емисия 23:45 Концерт на „Тбилиси биг бенд“ – джаз фестивал „Банско 2017“ 00:45 Денят започва с Култура /п/ 02:30 Линия на разделението – игрален филм /2 епизод/п/(12) 04:15 Дойче Веле: Шифт /п/ 04:30 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 66 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.132 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 46 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 828 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 1, еп.19 21:00 „Фермата“ – риалити 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Моите мили съседи“- сериал, с.1, еп.35 01:30 “ Италианската булка“ /п./ – сериал 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 711

bTV Action
05:15 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.15 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, с. 5 еп. 2 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.15 10:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп. 11 11:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.3, еп. 15 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.5, еп. 14 13:00 10 000 години пр.н.е.“ – приключенски, драма (САЩ, Нова Зеландия, 2008), режисьор Роланд Емерих, актьори Камила Бел, Стивън Стрейт, Клиф Къртис, Джоуел Върджил, Афиф Бен Бадра и др. 15:00 Премиера: „Платина“ – сериал, с.3, еп.21 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.16 17:00 Премиера: „Тежки престъпления“ – сериал, с.5, еп. 15 18:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.3, еп. 16 19:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп. 12 20:00 Премиера: „Стрелата“ – сериал, с.5, еп. 3 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход“ – приключенски, комедия (САЩ, 1989), режисьор Стивън Спилбърг, актьори Харисън Форд, Шон Конъри, Джон Рис-Дейвис, Денхолм Елиът, Алисън Дуди и др. 00:30 „Стрелата“ – сериал, с.5 еп.3 01:30 „Кости“ – сериал, с.9, еп. 12 02:30 „Платина“ – сериал, с.3, еп.21 03:30 „Тежки престъпления“ – сериал, с.5, еп. 15 04:30 „Под наблюдение“ – сериал, с.3, еп. 16

bTV Comedy
05:00 „Стажанти“ /п./- сериал 06:00 „Модерно семейство“ – сериал, с.7 07:00 „Стажанти“ – сериал 08:00 „По средата“ – сериал, с.7 09:00 „Комиците“ – комедийно шоу 10:00 „Чужденецът“ – комедия, романтичен (България, 2012), режисьор Ники Илиев, актьори Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Саня Борисова, Ники Илиев, Катрин Готие, Елен Колева, Валентин Гошев, Асен Блатечки, Кристоф Ламбер и др. 12:00 „Двама бащи, двама синове“ – комедиен сериал 13:00 „Слънчева Филаделфия“ – сериал 13:30 „Теория да големия взрив“ – сериал 14:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 15:00 „Приятели“ /п./ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Аламниту: Добре дошли в България“ – комедийно предаване 18:00 „Теория за големия взрив“ – сериал, с.3 19:00 „Стажанти“ – сериал, с.2 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.1 22:30 „Двама бащи, двама синове“ – комедиен сериал, с.3 23:30 „Слънчева Филаделфия“ – сериал, с.9 00:00 „Американско момиче: Лия се притича на помощ“ – семеен (САЩ, 2016), режисьор Надя Тас, актьори Маги Елизабет Джоунс, Хали Тод, Сторм Райд и др. 02:00 „Модерно семейство“ /п./- сериал 03:00 „По средата“ /п./ – сериал 04:00 „Теория за големия взрив“ /п./ – сериал

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Съдби на кръстопът“ (премиера) – предаване на NOVA 21:00 VIP BROTHER 2017 – риалити шоу 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Костюмари“ – сериен филм, сезон 4 02:00 „Чучулигата“- сериен филм 04:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Джилингам – Портсмут, мач от английската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Тенерифе – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата -„Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Монако – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Баскетбол: Фуенлабрада – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 8-и епизод, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 8-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Бирмингам Сити – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, директно 23:45 Дартс: Световен Гран при 2017, пети ден, повторение 02:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 03:00 Еротичен телепазар

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ, (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 BIT СПОРТ (п) 01:00 „Шоуто на играчите“ вечерно ток шоу с Павел и Христо (п) 02:00 „PLAYGASM“ с Краси Петров /п/ 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Парламентът на живо“ 11:45 Топ шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:15 „Парламентът на живо“ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *