HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 АВГУСТ

БНТ
05:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/ 06:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 06:05 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – информационен сутрешен блок с водещ Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Космически кораб „Догстар“ – анимационен филм /15 епизод/ 09:40 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /20 епизод/ 09:55 Арабела детски – тв филм /11 епизод/ 10:25 Под морските вълни – документална поредица 10:35 История.bg Йоан Владислав /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Инуяша – анимационен филм /21 епизод/ 13:25 Бакстър – тв филм /9 епизод/ 13:50 Нощем с белите коне – тв филм /6, последна серия/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /20 епизод /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 По съвест 5 – тв филм /3 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 През коридорите на времето – документален филм /3 епизод/ 19:15 Митове и легенди – документален филм /9 епизод/ 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Последният велосипедист – 2-сериен игрален филм /Чехия, 2014 г./, 1 част, режисьор Иржи Свобода, в ролите Аги Губик, Марта Ванчурова, Сабина Ройкова и др. 22:30 Международен тероризъм след 1945 година: ИРА – документална поредица 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Под прикритие 5 – 12-сериен тв филм /България, 2016 г./, 1 серия, режисьор Мартин Макариев, в ролите Ивайло Захариев, Захари Бахаров, Владимир Пенев и др. (16) 00:35 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:45 По съвест 5 – тв филм /3 епизод/п/ 01:40 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /20 епизод/п/ 02:25 Международен тероризъм след 1945 година: ИРА – документална поредица /п/ 02:55 Здравето отблизо /най-доброто/ /п/ 03:45 История.bg Йоан Владислав /п/ 04:45 Митове и легенди – документален филм /9 епизод/п/

bTV
05:30 „Домашен арест“ /п./ – сериал 06:00 „Аватар: Легендата за Анк“ – анимация 07:00 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 24 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с. 1, еп. 90 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с. 2, еп. 4 17:00 bTV Новините 17:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 786 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 786 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Великолепният век: Кьосем“ – сериал, с. 1, еп. 35 21:30 Премиера: „Кралица на красотата“ – сериал, с. 1, еп. 11 22:30 „Кухня“ – сериал, с. 6, еп. 11,12 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Новите съседи“- сериал, с. 1, еп. 53 01:30 „Веществени доказателства: Рим“ – сериал, с. 1, еп. 51 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 667

bTV Action
06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 3 еп. 7 09:00 „Извън играта“ – сериал, с. 6 еп. 2 10:00 „Супергърл“ – сериал, с. 3, еп. 11 11:00 „Готъм“ – сериал, с. 2, еп. 9 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с. 3, еп. 12 13:00 „Пистолет, куфар и три смърдящи варела“ – комедия,криминален (България, 2012), режисьор – Георги Костов, актьори – Ивайло Захариев, Георги Кадурин, Асен Блатечки, Деян Донков, Тодор Доцев, Пламен Великов, Иван Савов, Дичо, Део, Влади Въргала, Естер Симеони, Рая Пеева и др. 15:00 „Кости“ – сериал, с. 9, еп. 23 16:00 „Извън играта“ – сериал, с. 6 еп. 3 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с. 3, еп. 13 18:00 „Готъм“ – сериал, с. 2, еп. 10 19:00 „Супергърл“ – сериал, еп. 12 20:00 „Стрелата“ – сериал, с. 3, еп. 8 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Великият поход“ – приключенски, семеен, фентъзи (Холандия, Белгия, Люксембург, Германия, 2006), режисьор – Бен Сомбогаард, актьори – Джо Флин, Стефани Леонидас, Емили Уотсън, Майкъл Кълкин, Бено Фюрман и др. 00:00 „Стрелата“ – сериал, с. 3 еп. 8 01:00 „Супергърл“ – сериал, еп. 12 02:00 „Кости“ – сериал, с. 9, еп. 23 03:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с. 3, еп. 13 04:00 „Готъм“ – сериал, еп. 10

bTV Comedy
05:00 „Слънчева Филаделфия“ /п/ – сериал 06:00 „Майк и Моли“ – сериал, с. 4 07:00 „По средата“ – сериал 08:00 „Различно еднакви“ – сериал 09:00 „Българи на три морета“ – комедийно риалити 10:00 „Камъкът на раздора“ – комедия, драма, романтичен (САЩ, 2005), режисьор – Томас Безука, актьори – Клеър Дейнс, Даян Кийтън, Дермът Мълрони, Сара Джесика Паркър, Крег Нелсън и др. 12:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 13:30 „Клуб „Веселие“ – сериал 14:30 „Приятели“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи“ /п/ – комедиен сериал 17:00 „Комиците“ – комедийно предаване 18:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с. 5 19:00 Премиера: „По средата“ – сериал, с. 7 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 Премиера: „Бруклин 99“ – комедиен сериал, с. 1 22:30 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал, с. 5 00:00 „Камъкът на раздора“ – комедия, драма, романтичен (САЩ, 2005), режисьор – Томас Безука, актьори – Клеър Дейнс, Даян Кийтън, Дермът Мълрони, Сара Джесика Паркър, Крег Нелсън и др. 02:00 “ Майк и Моли“ /п/ – сериал 03:00 „Предградие“ /п/ – сериал 04:00 „Клуб „Веселие“ /п/ – сериал

Nova TV
06:00 „Касъл“ – сериен филм, сезон 8 /п/ 07:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „Комисар Рекс“ – сериен филм, сезон 12 10:30 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, сезон 3 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Дъщерята на Ананди“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, избрано 21:00 „Скорпион“ – сериен филм, сезон 1 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Черният списък“ – сериен филм, сезон 3 00:00 „Касъл“ – сериен филм, сезон 8 01:00 „Просветление“ – сериен филм 02:00 „Скорпион“ – сериен филм, сезон 1 /п/ 03:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 04:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Каен – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Мидълзбро – Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Страсбург – Лил, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Гингам – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Брентфорд – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Дижон – Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Дартс: Мастърс 2017, Оукланд, втори ден, повторение 01:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) 09:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 10:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT (п) 14:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 1 част 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 23:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу, (п) 01:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 „Без Целофан“, актуални политически изявления без цензура 03:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“ /п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“ /п/ 07:00 „Имате думата“ /п/ 07:30 „Патарински Live /п/ 08:00 „Денят на живо“ /п/ 09:00 „Офанзива“ /п/ 11:00 Времето, календар, хороскоп 11:10 ТОП ШОП 11:25 „Пулс“ с Гергана Добрева /п/ 11:55 Телемаркет 12:00 „Интервю“ с Наделина Анева /п/ 13:00 Времето, календар, хороскоп 13:10 „Холивуд“ /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“ /п/ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ /п/ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“, избрано 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:30-05:30 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *