Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 АПРИЛ

БНТ
05:15 Зад кадър – игрален филм /България, 2010 г./, режисьор Светослав Овчаров, в ролите Иван Бърнев, Касиел Ноа Ашер, Красимир Донков и др. 07:00 Денят започва – информационен сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Георги Ангелов, Анна Ангелова, Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:25 Делтата на Стъклената река – документален филм /България, 2010 г./, режисьор Станимир Трифонов 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Обзор „Лига Европа“ 13:00 Оратория „Елиас“ от Феликс Менделсон-Бартолди концерт на Симфоничен оркестър, солисти и смесен хор на БНР, диригент Владимир Кираджиев 15:20 Живот, почти прекрасен – документален филм /България, 2013 г./, режисьор Светослав Драганов 16:45 Стъклената река – игрален филм /България, 2009 г./, режисьор Станимир Трифонов, в ролите Наталия Дончева, Стефан Вълдобрев, Стефан Данаилов и др. 18:25 Лорд Бънди от София – документален филм /България, 2013 г./, режисьор Иван Трайков 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Иисус 2-сериен – игрален филм /копродукция, 1999 г./, 1 част, режисьор Роджър Йънг, в ролите Джереми Систо, Дебра Месинг, Жаклин Бисе, Лука Дзингарети, Гари Олдман и др. 22:10 Нейната изповед – документален филм /копродукция, 2016 г./, режисьор Иван Ничев 23:15 Траяна глас концерт 00:15 Аве – игрален филм /България, 2011 г./, режисьор Константин Божанов, в ролите Ованес Торосян, Анжела Недялкова, Николай Урумов, Йосиф Сърчаджиев и др. 01:40 Денят започва с Култура /п/ 02:55 История.bg Цариците на Третото българско царство/п/ 04:10 Изкуството на 21 век /п/ 04:40 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Песен с благослов“ – концерт на Поли Паскова 14:00 „Рецепта за любов“ – комедия, романтичен (Индия, Великобритания, 2007), режисьор – Р. Балки, актьори – Амитабх Баччан, Табу, Пареш Равал, Зохра Сегал, Винай Джаин, Кришна Бхат и др. 16:30 „Вода за слонове“ – драма, романтичен (САЩ, 2011), режисьор – Франсис Лорънс, актьори – Рийз Уидърспун, Кристоф Валц, Робърт Патинсън, Стивън Тайлър, Скот Макдоналд, Хал Холбрук, Джеймс Фрейн, Пол Шнайдер, Ашли Палмър,Джесика Частейн и др. 17:55 Спорт тото 18:00 „Вода за слонове“ (продължение) – драма, романтичен (САЩ, 2011), режисьор – Франсис Лорънс, актьори – Рийз Уидърспун, Кристоф Валц, Робърт Патинсън, Стивън Тайлър, Скот Макдоналд, Хал Холбрук, Джеймс Фрейн, Пол Шнайдер, Ашли Палмър,Джесика Частейн и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.3 ,еп. 18 21:00 „Столичани в повече“ – сериал, с.11, еп. 6 22:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Кости“- сериал, с. 8, еп. 3 01:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ – сериал, с. 2, еп.10 01:30 „Аламинут: Добре дошли в България“ 02:00 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 03:50 „Вода за слонове“ – драма, романтичен (САЩ, 2011), режисьор – Франсис Лорънс, актьори – Рийз Уидърспун, Кристоф Валц, Робърт Патинсън, Стивън Тайлър, Скот Макдоналд, Хал Холбрук, Джеймс Фрейн, Пол Шнайдер, Ашли Палмър,Джесика Частейн и др.

Nova TV
06:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 07:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 Годишни музикални награди на БГ Радио 2016 14:15 „Сава: Сърцето на воина“ (премиера) – анимационен филм 16:00 „Али Баба и четиридесетте разбойници“ – с уч. на Жерар Жюно, Лейла Бехти, Мишел Берние, Кен Дукен и др., първа част 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Аз обичам България“- предаване на NOVA, нов сезон 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, 2 сезон 02:00 „Али Баба и четиридесетте разбойници“ – с уч. на Жерар Жюно, Лейла Бехти, Мишел Берние, Кен Дукен и др., първа част /п/ 03:30 Годишни музикални награди на БГ Радио 2016 /п/ 04:30 „Сава: Сърцето на воина“- анимационен филм /п/

Nova Sport
10:00 Дартс: Висша Лига 2017, Ливърпул, повторение 13:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 28-и епизод, повторение 14:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение 15:30 Баскетбол: Дивина Сегурос Ховентут – Хербалайф Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение 17:00 Футбол: Бристъл Сити – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, директно 19:00 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:00 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 29-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

bTV Action
05:00 „Библиотекарите“ – сериал, еп.8 06:00 „Аватар: Повелителят на четирите стихии“ – анимация 08:00 „Ирис“ – сериал, еп.17 09:30 „4х4“ – предаване за офроуд 10:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.7 11:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп.16 12:00 „Ренегат“ – с.3, еп. 11 13:00 „Библиотекарите“ – сериал, еп.9,10 15:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.2, еп.1 16:00 „Златното момче“ – сериал, еп.13 17:00 „Ренегат“ – с.3, еп. 12 18:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп.17 19:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.8 20:00 Премиера: „Готъм“ – сериал, с.2, еп.18 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „БСП – Бесни страшни пенсии 2“ – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2013), режисьор – Дийн Парисо, актьори – Антъни Хопкинс, Нийл Макдона, Дейвид Тюлис, Лий Бюнг-Хун, Катрин Зита-Джоунс, Брайън Кокс, Джон Малкович, Брус Уилис, Мери-Луис Паркър, Хелън Мирън и др. 00:15 „Готъм“ – сериал,с.2, еп.18 01:15 „Кости“ – сериал, с.10, еп.8 02:15 „Ирис“ – сериал, еп.17 03:30 „Златното момче“ – сериал, еп.13 04:30 „Стрелата“ – еп.3,еп.17

bTV Comedy
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.5 07:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 08:00 „Да отгледаш Хоуп “ – сериал, с.3 09:00 „Комиците“ – комедийно шоу 10:00 „Уморените лъвове“ – комедия, драма, приключенски, САЩ, 2003 г., режисьор – Тим МакКанис, актьори – Майкъл Кейн, Хейли Джоуел Осмънд, Кира Седжуик, Джош Лукас, Диърдри О`Конъл и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Стажанти“ – сериал 14:30 „Кухня“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Столичани в повече“ – сериал, с.11 18:00 „Стажанти“ – сериал, с.2 19:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с.5 20:00 Премиера: „Новите съседи“ – комедиен сериал, с.9, еп.18 21:30 „Кухня“ – комедиен сериал, с. 4 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.3 00:00 „Уморените лъвове“ – комедия, драма, приключенски, САЩ, 2003 г., режисьор – Тим МакКанис, актьори – Майкъл Кейн, Хейли Джоуел Осмънд, Кира Седжуик, Джош Лукас, Диърдри О`Конъл и др. 02:00 – „Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Да отгледаш Хоуп“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

BiT
05:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 06:30 „Американски истории“ 07:00 еМисия България (п) 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Училище мечта“, документална поредица на Би Ай Ти 11:00 Телепазарен прозорец 11:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Библейски загадки – Мойсей“, еп.1, документален филм на Discovery Channel 14:00 „Безсребърници“, документален филм на Би Ай Ти, режисьор Росен Елезов 15:00 „Училище Христо Ботев“, документален филм за едно от българските училища в Ню Йорк 15:15 Телепазарен прозорец 15:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 16:30 „Библейски загадки – Содом и Гомор“, еп. 2, документален филм на Discovery Channel 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 еМисия България 18:30 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Завръщането“, игрален филм, Русия, 2003, режисьор Андрей Звягинцев; Номинации: „Златен Глобус“ за най-добър чуждоезичен филм, Награди: Златен лъв, Nika Award for Best Film 22:00 „Поруганият храм“, документален филм на Би Ай Ти, сценарист и режисьор Неда Кирилова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 00:30 „Училище мечта“, документална поредица на Би Ай Ти 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 „Поруганият храм“, документален филм на Би Ай Ти, сценарист и режисьор Неда Кирилова 02:00 „Библейски загадки – Мойсей“, еп.1, документален филм на Discovery Channel (п) 03:00 еМисия България (п) 04:00 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков, (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Спорт в обектива“/п/ 10:00 „Без монтаж“/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Коктейл“ с Деси Жаблянова/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „Имате думата“/п/ 23:20 „Денят на живо“/п/ 00:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:10 „Спорт в обектива“/п/ 02:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *