Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 НОЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Сламено сираче – тв филм /4 серия/ 13:30 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм 13:45 История.bg: Кимон Георгиев – човекът на всички времена/п/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Фреди Хайнекен – тв филм /2 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:50 Мускетарите 3 – тв филм /7 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум – публицистично предаване с водещ Добрина Чешмеджиева 22:00 Рилингтън плейс – тв филм /2 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Детективи от „Серангун роуд“ – тв филм /4 епизод/(16) 00:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:40 Денят започва с Култура /п/ 02:20 Здравето отблизо /п/ 03:00 Фреди Хайнекен – тв филм /2 епизод/п/ 03:45 Детективи от „Серангун роуд“ – тв филм /4 епизод/п/ (16) 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 88 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.154 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 68 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 850 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 1, еп.41 21:00 „Фермата“ – риалити 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Моите мили съседи“- сериал, с.1, еп.57 01:30 “ Италианската булка“ /п./ – сериал 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 733

bTV Action
05:00 „Готъм“ – сериал, еп. 2 06:00 „Аватар: Легенда за Анк“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, с. 5 еп. 21 09:00 „Готъм“ – сериал, еп. 2 10:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 8 11:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.4, еп. 14 12:00 „Последният кораб“ – сериал, с.2, еп. 5 13:00 „Парола: Риба меч“ – драма, екшън, трилър (САЩ, 2001), режисьор Доминик Сена, актьори Дон Чийдъл, Сам Шепърд, Вини Джоунс, Хали Бери, Хю Джакман, Джон Траволта и др. 15:00 „Истинско правосъдие“ – сериал, с.2, еп.6 16:00 „Готъм“ – сериал, еп. 3 17:00 „Последният кораб“ – сериал, с.2, еп.6 18:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.4, еп. 15 19:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 9 20:00 Премиера: „Стрелата“ – сериал, с.5, еп. 22 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Телекинеза“ – драма,екшън,фантастика (САЩ, 2011), режисьор Джейс Александър, актьори Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Джеймс Марстърс,Наоко Мори, Алона Тал, Андреа Мартин, Брандън Джей Макларън, Кайл Шмид, Софи Найт, Тамара Хоуп, Антъни Дел Рио, Дилън Кейси и др. 23:45 „Стрелата“ – сериал, с.5 еп.22 00:45 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 9 01:45 „Истинско правосъдие“ – сериал, с.2, еп.6 02:45 „Последният кораб“ – сериал, с.2, еп. 6 03:45 „Под наблюдение“ – сериал, с.4, еп. 15 04:45 „Пета предавка“ – автомобилно предаване

bTV Comedy
05:00 „Майк и Моли“ /п./ – сериал 06:00 „Различно еднакви“ – сериал 06:30 „Партньори“ – сериал, с.2 07:00 „Майк и Моли“ – сериал 08:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с.6 09:00 „Домашен арест“ – сериал 10:00 „Откачалки зад волана“ – комедия (САЩ, 1985), режисьор Нийл Израел, актьори Джон Мърей, Дженифър Тили, Джеймс Кийч и др. 12:00 „Мутра по заместване“ – комедиен сериал 13:00 „Модерно семейство“ – сериал 13:30 „Теория за големия взрив“ – сериал 14:30 „Двама мъже и половина“ – сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Домашен арест“ – сериал, с.1 18:00 „Теория за големия взрив“ – сериал, с.5 19:00 „Майк и Моли“ – сериал, с.5 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.3 22:30 „Мутра по заместване“ – комедиен сериал, с.2 23:30 „Модерно семейство“ – сериал, с.5 00:00 „Откачалки зад волана“ – комедия (САЩ, 1985), режисьор Нийл Израел, актьори Джон Мърей, Дженифър Тили, Джеймс Кийч и др. 02:00 „Различно еднакви“ – сериал 02:30 „Партньори“ /п/- сериал 03:00 „Клуб „Веселие“ /п/ – сериал 04:00 „Теория за големия взрив“ /п./ – сериал

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“ – сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Чуждо тяло“ (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 – риалити шоу 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Костюмари“ – сериен филм, сезон 5 02:00 „Чучулигата“- сериен филм 03:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: „Голям шлем“ 2017, първи ден, втора сесия, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Скънторп Юнайтед – Бристъл Роувърс, мач от английската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Рен – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Естудиантес – Фуенлабрада, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Класика от Висшата лига – Манчестър Юнайтед – Нюкасъл Юнайтед (2002-03), повторение 18:35 Футбол: Мидълзбро – Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение 20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: „Голям шлем“ 2017, четвърти ден, директно 01:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 1 част 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова, избрано 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 14:00 Стажанта броди (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Шоуто на играчите“ вечерно токшоу с Павел и Христо 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Беновска пита“/п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 „Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 Kалендар, хороскоп 13:30 Патарински Live/п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 „Кухнята на Звездев“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *