Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 ФЕВРУАРИ

БНТ1
05:50 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3880 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Световно първенство по ски алпийски дисциплини: Отборно състезание на нациите – пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Чиста кръв – тв филм /73 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Момчетата от “Медисън авеню” 6 – тв филм /2 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – информационно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева – дискусионно предаване 22:10 Градчето “Сидер Коув” – тв филм /3 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /2 епизод/(12) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Момчетата от “Медисън авеню” 6 – тв филм /2 епизод/п/ 02:40 Чиста кръв – тв филм /73 епизод/п/ 03:25 Глухаря – тв филм /2 епизод/п/(12) 04:15 Дързост и красота – тв филм /3880 епизод/п/ 04:40 Още от деня – информационно предаване /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 “Смърфовете” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 1, еп. 94 14:30 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с. 7, еп. 14 15:30 “Сияйна луна” – сериал, еп. 387-389 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 665 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с. 2 ,еп. 75 21:30 “Дамата с воала” – сериал, еп. 7 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Извън играта”- сериал, с. 5, еп. 10 00:50 “Север юг” – сериал, с. 2, еп. 80 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 “Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 539 04:50 “Лекар в планината” /п./- сериал

bTVAction
05:00 “Синовете на анархията” – сериал, с. 5, еп. 10 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 08:00 “Синовете на анархията” – сериал, с. 5, еп. 11 09:00 “Кости” – сериал, с. 8, еп. 13 10:00 “Ренегат”/п./ – сериал, с. 5, еп. 5 11:00 “Стрелата” – еп. 19 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 2, еп. 6 13:00 “Двойна игра” – драма, трилър, мистерия (САЩ, 2011), режисьор – Майкъл Бранд, актьори – Ричард Гиър, Топър Грейс, Мартин Шийн, Тамер Хасан, Одет Юстман, Стана Катич, Стивън Мойер, Крис Маркет, Джефри Пиърс и др. 15:00 “Революция” – сериал, с. 2, еп. 8 16:00 “Ренегат” – сериал, с. 5, еп. 6 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 2, еп. 7 18:00 “Стрелата” – еп. 20 19:00 “Кости” – сериал, с. 8, еп. 14 20:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 3 21:00 Футбол: Студио “УЕФА Шампионска лига” 21:45 Футбол от УЕФА Шампионска лига: ПСЖ – Барселона 23:45 Футбол: Студио “УЕФА Шампионска лига” 00:15 Футбол от УЕФА Шампионска лига: Бенефика – Боруся Дортмунд 02:00 “Кости” – сериал, с. 8, еп. 14 03:00 “Ренегат” /п./ – сериал, с. 5, еп. 6 04:00 “Стрелата” – еп. 20

bTV COMEDY
05:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал 06:00 “Колеж Грийндейл” – сериал, с. 6 07:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал 08:00 “Кое е това момиче” – сериал, с. 3 09:00 “Комиците” – комедийно предаване 10:00 “Трябва ти единствено любов” – комедия, романтичен (Дания, Италия, Германия, Швеция, Франция, 2012), режисьор – Сузане Биер 12:00 “Приятели” – комедиен сериал 13:30 “Двама бащи, двама синове” – сериал 14:30 “Домашен арест” – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Аламинут” – комедийно предаване 18:00 Премиера: “Двама бащи, двама синове” – сериал, с. 3 19:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал, с. 3 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Домашен арест” – комедиен сериал, с. 1 22:30 “Приятели” – комедиен сериал, с. 6 00:00 “Трябва ти единствено любов” – комедия, романтичен (Дания, Италия, Германия, Швеция, Франция, 2012), режисьор – Сузане Биер 02:00 “Колеж Грийндейл” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п./ – комедиен сериал 04:00 “Двама бащи, двама синове”
/п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма” – сериен филм 14:30 “Прости ми” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Малката булка” – сериен филм 17:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – ТВ шоу, нов сезон 21:00 “Транспортер” – сериен филм, 2 сезон 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Вътрешен глас” – сериен филм 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Прости ми” – сериен филм /п/

Нова Спорт
10:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 Футбол: Бордо – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Баскетбол: Реал Бетис Енергия Плюс – Мовистар Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение 15:30 Баскетбол: Уникаха – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение 17:00 Футбол: Гингам – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 19:00 Футбол: Сент Етиен – Лориен, мач от френската Лига 1, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 24-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BIT
05:00 “Спорно за спорта”, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Спорно за спорта”, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:00 Документален филм на Би Ай Ти (п) 11:30 “Наръчник на приключенеца”, документално риалити, (п) 12:00 Кратки Новини 12:05 “Нашите герои” 12:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго (п) 14:30 “Спорно за спорта”, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 16:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 16:30 “Нашите герои” 17:00 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти премиера 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 Кино Европа: “Алигаторът”, драма, комедия
/Италия, Франция/, 2006 г. режисьор Нани Морети, в ролите Силвио Орландо, Маргерита Буй, Жасмин Тринка, Микеле Плачидо, Йежи Щур, Елио де Капитани, Нани Морети, Ана Бонаюто и др. 22:00 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти (п) 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 “Спорно за спорта”, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 03:00 Кино Европа: “Алигаторът”, драма, комедия
/Италия, Франция/, 2006 г. режисьор Нани Морети, в ролите Силвио Орландо, Маргерита Буй, Жасмин Тринка, Микеле Плачидо и др. 04:50 еМисия България (п)

КАНАЛ 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:20 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 “Имате думата”/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо”
/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо”/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 “Беновска пита” /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Всеки следобед с Криси”/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Имате думата” /п/ 23:20 “Денят на живо” /п/ 00:20 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:10 “Спорт в обектива” /п/ 02:00-05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *