Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 MAЙ

БНТ
05:15 Бразди /п/ 05:45 Иде нашенската музика /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Неделно евангелие 07:10 Зелената линейка – здравно риалити с водещ Ива Димитрова 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов – публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 13:00 Добре дошъл у дома! – открито студио с българския участник в „Евровизия 2017“ 14:00 Музикална сцена БНТ1 Рицарят на операта – концерт по повод 80 години от рождението на Никола Гюзелев 15:10 Национален турнир за дакели – детски игрален филм /САЩ, 2013 г./, режисьор Кевън Петерсон, в ролите Джейсън Лъндън, Алиша Уит, Джулиан Федер и др. 16:35 Семеен бизнес – тв филм /6 епизод/ 17:00 Непозната земя 17:30 Спортна треска – обзорно спортно предаване 18:30 Спорт ТОТО 19:05 „Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: „Невидимият Мирко““ /1958 г./, режисьор Стефан Топалджиков 19:50 Лека нощ, деца! Пимпа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Аз съм ти /филм от проекта „Ново БГ кино“/ – игрален филм /България, 2012 г./, режисьор Петър Попзлатев, в ролите Жанет Спасова, Ирмена Чичикова, Деян Донков, Захари Бахаров, Владимир Карамазов, Владимир Пенев и др. 22:50 По света и у нас – информационна емисия 23:05 Нощни птици – вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова 00:05 Памет – игрален филм /копродукция, 2006 г./, режисьор Бенет Дейвлин, в ролите: Денис Хопър, Били Зейн, Триша Хефлър и др. 01:45 Семеен бизнес – тв филм /5 и 6 епизод/п/ 02:30 Отблизо с Мира Добрева /п/ 03:50 Плюс това /п/ 04:50 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:30 „Костенурките Нинджа“ – анимация 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 07:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.2, еп.11,12 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 „Търси се…“- токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.2, еп. 10 13:00 „Син под чехъл“ – комедия (САЩ 2008), режисьор Винс Ди Меглио, актьори Даян Кийтън, Дакс Шепърд, Лив Тейлър, Майк Уайт, Кен Хауърд и др. 15:00 „Седем часа разлика“ – сериал, с.1, еп.17 16:00 „Космос“ – документална поредица 17:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Гласът на България“ – музикално риалити шоу 21:30 „Папараци“ – телевизионен таблоид 22:30 „Девет“ – драма, мюзикъл, романтичен (САЩ, Италия, 2009), режисьор Роб Маршъл, актьори Кейт Хъдсън, Даниъл Дей-Луис, Марион Котияр, София Лорен,Никол Кидман, Пенелопе Крус, Стейси Фъргюсън – Фърги, Джуди Денч и др. 01:00 „Като на кино“ – предаване за кино с водещ Стаси Кара 02:00 „Отвлечен: Историята на Тифани Рубин“ – драма (САЩ, 2011), режисьор Гари Харви, актьори Тараджи П. Хенсън, Тери О’Куин, Дейвид Хейдън и др. 03:30 „120 минути“ /п./ – публицистично предаване

bTV Action
06:00 „Легендата за Кора“ – анимация 08:00 „Извън играта“ – сериал, с.6, еп.8-10 11:00 „Вулкан“ – драма, екшън, трилър (САЩ, 1997), режисьор Мик Джаксън, актьори Томи Лий Джоунс, Кийт Дейвид, Габи Хофман, Дон Чийдъл, Ан Хечи и др. 13:00 „Добре дошли в джунглата“ – комедия (САЩ, 2013), режисьор Роб Мелцер, актьори Жан-Клод Ван Дам, Адам Броуди, Роб Хубел, Кристен Щал, Мегън Бун и др. 15:00 „Супергърл“ – сериал, с.2, еп.11,12 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 Премиера: „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 18:45 „Лабиринтът: Невъзможно бягство“ – фантастика, трилър, мистерия (САЩ, 2014), режисьор Уес Бол, а ктьори Дилън О’Брайън, Еймъл Амийн, Ки Хонг Лий, Блейк Купър, Томас Броуди-Сангстър, Уил Поултър, Декстър Дардън, Кайа Скоделарио, Патриша Кларксън и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Приземяване: Добре дошли в Източна Европа“ – екшън, комедия (Литва, Великобритания 2014), режисьор Емилис Веливис,актьори Вини Джоунс, Скот Уилямс, Джил Дарнел, Оливър Джаксън, Антъни Стречън, Андрюс Жюраускас, Моника Вайчулите и др. 00:00 „Стормагедон“ – фантастика, екшън (САЩ, 2015), режисьор Ник Лайън, актьори Джон Хениган, Ив Мауро, Джоузеф Гат, Робърт Бланш, Рико Рос и др. 01:45 „Извън играта“ – сериал, с.6, еп.7-10 04:15 „Приземяване: Добре дошли в Източна Европа“ – екшън, комедия (Литва, Великобритания 2014), режисьор Емилис Веливис,актьори Вини Джоунс, Скот Уилямс, Джил Дарнел, Оливър Джаксън, Антъни Стречън, Андрюс Жюраускас, Моника Вайчулите и др.

bTV Comedy
05:00 „Кое е това момиче“ – сериал 06:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.2 07:00 „Барът“ – сериал 08:00 „Приятели“ – сериал 09:00 „Модерно семейство“- сериал, с.4 10:00 „Сам вкъщи 4“ – комедия (САЩ, 2002), режисьор Род Даниел, актьори Джейсън Бег, Миси Пайл, Френч Стюарт, Джоана Гоуинг, Майкъл Уийнбърг и др. 12:00 „Щурите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Моето семейство“ – комедиен сериал 17:30 „Кухня“ /п./ – сериал 18:30 „Столичани в повече“ – сериал, с.11, еп.10 19:30 „Двама мъже и половина“- сериал 20:30 „Сам вкъщи: Коледен обир“ – комедия, криминален (САЩ, Канада, 2012), режисьор Питър Хюит, актьори Деби Мазар, Джодел Фърланд, Малкълм Макдауел, Дъг Мюрей, Едуард Ейснър, Еди Степлис, Ели Харви и др. 22:30 „Модерно семейство“- сериал, с.4 23:30 „Моето семейство“ /п./- комедиен сериал 02:00 „Кое е това момиче“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Приятели“ /п./ – сериал 04:00 „Модерно семейство “ /п./ – сериал

Nova TV
05:00 „Бевърли Хилс Чихуахуа 2“- с уч. на Сюзън Блейкли, Илейн Хендрикс, Маркъс Колома, Ерин Кахил и др. /п/ 06:30 „Иконостас“ 07:00 „Медици“ – сериен филм 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Идеалното момиче“ – с уч. на Анна Хътчисън, Джонатан Патрик Мур, Гейл О’Грейди, Костас Мандилор, Дана Дейвис, Дориан Хеърууд и др. 14:15 „Рецепта за любов“ (премиера) – с уч. на Даниел Панабейкър, Шон Робъртс, Паскал Хатън и др. 16:00 „Етажна собственост“ – комедиен сериал, 3 сезон 17:00 „Комбина“- предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 Темата на NOVA 20:00 „Мисията невъзможна: Режим Фантом“ – с уч. на Том Круз, Саймън Пег, Джеръми Ренър, Михаел Нюквист, Мишел Монаган, Винг Реймс, Том Уилкинсън и др. 22:45 „Спешна пратка“ (премиера) – с уч. на Джоузеф Гордън-Левит, Даня Рамирес, Джейми Чънг, Асиф Мандви, Майкъл Шанън, Шон Кенеди и др. 00:40 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:10 „Рецепта за любов“ – с уч. на Даниел Панабейкър, Шон Робъртс, Паскал Хатън и др. /п/ 04:00 „Идеалното момиче“ – с уч. на Анна Хътчисън, Джонатан Патрик Мур, Гейл О’Грейди, Костас Мандилор, Дана Дейвис, Дориан Хеърууд и др. /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: РЕТАбет Билбао – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Първи полуфинален мач от плейофите на Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Втори полуфинален мач от плейофите на Чемпиъншип, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Дартс: Висша лига 2017, Абърдийн, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Дартс: Висша лига 2017, Абърдийн, повторение 19:00 Класика от Висшата Лига – Манчестър Юнайтед – Рединг (2006-07), повторение 19:30 Баскетбол: Барселона Ласа – Иберостар Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:30 Студио „Лига 1“, директно 22:00 Футбол: Сент Етиен – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно 23:55 Студио „Лига 1“, директно 00:30 Футбол: Първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 2, запис 02:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 02:45 Еротичен телепазар 04:45 Край на програмата

BiT
06:00 „Американски истории“, (п) 06:30 „Майсторски клас“ – токшоу на BIT, (п) 07:30 „Съветите на Лазар“ безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, премиера 09:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване LIVE 11:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 12:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 13:00 „Аз уча английски“ с Николая 14:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 15:30 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 17:30 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 18:30 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 22:00 Кино Европа: „За короната и страната“, игрален филм , Великобритания, 2014, режисьор Джон Бурман; в ролите Калъм Търнър, Кейлъб Ландри Джоунс, Пат Шорт, Дейвид Тюлис и др. 00:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти (п) 00:30 „Съветите на Лазар“, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 01:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 03:00 „Съветите на Лазар“ безопасни и полезни тренировки за добър тонус, (п) 03:30 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п)

Kanal 3
07:00 „Офанзива“ с Любомир Огнянов/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кунята на Звездев“/п/ 10:00 Телемаркет 10:15 „Всеки следобед с Криси“, избрано 11:15 Топ Шоп 11:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:00 Уикенд с Роси“ /п/ 13:00 „На гости на Ники Сотиров 14:00 НОВИНИ 14:15 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 „Коктейл“/п/ 15:45 Tоп Шоп 16:00 Интервю с Наделина Анева 16:55 Телемаркет 17:00 „Беновска пита“ 19:00 НОВИНИ 19:30 „Часът на кмета“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live, избрано от седмицата 22:30 „Беновска пита“/п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *