Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 15 АПРИЛ

БНТ
05:30 Иисус 2-сериен – игрален филм /1 част/п/ 07:00 Милион и две усмивки – детско предаване 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката – предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Иде нашенската музика – предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 13:30 Вяра и общество: Слизане на Благодатния огън в църквата при Божи гроб пряко предаване от Йерусалим 15:00 Бразди Предаване за земеделие 15:30 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 16:30 Том Сойер и Хъкълбери Фин – детски игрален филм /САЩ, 2014 г./, режисьор Джо Костнър, в ролите Джо Кортни, Джейк Ти Остин, Катрин Макнамара, Вал Килмър и др. 18:00 Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми 19:50 Лека нощ, деца! Пимпа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Шоуто на Канала – развлекателно предаване 21:30 Иисус – игрален филм /2, последна част/ 23:10 Празнично Пасхално богослужение – пряко предаване от храм „Св.Александър Невски“ 00:30 Светът е голям и спасение дебне отвсякъде – игрален филм /копродукция, 2008 г./, режисьор Стефан Командарев, в ролите Мики Манойлович, Карло Любек, Христо Мутафчиев, Ана Пападопулу и др. 02:20 Прокълнатите крале – тв филм /8 епизод/п/(12) 03:30 Обзор „Лига Европа“ /п/ 04:00 Здравето отблизо /п/ 04:50 Бразди /п/

bTV
06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 07:00 „Дневниците на Кари“ – сериал, с.1, еп.10 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.2, еп.1 13:00 „Любов и други невъзможни неща“ – драма (САЩ, 2009) , режисьор – Дон Рос, актьори – Натали Портман, Скот Коен, Лиса Кудроу, Чарли Тан, Лорън Амброус, Майкъл Кристофър и др. 15:00 „Седем часа разлика“ – сериал, с.1, еп.8 16:00 „Мармалад“ – токшоу 18:00 „Карбовски: Втори план“ – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Изход: Богове и царе“ – драма, екшън, приключенски (Великобритания, САЩ, Испания 2014), режисьор – Ридли Скот, актьори – Крисчън Бейл, Джоел Едгертън, Джон Туртуро, Арън Пол, Хайъм Аббас, Мария Валверде, Индира Варма, Сигорни Уивър, Бен Кингсли и др. 22:30 „Господар и командир: Далечният край на света“ – екшън, драма, приключенски (САЩ, 2003), режисьор – Питър Уеър, актьори – Джеймс Д’Арси, Ръсел Кроу, Ричард Маккейб, Пол Бетани, Били Бойд, Лий Ингълби, Джордж Инес, Марк Луис Джонс, Крис Ларкин и др. 00:30 „Нюйоркска пиеса“ – драма, комедия (САЩ, 2008), режисьор – Чарли Кауфман, актьори – Филип Сеймур Хофман, Катрин Кийнър, Сейди Голдстийн, Том Нунън и др. 03:20 „Мармалад“ /п./ – токшоу

Nova TV
07:00 „Медици“ – сериен филм 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 „Таткова градина“ – с уч. на Еди Мърфи, Джеф Гарлин, Реджина Кинг, Кевин Нелсън, Анджелика Хюстън и др. 14:50 „Омагьосана“- с уч. на Рейчъл Кови, Тимъти Спол, Ейми Адамс, Айдина Менцел, Джеймс Марсдън, Патрик Демпси, Сюзън Сарандън и др. 17:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на НТВ 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Ничия земя“ – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 „Синът Божи“ (премиера) – с уч. на Диого Мордаго, Себастиан Кнап, Дарвин Шоу, Грег Хикс, Ейдриън Шилър, Рома Дауни и др. 23:00 „Анаполис“- с уч. на Джеймс Франко, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Дони Уолбърг и др. 01:10 „Омагьосана“- с уч. на Рейчъл Кови, Тимъти Спол, Ейми Адамс, Айдина Менцел, Джеймс Марсдън, Патрик Демпси, Сюзън Сарандън и др./п/

Nova Sport
10:00 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 29-и епизод, повторение 10:30 Баскетбол: Реал Мадрид – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 Футбол: Анже – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Бристъл Сити – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение 16:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 Футбол: Монако – Дижон, мач от френската Лига 1, директно 20:00 Класика от Висшата Лига – Уест Хям Юнайтед – Уулвърхямптън Уондърърс (2009-10), повторение 20:30 Класика от Висшата Лига – Уимбълдън – Нюкасъл Юнайтед (1995-96), повторение 21:00 Футбол: Ница – Нанси, мач от френската Лига 1, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:55 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение 00:55 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 01:10 Еротичен телепазар 03:10 Край на програмата

bTV Action
05:15 „Библиотекарите“ – сериал, еп.9 06:00 „Аватар: Повелителят на четирите стихии“ – анимация 08:00 „Извън играта“ – сериал, с.5, еп.1-3 11:00 „Емпайър Стейт“ – драма (САЩ, 2013), режисьор – Дито Монтиел, актьори – Лиъм Хемсуърт, Дуейн Джонсън – Скалата, Ема Робъртс, Ники Рийд, Крис Диамантопулос, Роджър Гуенивир Смит и др. 12:45 „БСП – Бесни страшни пенсии 2“ – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2013), режисьор – Дийн Парисо, актьори – Антъни Хопкинс, Нийл Макдона, Дейвид Тюлис, Лий Бюнг-Хун, Катрин Зита-Джоунс, Брайън Кокс, Джон Малкович, Брус Уилис, Мери-Луис Паркър, Хелън Мирън и др. 15:00 „Готъм“ – сериал,с.2, еп.15,16 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 18:45 „12 рунда“ – екшън,криминален,трилър (САЩ, 2009), режисьор – Рени Харлин, актьори – Джон Сина, Ейдън Гилън, Ашли Скот, Стив Харис, Браян Уайт, Гонсало Менендез, Тайлър Коул, Кайл Ръсел Клемънтс, Питър Нави Тясосопо, Травис Дейвис, Ник Гомез и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Блокада“ – екшън, драма, трилър (САЩ, 1998), режисьор – Едуард Зуик, актьори – Дензъл Уошингтън, Анет Бенинг, Тони Шалуб, Брус Уилис идр. 00:15 „БСП – Бесни страшни пенсии 2“ – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2013), режисьор – Дийн Парисо, актьори – Антъни Хопкинс, Нийл Макдона, Дейвид Тюлис, Лий Бюнг-Хун, Катрин Зита-Джоунс, Брайън Кокс, Джон Малкович, Брус Уилис, Мери-Луис Паркър, Хелън Мирън и др. 02:30 „Извън играта“ – сериал, с.5, еп.2,3 04:30 „Огледала 2“ – трилър (САЩ, 2010), режисьор – Виктор Гарсия, актьори – Стефани Оноре, Ник Стал, Уилям Кет, Емануел Воже, Лорънс Тернер, Кристи Карлсън Романо и др.

bTV Comedy
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 06:00 „Слънчева Филаделфия“ – сериал 07:00 „Пенсионер на 35“ – сериал 08:00 „Да отгледаш Хоуп“ – сериал, с.3 09:00 „Майк и Моли“- сериал, с.6 10:00 „Нощ в музея“ – екшън, комедия, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор – Шон Леви, актьори – Бен Стилър, Карла Гуджино, Дик Ван Дайк, Били Кобс, Джейк Чери, Оуен Уилсън, Робин Уилямс, Патрик Галахар и др. 12:00 „Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Моето семейство“ – комедиен сериал 17:30 „Кухня“ /п./ – сериал 18:30 „Столичани в повече“ – сериал, с.11, еп.5 19:30 „Майк и Моли“ /п./- сериал 20:30 „Мъж за милиони“ – романтична комедия (САЩ, 1999), режисьор – Гари Синиър, актьори – Крис О`Донал, Рене Зелауегър, Марая Кери, Брук Шилдс и др. 22:30 „Слънчева Филаделфия“ – сериал 23:30 „Моето семейство“ /п./- комедиен сериал 02:00 „Пенсионер на 35“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Да отгледаш Хоуп“ /п./ – сериал 04:00 „Майк и Моли“ /п./ – сериал

BiT
05:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 06:30 еМисия България (п) 07:30 „Съветите на Лазар“ безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 09:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване LIVE 11:00 Телепазарен прозорец 11:15 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 12:45 „Библейски загадки – Содом и Гомор“, еп. 2, документален филм на Discovery Channel 13:30 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:30 „Конспирациите около Иисус: Мария Магдалена“, документален филм на Discovery Channel 19:30 Новини 20:00 „Елена“, игрален филм, Русия, 2011 г., режисьор Андрей Звягинцев, в ролите Андрей Смирнов, Надежда Маркина, Василий Мичков, Игор Огурцов, Юрий Борисов, Рустам Ахмадеев, Оксана Семенова, Евгения Шевченко, Анна Гуляренко и др. 22:00 „Кой предаде Иисус“, документален филм на Discovery Channel 23:30 „Великден по света“ 00:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 01:30 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 03:30 „Библейски загадки – Содом и Гомор“, еп. 2, документален филм на Discovery Channel 04:30 „Елена“, игрален филм, Русия, 2011 г., режисьор Андрей Звягинцев, в ролите: Андрей Смирнов, Надежда Маркина, Василий Мичков, Игор Огурцов, Юрий Борисов, Рустам Ахмадеев, Оксана Семенова, Евгения Шевченко, Анна Гуляренко и др.

Kanal 3
07:00 Времето, календар, хороскоп 07:15 „Спорт в обектива“/п/ 08:00 „Часът на кмета“/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 10:30 „Всеки следобед с Криси“/п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 „Без монтаж“ 12:00 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:30 Времето, календар, хороскоп 12:45 Телемаркет 13:00 „Уикенд с Роси“ 14:00 НОВИНИ 14:15 „Без монтаж“/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:20 „Всеки следобед с Криси“, избрано 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 Телемаркет 16:30 „Без монтаж“/п/ 17:00 „Офанзива“ с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева 20:00 Патарински LIVE 20:30 Без монтаж, избрано от седмицата 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:15 „Без монтаж“ 22:30 Интервю с Наделина Анева/п/ 23:00 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева 23:30 „Спорт в обектива/п/ 00:15 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *