Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 15 НОЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Сламено сираче – тв филм /5, последна серия/ 13:30 Сагуа – сиамската котка анимационен филм 13:45 Референдум /п/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Фреди Хайнекен – тв филм /3 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:50 Мускетарите 3 – тв филм /8 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Последният велосипедист – двусериен игрален филм /Чехия, 2014 г./, 1 част, режисьор Иржи Свобода, в ролите Аги Губик, Марта Ванчурова, Сабина Ройкова и др.(12) 22:30 В кадър 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Детективи от „Серангун Роуд“ – тв филм /5 епизод/ (16) 00:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:40 Денят започва с Култура /п/ 02:20 Здравето отблизо /п/ 03:00 Фреди Хайнекен – тв филм /3 епизод/п/ 03:45 Детективи от „Серангун роуд“ – тв филм /5 епизод/п/ (16) 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Любов под наем“ – сериал, с. 1, еп. 1 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.155 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 69 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 851 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 1, еп.42 21:00 „Фермата“ – риалити 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Моите мили съседи“- сериал, с.1, еп.58 01:30 “ Италианската булка“ /п./ – сериал 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 734
bTV Action
05:15 „Готъм“ – сериал, еп. 3 06:00 „Аватар: Легенда за Анк“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, с. 5 еп. 22 09:00 „Готъм“ – сериал, еп. 3 10:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 9 11:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.4, еп. 15 12:00 „Последният кораб“ – сериал, с.2, еп. 6 13:00 „Телекинеза“ – драма, екшън, фантастика (САЩ, 2011), режисьор Джейс Александър, актьори Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Джеймс Марстърс,Наоко Мори, Алона Тал, Андреа Мартин, Брандън Джей Макларън, Кайл Шмид, Софи Найт, Тамара Хоуп, Антъни Дел Рио, Дилън Кейси и др. 15:00 „Истинско правосъдие“ – сериал, с.2, еп.7 16:00 „Готъм“ – сериал, еп. 4 17:00 „Последният кораб“ – сериал, с.2, еп.7 18:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.4, еп. 16 19:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 10 20:00 Премиера: „Стрелата“ – сериал, с.5, еп. 23 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Аз съм легенда“ – фентъзи, драма (САЩ, 2007), режисьор Франсис Лорънс, а актьори Уил Смит, Алис Брага, Чарли Тан, Сали Ричардсън-Уитфилд, Уилоу Смит, Даш Михок и др. 00:00 „Стрелата“ – сериал, с.5 еп.23 01:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 10 02:00 „Истинско правосъдие“ – сериал, с.2, еп.7 03:00 „Последният кораб“ – сериал, с.2, еп. 7 04:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.4, еп. 16

bTV Comedy
05:00 „Майк и Моли“ /п/- сериал 06:00 „Партньори“ – сериал, с.2 07:00 „Майк и Моли“ – сериал 08:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с.6 09:00 „Домашен арест“ – сериал 10:00 „Марли и аз: Началото“ – комедия, драма, романтичен (САЩ, 2008), режисьор Дейвид Франкел, актьори Оуен Уилсън, Дженифър Анистън, Катлийн Търнър, Алън Аркин, Ерик Дейн и др. 12:00 „Мутра по заместване“ – комедиен сериал 13:00 „Модерно семейство“ – сериал 13:30 „Теория да големия взрив“ – сериал 14:30 „Двама мъже и половина“ – сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Домашен арест“ – сериал, с.1 18:00 „Теория за големия взрив“ – сериал, с.5 19:00 „Майк и Моли“ – сериал, с.5 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.3 22:30 „Мутра по заместване“ – комедиен сериал, с.2 23:30 „Модерно семейство“ – сериал, с.5 00:00 „Марли и аз: Началото“ – комедия, драма, романтичен (САЩ, 2008), режисьор Дейвид Франкел, актьори Оуен Уилсън, Дженифър Анистън, Катлийн Търнър, Алън Аркин, Ерик Дейн и др. 02:00 „Партньори“ /п/- сериал 03:00 „Клуб „Веселие“ /п/- сериал 04:00 „Теория за големия взрив“ /п./ – сериал

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Чуждо тяло“ (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 – риалити шоу 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Костюмари“ – сериен филм, сезон 5 02:00 „Чучулигата“- сериен филм 03:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: „Голям шлем“ 2017, втори ден, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Донкастър Роувърс – Родъръм Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Ница – Дижон, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: АФК Уимбълдън – Питърбъро Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Класика от Висшата лига – Арсенал – Тотнъм Хотспър (2008-09), повторение 18:35 Футбол: Астън Вила – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: „Голям шлем“ 2017, пети ден, директно 01:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая 06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 2 част 14:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 „Без задръжки“ с Наталия Кобилкина (п) 01:30 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 11:45 Топ шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:15 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 „Кухнята на Звездев“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *