Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 15 ФЕВРУАРИ

БНТ1
05:50 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3881 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Милион и две усмивки
/п/ 13:55 Референдум /п/ 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 Чиста кръв – тв филм /74 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 16:55 Момчетата от “Медисън авеню” 6 – тв филм /3 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – информационно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Посолството – тв филм /6 епизод/ 22:25 В кадър – Ток на пазара 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /3 епизод/(12) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Момчетата от “Медисън авеню” 6 – тв филм /3 епизод/п/ 02:40 Чиста кръв – тв филм /74 епизод/п/ 03:25 Глухаря – тв филм /3 епизод/п/(12) 04:15 Дързост и красота – тв филм /3881 епизод/п/ 04:40 Още от деня – информационно предаване /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 “Смърфовете” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 1, еп. 95 14:30 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с. 8, еп. 1 15:30 “Сияйна луна” – сериал, еп. 390-392 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 666 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с. 2 ,еп. 76 21:30 “Дамата с воала” – сериал, еп. 8 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Извън играта”- сериал, с. 5, еп. 11 00:50 “Север юг” – сериал, с. 2, еп. 81 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 “Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 540 04:50 “Лекар в планината” /п./ – сериал

bTVAction
05:00 “Синовете на анархията” – сериал, с. 5, еп. 11 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 08:00 “Синовете на анархията” – сериал, с. 5, еп. 12 09:00 “Кости” – сериал, с. 8, еп.14 10:00 “Ренегат” /п./ – сериал,с. 5, еп. 6 11:00 “Стрелата” – еп. 20 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 2, еп. 7 13:00 “Избран” – сериал, с. 2, еп. 1-4 15:00 “Революция” – сериал, с. 2, еп. 9 16:00 “Ренегат” – сериал,с. 5, еп.7 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 2, еп. 8 18:00 “Стрелата” – еп. 21 19:00 “Кости” – сериал, с. 8, еп. 15 20:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 4 21:00 Футбол: Студио “УЕФА Шампионска лига” 21:45 Футбол от УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен – Арсенал 23:45 Футбол: Студио “УЕФА Шампионска лига” 00:15 Футбол от УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид – Наполи 02:00 “Кости” – сериал, с. 8, еп. 15 03:00 “Ренегат” /п./- сериал, с. 5, еп. 6 04:00 “Стрелата” – еп. 21

bTV COMEDY
05:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал 06:00 “Пенсионер на 35” – сериал 07:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал 08:00 “Кое е това момиче” – сериал, с. 3 09:00 “Аламинут” – комедийно предаване 10:00 “Новогодишна нощ” – комедия, романтичен (САЩ, 2011), режисьор – Гари Маршал, актьори – Джесика Бийл, Джак Макгий, Робърт де Ниро, Мишел Пфайфър, Аштън Къчър, Хилари Суонк, Зак Ефрон, Лея Мишел, Абигейл Бреслин, Хали Бери, София Вергара, Сара Джесика Паркър, Джон Бон Джоуви, Сет Майерс, Джош Дюамел, Джеймс Белуши, Сара Полсън, Джейк Т. Остин и др. 12:00 “Приятели” – комедиен сериал 13:30 “Двама бащи, двама синове” – сериал 14:30 “Домашен арест” – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 Премиера: “Двама бащи, двама синове” – сериал, с. 3 19:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал, с. 3 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Домашен арест” – комедиен сериал, с. 1 22:30 “Приятели” – комедиен сериал, с. 6 00:00 “Новогодишна нощ” – комедия, романтичен (САЩ, 2011), режисьор – Гари Маршал, актьори – Джесика Бийл, Джак Макгий, Робърт де Ниро, Мишел Пфайфър, Аштън Къчър, Хилари Суонк, Зак Ефрон, Лея Мишел, Абигейл Бреслин, Хали Бери, София Вергара, Сара Джесика Паркър, Джон Бон Джоуви, Сет Майерс, Джош Дюамел, Джеймс Белуши, Сара Полсън, Джейк Т. Остин и др. 02:00 “Пенсионер на 35” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п./ – комедиен сериал 04:00 “Двама бащи, двама синове” /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма” – сериен филм 14:30 “Прости ми” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Малката булка” – сериен филм 17:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – тв шоу, нов сезон 21:00 “Транспортер” – сериен филм, 2 сезон 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Вътрешен глас” – сериен филм 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Прости ми” – сериен филм /п/

Нова Спорт
10:00 Футбол: Рен – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 Баскетбол: Уникаха – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение 13:30 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 25-и епизод, повторение 14:30 Футбол: Монако – Метц, мач от френската Лига 1, повторение 16:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 24-и епизод, повторение 17:00 Футбол: Нант – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 19:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Футбол: Гингам – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 23:15 Класика от Висшата Лига – Блекбърн Роувърс – Манчестър Юнайтед (1996-97), повторение 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BIT
06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Минало (не)свършено” с Евгений Михайлов 10:00 “Нашите герои” 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:00 “Нашите герои” 11:30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти (п) 12:00 Кратки Новини 12:05 “Нашите герои” 12:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 14:30 “Минало (не)свършено” с Евгений Михайлов (п) 15:30 Документален филм на Би Ай Ти 16:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 16:30 “Нашите герои” 17:00 Избрано: “КултурНо” 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Джаки и Райън”, драма, САЩ, 2014 г., режисьор Ейми Канаан Ман; в ролите Катрин Хейгъл, Бен Барнес, Шерил Лий, Емили Алин Линд, Клеа ДюВал, Нейтан Стивънс и др. 21:35 Избрано: “КултурНо” 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 “Минало (не)свършено” с Евгений Михайлов, (п) 02:30 “Джаки и Райън”, драма, САЩ, 2014 г., режисьор Ейми Канаан Ман; в ролите Катрин Хейгъл, Бен Барнес, Шерил Лий, Емили Алин Линд, Клеа ДюВал, Нейтан Стивънс и др. 04:00 Избрано: “КултурНо” 04:30 еМисия България (п)

КАНАЛ 3
06:20 “Кухнята на Звездев” /п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 “Имате думата” /п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо”
/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо”/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 “Спорт в обектива” 10:00 “Без монтаж” 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Всеки следобед с Криси” 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 19:50 Информационна рубрика на МЗХ 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:30 “Имате думата”
/п/ 23:20 “Денят на живо”/п/ 00:20 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:10 “Спорт в обектива”/п/ 02:00-05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *