Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 АПРИЛ

bTV
05:20    Cool…T /п./ – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
06:00    „Костенурките Нинджа“ – анимация
07:00    „Дневниците на Кари“ – сериал, с.1, еп.11
08:00    „Тази събота и неделя“ – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
11:00    „Търси се…“- токшоу с водещи Меги и Нели
12:00    bTV Новините – обедна емисия
12:30    „Домашен арест“ – сериал, с.2, еп. 2
13:00    „Средиземноморска диета“ – комедия, романтичен (Испания, 2009), режисьор – Хоакин Ористрей, актьори – Оливия Молина, Пако Леон, Алфонсо Басеве, Кармен Балаге, Роберто Алварез и др.
15:00    „Седем часа разлика“ – сериал, с.1, еп.9
16:00    „Космос“ – документална поредица
17:00    „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
17:50    Спорт тото
18:00    „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00    bTV Новините – централна емисия
19:30    bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания
20:00    „Гласът на България“ – музикално риалити шоу
21:30    „Животът на Пи“ – драма, приключенски (САЩ, 2012), режисьор – Анг Лий, актьори – Жерар Депардийо, Ирфан Кхан, Табу, Сураж Шарма, Рейф Спол и др.
00:10    „Предчувствие“ – драма, психо, трилър (САЩ, 2007), режисьор – Менън Япо, актьори –  Амбър Валета, Джулиан МакМеан, Сандра Бълок и др.
01:50    „Като на кино“ – предаване за кино с водещ Стаси Кара
02:20    „Черни платна“ – сериал, с. 2, еп.10
03:20    „120 минути“ /п./ – публицистично предаване
04:50    „Търси се…“ /п./- токшоу

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:00     „Таткова градина“ – с уч. на Еди Мърфи, Джеф Гарлин, Реджина Кинг, Кевин Нелсън, Анджелика Хюстън и др /п/
06:30     „Иконостас“
07:00     „Медици“ – сериен филм
08:00     „Събуди се…“ – предаване
11:00     „Съдебен спор“ – предаване на NOVA
12:00     Новините на NOVA
12:30     „Неизпратено писмо“ – с уч. на Калърд Харис, Ева Лару, Шерилин Уилсън, Холи Уеб и др.
14:15     „Наръчник по ухажване“ (премиера) – с уч. на Меган Маркъл, Кристофър Полаха, Джонатан Скарфи, Линда Бойд и др.
16:00     „Етажна собственост“ – комедиен сериал, 3 сезон
17:00     „Комбина“- предаване на NOVA
19:00     Новините на NOVA – централна емисия
19:30     Темата на NOVA
20:00     „Моята голяма луда гръцка сватба 2“ (премиера) – с уч. на Ния Вардалос, Андреа Мартин, Майкъл Константин, Алекс Улф, Луис Мандилор, Джон Корбет, Лиз Казан, Елена Кампуриси др.
22:00     „Скалата“ – с уч. на Никълъс Кейдж, Шон Конъри, Ед Харис, Дейвид Морс, Джон Спенсър, Майкъл Бийн и др.
00:50     НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/
01:20     „Наръчник по ухажване“ – с уч. на Меган Маркъл, Кристофър Полаха, Джонатан Скарфи, Линда Бойд и др. /п/
04:30     „Неизпратено писмо“ – с уч. на Калърд Харис, Ева Лару, Шерилин Уилсън, Холи Уеб и др. /п/

БНТ1
05:50     Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00     Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00     По света и у нас Информационна емисия
09:15     Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Георги Ангелов, Анна Ангелова, Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30     Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20     Дързост и красота тв филм /3913 епизод/
11:40     Телепазарен прозорец
12:00     По света и у нас Информационна емисия
12:30     Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40     Телепазарен прозорец
12:55     Милион и две усмивки /п/
13:55     Референдум /п/
14:55     Телепазарен прозорец
15:10     Фалшива принцеса 30-сериен тв филм /Турция, 2006г./, 1 епизод, режисьор Филиз Кайнак, в ролите: Дениз Угур, Халюк Пиес, Недим Доган и др.
16:00     По света и у нас Информационна емисия
16:10     Новини на турски език
16:25     Телепазарен прозорец
16:40     Малки истории Документален слот
16:50     Музика на сърцето тв филм /7 епизод/
17:45     Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55     Зелена светлина
18:00     По света и у нас Информационна емисия
18:40     Още от деня публицистично предаване
19:40     Лека нощ, деца! Възглавничките
19:55     Евровизия 2017 /Малта/
20:00     По света и у нас Информационна емисия
20:45     Спортни новини
20:55     Шерлок 2 игрален филм /3, последен епизод/
22:30     В кадър Доктрината Тръмп: „Америка на първо място“
23:15     По света и у нас Информационна емисия
23:30     Евровизия 2017 /Латвия/
23:35     В сянката на властта 3 тв филм /3 епизод/
00:30     Денят започва с Култура /п/
01:45     Музика на сърцето тв филм /7 епизод/п/
02:35     Фалшива принцеса тв филм /1 епизод/п/
03:30     В сянката на властта 3 тв филм /3 епизод/п/
04:20     Дързост и красота тв филм /3913 епизод/п/
04:45     Още от деня коментарно предаване/п/

bTVAction
05:15     „Библиотекарите“ – сериал, еп.6
06:00     „Аватар: Повелителят на четирите стихии“ – анимация
08:00     „Ирис“ – сериал, еп.15
09:30     „4х4“ – предаване за офроуд
10:00     „Кости“ – сериал, с.10, еп.5
11:00     „Стрелата“ – еп. 3, еп.14
12:00     „Ренегат“ – с.3, еп. 9
13:00     „Библиотекарите“ – сериал, еп.5,6
15:00     „Синовете на анархията“ – сериал, с.6, еп.12
16:00     „Златното момче“ – сериал, еп.12
17:00     „Ренегат“ – с.3, еп. 10
18:00     „Стрелата“ – еп. 3, еп.15
19:00     „Кости“ – сериал, с.10, еп.6
20:00     Премиера: „Готъм“ – сериал, с.2, еп.16
21:00     Студио „Шампионска лига“
21:45     Байерн Мюнхен – Реал Мадрид (футбол от Шампионска лига)
23:45     Студио „Шампионска лига“
00:15     Атлетико Мадрид – Лестър (футбол от Шампионска лига)
02:00     „Кости“ – сериал, с.10, еп.6
03:00     „Златното момче“ – сериал, еп.12
04:00     „Стрелата“ – еп.3,еп.15
bTV COMEDY
05:00     „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал
06:00     „Клуб Веселие“ – сериал, с.5
07:00     „Модерно семейство“ – комедиен сериал
08:00     „Да отгледаш Хоуп “ – сериал, с.3
09:00     „Аламинут“ – комедийно предаване
10:00     „Романс за камъка“- екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1984), режисьор – Робърт Земекис, актьори – Дани Де Вито, Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Холанд Тейлър, Мануел Охеда и др.
12:00     „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал
13:30     „Стажанти“ – сериал
14:30     „Кухня“ – комедиен сериал
15:30     „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал
17:00     „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу
18:00     „Стажанти“ – сериал, с.2
19:00     „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с.5
20:00     Премиера: „Новите съседи“ – комедиен сериал, с.9, еп.16
21:30     „Домашен арест“ – комедиен сериал, с. 4
22:30     „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.3
00:00     „Романс за камъка“- екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1984), режисьор – Робърт Земекис, актьори – Дани Де Вито, Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Холанд Тейлър, Мануел Охеда и др.
02:00     „Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал
03:00     „Да отгледаш Хоуп“ /п./ – комедиен сериал
04:00     „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

BIT
06:30     „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE
09:00     „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
10:30     „Аз уча английски“ с Николая
11:00     Телепазарен прозорец
11:30     „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)
12:30     Новини с Ирена Казакова LIVE
13:00     „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п)
15:00     Телепазарен прозорец
15:15     „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п)
17:15     Телепазарен прозорец
17:30     еМисия България LIVE
19:30     Новините с Ралица Василева LIVE
20:00     „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п)
21:30     „Библейски загадки“, еп. 3, документален филм на Discovery Channel, премиера
22:30     Би Ай Ти Новините LIVE
23:00     еМисия България (п)
01:00     Би Ай Ти Новините (п)
01:30     Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова
02:00     „Аз уча английски“ с Николая
03:00     „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п)
04:30     еМисия България (п)

Нова Спорт

10.00Футбол. Монако – Дижон, мач от френската Лига 1, повторение
12.00„Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
12.05Футбол. Ница – Нанси, мач от френската Лига 1, повторение
14.00Футбол. Уулвърхямптън Уондърърс – Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
16.00Футбол. Нант – Бордо, мач от френската Лига 1, директно
18.00Класика от Висшата Лига – Уимбълдън – Нюкасъл Юнайтед (1995-96), повторение
18.30Класика от Висшата Лига – Уест Хям Юнайтед – Уулвърхямптън Уондърърс (2009-10), повторение
19.00Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 32-и епизод
19.30Баскетбол. Валенсия – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
21.15Класика от Висшата Лига – Манчестър Юнайтед – Челси (2011-12), повторение
21.45Футбол. Бристъл Сити – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение
23.45„Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
00.00Край на програмата

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *