Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 ФЕВРУАРИ

БНТ1
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3882 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 95 г. НМА „Панчо Владигеров“ – тържествен концерт 13:55 Световно първенство по ски алпийски дисциплини: Гигантски слалом /2 манш, жени/ – пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/ 15:15 Телепазарен прозорец 15:30 Туристически маршрути 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Момчетата от „Медисън авеню“ 6 – тв филм /4 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – информационно предаване 19:15 Студио „Футбол“ 20:00 Футбол: „Лудогорец“ – „Копенхаген“, среща от турнира за „Лига Европа“ – пряко предаване от стадион „Васил Левски“ 22:30 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Зелена светлина 23:35 Глухаря – тв филм /4 епизод/(12) 00:25 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 00:35 Денят започва с Култура /п/ 01:50 Момчетата от „Медисън авеню“ 6 – тв филм /4 епизод/п/ 02:40 В кадър Ток на пазара/п/ 03:10 Здравето отблизо /п/ 04:00 Глухаря – тв филм /4 епизод/п/(12) 04:50 Дързост и красота – тв филм /3882 епизод/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Смърфовете“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 1, еп. 96 14:30 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.8, еп.2 15:30 „Сияйна луна“ – сериал, еп. 393-395 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 667 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.2 , еп. 77 21:30 „Дамата с воала“ – сериал, еп.9 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Извън играта“- сериал, с. 5, еп.12 00:50 „Север юг“ – сериал, с. 2, еп. 82 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 541 04:50 „Лекар в планината“ /п./- сериал

bTVAction
05:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.12 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 08:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.13 09:00 „Кости“ – сериал, с.8, еп.15 10:00 „Ренегат“/п./ – сериал,с.5, еп.7 11:00 „Стрелата“ – еп. 21 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.2, еп.8 13:00 „Избран“ – сериал, с.2, еп. 5,6 14:00 „Избран“ – сериал, с.3, еп. 1, 2 15:00 „Революция“ – сериал, с.2, еп.10 16:00 „Ренегат“ – сериал, с.5, еп.8 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.2, еп.9 18:00 „Стрелата“ – еп. 22 19:00 „Кости“ – сериал, с.8, еп.16 19:45 Студио „УЕФА Шампионска лига“ 20:00 Футбол от УЕФА Шампионска лига: Гент – Тотнъм 22:00 Футбол от УЕФА Шампионска лига: Виляреал – Рома 00:00 УЕФА Шампионска лига: Репортажи от срещите през деня 00:45 „Мъртва точка“ – сериал, еп.4 01:45 „Кости“ – сериал, с.8, еп.16 02:45 „Ренегат“ /п./- сериал, с.5, еп.8 03:45 „Стрелата“ – еп. 22 04:45 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.13

bTV COMEDY
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 06:00 „Пенсионер на 35“ – сериал 07:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 08:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.3 09:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 10:00 „Наградите Дарвин“ – комедия, романтичен (САЩ, 2006), режисьор – Фин Тейлър, актьори – Дейвид Аркет, Ти Бъръл, Джош Чарлс, Кевин Дън, Нора Дън, Том Холандър, Джулиет Луис, Джулиана Маргулис, Лукас Хаас, Джоузеф Файнс, Алесандро Нивола и др. 12:00 „Приятели“ – комедиен сериал 13:30 „Двама бащи, двама синове“ – сериал 14:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Комиците“ – комедийно шоу 18:00 Премиера: „Двама бащи, двама синове“ – сериал, с.3 19:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал, с. 3 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал, с. 1 22:30 „Приятели“ – комедиен сериал, с.6 00:00 „Наградите Дарвин“ – комедия,романтичен (САЩ, 2006), режисьор – Фин Тейлър, актьори – Дейвид Аркет, Ти Бъръл, Джош Чарлс, Кевин Дън, Нора Дън, Том Холандър, Джулиет Луис, Джулиана Маргулис, Лукас Хаас, Джоузеф Файнс, Алесандро Нивола и др. 02:00 „Пенсионер на 35“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Кое е това момиче“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Двама бащи, двама синове“ /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ – сериен филм 14:30 „Прости ми“ – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Малката булка“ – сериен филм 17:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – ТВ шоу, нов сезон 21:00 „Транспортер“ – сериен филм, 2 сезон 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Вътрешен глас“ – сериен филм 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Нова Спорт
10:00 Футбол: Сент Етиен – Лориен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Рен – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 16:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 21-и епизод, повторение 20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 21:00 Дартс: Висша Лига 2017, директно 00:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

BIT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 09:30 „О!здравей“ – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:00 „Нашите герои“ 11:30 Избрано: „КултурНо“ 12:00 Кратки Новини 12:05 „Нашите герои“ 12:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 14:30 „О!здравей“ – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 15:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 16:00 „Аз уча английски“ с Николая,(п) 16:30 „Нашите герои“ 17:00 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити, (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Катин“, Полша 2008, режисьор Анджей Вайда; в ролите Артур Жмийевски, Мая Осташевска, Мая Коморовска, Владислав Ковалски, Ян Енглерт, Данута Стенка, Анджей Хира, Павел Малашински, Сергей Гармаш и др. 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 „О!здравей“ – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 02:30 „Катин“, Полша 2008, режисьор Анджей Вайда; в ролите Артур Жмийевски, Мая Осташевска, Мая Коморовска, Владислав Ковалски, Ян Енглерт, Данута Стенка, Анджей Хира, Павел Малашински, Сергей Гармаш и др. 04:30 еМисия България (п)

КАНАЛ 3
05:30 Времето, календар, хороскоп 05:45 „Спорт в обектива“/п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 06:50 Информационна рубрика на МЗХ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Спорт в обектива“ 10:00 „Без монтаж“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „Имате думата“/п/ 23:20 „Денят на живо“/п/ 00:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:10 „Спорт в обектива“/п/ 02:00 – 05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *