HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 17 АВГУСТ

БНТ
05:15 През коридорите на времето – документален филм /5 епизод/п/ 06:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:05 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – информационен сутрешен блок с водещ Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Космически кораб „Догстар“ – анимационен филм /18 епизод/ 09:40 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /23 епизод/ 09:55 Лошите добри приятели – 13-сериен детски тв филм /Австралия, 2002 г./, 1 епизод 10:20 Под вълните на Черно море – документална поредица 10:35 История.bg Двама братя, едно въстание, Второ българско царство/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Концерт на Симфоничния оркестър на БНР солист Миша Майски /виолончело/, диригент Александър Земцов 13:55 Златно сърце – детски тв филм /3, последна серия/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /23 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 По съвест 5 – тв филм /6 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 През коридорите на времето – документален филм /6 епизод/ 19:15 Спорт тото 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:55 Прокуден – игрален филм /2, последна част/ 22:30 В кадър Човешкият глас/п/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Под прикритие 5 – тв филм /4 серия/(16) 00:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:40 По съвест 5 – тв филм /6 епизод/п/ 01:35 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /23 епизод/п/ 02:25 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 03:15 Туристически маршрути /п/ 03:40 България от край до край 4 /3 епизод/п/ 04:10 В кадър Човешкият глас/п/ 04:40 История.bg Двама братя, едно въстание, Второ българско царство/п/

bTV
05:30 „Аламинут“ /п./ 06:00 „Смърфовете“ – анимация 07:00 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 27 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.93 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 7 17:00 bTV Новините 17:30 „Опасни улици“ – сериал, еп.789 17:50 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп.789 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Великолепният век: Кьосем“ – сериал, с. 1, еп.38 21:30 „Любов и вендета“ – сериал, с.1, еп. 3 22:30 „Кухня“ – сериал, с.6, еп.17,18 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Закотвени“- сериал, с.1, еп.2 01:30 „Веществени доказателства: Рим“ – сериал, с.1, еп.54 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 670

bTV Action
05:15 „Извън играта“ – сериал, с.6 еп.5 06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 3 еп. 10 09:00 „Извън играта“ – сериал, с.6 еп.5 10:00 „Супергърл“ – сериал, с.3, еп. 14 11:00 „Готъм“ – сериал, с.2, еп. 12 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп. 15 13:00 „Великият поход“ – приключенски, семеен, фентъзи (Холандия, Белгия, Люксембург, Германия, 2006), режисьор – Бен Сомбогаард, актьори – Джо Флин, Стефани Леонидас, Емили Уотсън, Майкъл Кълкин, Бено Фюрман и др. 15:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.2 16:00 „Извън играта“ – сериал, с.6 еп.6 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп. 16 18:00 „Готъм“ – сериал, с.2, еп. 13 19:00 „Супергърл“ – сериал, еп. 15 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.3, еп. 11 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Херкулес и изгубеното царство“ – екшън, приключенски, фантастика (САЩ, Нова Зеландия, 1994), режисьор – Харли Коуклис, актьори – Кевин Сорбо, Антъни Куин, Рене О`Конър, Робърт Требър и др. 00:00 „Стрелата“ – сериал, с.3 еп.11 01:00 „Супергърл“ – сериал, еп. 15 02:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.2 03:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп. 16 04:00 „Готъм“ – сериал, еп. 13

bTV Comedy
05:00 „По средата“ /п./- сериал 06:00 „Майк и Моли“ – сериал, с.4 07:00 „По средата“ – сериал 08:00 „Различно еднакви“ – сериал 09:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 10:00 „Бавачката Макфий и големият взрив“ – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, Франция, Великобритания, 2010), режисьор – Сузан Уайт, актьори – Маги Джиленхол, Оскар Стиър, Юън Макгрегър, Даниел Мейс, Ралф Файнс, , Ема Томпсън и др. 12:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 13:30 „Клуб „Веселие“ – сериал 14:30 „Бруклин 99“ – сериал 15:30 „Щурите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Комиците“ – комедийно шоу 18:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с.5 19:00 Премиера: „По средата“ – сериал, с.7 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 Премиера: „Бруклин 99“ – комедиен сериал, с.1 22:30 „Стъпка по стъппка“ – комедиен сериал, с.5 00:00 „За да се позабавляваш, обади се“ – комедия САЩ, 2012), режисьор – Джейми Травис, актьори – Лорън Милер, Джеймс Уок, Ари Грейнър, Джъстин Лонг, Мими Роджърс и др. 02:00 „Барът“ /п./- сериал 03:00 „Предградие“ /п./ – сериал 04:00 „Клуб „Веселие“ /п./ – сериал

Nova TV
05:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/ 06:00 „Касъл“ – сериен филм, сезон 8 /п/ 07:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „Комисар Рекс“ – сериен филм, сезон 13 10:30 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, сезон 3 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Дъщерята на Ананди“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, избрано 21:00 „Скорпион“ – сериен филм, сезон 1 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Черният списък“ – сериен филм, сезон 4 00:00 „Касъл“ – сериен филм, сезон 8 01:00 „Просветление“ – сериен филм 02:00 „Скорпион“ – сериен филм, сезон 1/п/ 03:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 04:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Мидълзбро – Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Дижон – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Каен – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Нант – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Страсбург – Лил, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-8), 2-и епизод, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Футбол: Брентфорд – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение 23:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 23:30 Еротичен телепазар 01:30 Край на програмата

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п) – 3 част 14:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес 23:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу, (п) 01:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 02:30 „Без Целофан“, актуални политически изявления без цензура 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес, (п)

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Имате думата“/п/ 07:30 „Патарински Live/п/ 08:00 „Денят на живо“/п/ 09:00 „На гости на Ники Сотиров“/п/ 10:00 (на живо) Международен шампионат по бадминтон“ – финали 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“/п/ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“, избрано 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *