Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 17 АПРИЛ

bTV

05.40″Костенурките Нинджа“ – анимация
06.00″Пингвините от Мадагаскар“ – анимация
07.00″Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30″Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00bTV Новините – обедна емисия
12.30″35 години на сцена“- концерт на Веселин Маринов в „Арена Армеец“
14.20″Доктор Дулитъл: Кучета за милион долара“ – комедия (САЩ, 2009), режисьор – Алекс Зам, актьори – Кайла Прат, Теган Мос, Брандън Джей Макларън, Джейсън Брайдън, Джуд Рейнхолд, Карън Холнес, Вал Коул и др.
16.00″Ледена епоха: Търсенето на яйцето“ – приключенски,  комедия,  анимация (САЩ, 2016), режисьор – Рикардо Къртис
16.40″Без инструкции“ – комедия,  драма (Мексико, 2013), режисьор – Еухенио Дербес, актьори – Еухенио Дербес,  Джесика Линдзи,  Даниел Реймънд,  Лорето Пералта и др.
17.55Спорт тото
18.00″Без инструкции“ (продължение) – комедия,  драма (Мексико, 2013), режисьор – Еухенио Дербес, актьори – Еухенио Дербес,  Джесика Линдзи,  Даниел Реймънд,  Лорето Пералта и др.
19.00bTV Новините – централна емисия
20.00″Твоят мой живот“ – сериал, с.3 , еп. 19
21.00MasterChef – кулинарно шоу, с. 3
22.30″Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу
23.30bTV Новините – късна емисия
00.00″Кости“- сериал, с. 8, еп. 4
01.00″Не вярвай на кучката от апартамент 23″ – сериал, с. 2, еп.11
01.30″Аламинут: Добре дошли в България“
02.00″Преди обед“ /п./ – токшоу
03.50″Доктор Дулитъл: Кучета за милион долара“ – комедия (САЩ, 2009), режисьор – Алекс Зам, актьори – Кайла Прат, Теган Мос, Брандън Джей Макларън, Джейсън Брайдън, Джуд Рейнхолд, Карън Холнес, Вал Коул и др.

Nova

07.00″Здравей, България“ – сутрешен блок
09.30″На кафе“ – предаване на NOVA
11.30″Бон Апети“ – предаване
12.00Новините на NOVA
12.30″20 години „Бон-Бон“ – юбилеен концерт
14.00″Скок-подскок“ – с уч. на Джеймс Марсдън, Кайли Куоко, Гари Коул, Елизабет Пъркинс, Дейвид Хаселхоф и др.
16.00″Али Баба и четиридесетте разбойници“ – (тв филм, Франция, 2007) с уч. на Жерар Жюно, Лейла Бехти, Мишел Берние, Кен Дукен и др., втора част
17.55″Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“
18.00″Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра
19.00Новините на NOVA – централна емисия
20.00″Като две капки вода“ – забавно предаване, 5 сезон
23.00″Господари на ефира“ – забавно предаване
23.30Новините на NOVA
00.00″Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA
01.00″Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, 2 сезон
02.00″Али Баба и четиридесетте разбойници“ – втора част /п/
03.45″Скок-подскок“ /п/
05.15″Часът на Милен Цветков“ /п/

БНТ1

07.00Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09.00По света и у нас Информационна емисия
09.15Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
10.30Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11.35Дързост и красота тв филм /3915 епизод/
12.00По света и у нас Информационна емисия
12.30Една нощ във Венеция – оперета от Йохан Щраус, спектакъл на Държавния музикален и балетен център – София
14.30Мадагаскар 3 анимационен филм /САЩ, 2012г./, реж.и: Ерик Дарнел, Том Макграт и Конрад Върнън
16.00Имало едно време… три царства документален филм /България, 2016г./, реж. Степан Поляков
16.35Международен цирков фестивал Монте Карло
18.25Джъстин Бийбър – това е моят свят музикален филм /Англия, 2012г./
19.50Лека нощ, деца! Възглавничките
20.00По света и у нас Информационна емисия
20.30″Аферата Томас Краун“ – трилър, романтничен, САЩ, 1999 г., реж. Джон Мактиърнан, в ролите: Пиърс Броснан, Рене Русо, Бен Газара, Денис Лиъри, Фей Дънауей
22.25Любов и инженерство – документален, България, Германия, Финландия, 2014 г., реж. Тонислав Христов
23.50Денят започва с Култура /п/
01.00Здравето отблизо /п/
02.10Библиотеката /п/
03.20Дойче веле: Шифт
03.35Международен цирков фестивал Монте Карло /п/
05.25Дързост и красота тв филм /3915 епизод/п/
bTV Action

06.00″Аватар: Легенда за Анк“ – анимация
08.00″Ирис“ – сериал, еп.18
09.30″4х4″ – предаване за офроуд
10.00″Карибско приключение: Гмуркане сред акулите“ – документален филм (Германия, 2012)
11.00″Стрелата“ – еп. 3, еп.17
12.00″Ренегат“ – с.3, еп. 12
13.00″Код „Счупена стрела“ – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1996), режисьор – Джон Ву, актьори – Джон Траволта, Крисчън Слейтър, Саманта Матис, Делрой Линдо, Боб Гунтън, Франк Уали, Хауи Лонг и др.
15.00″Под наблюдение“ – сериал, с.2, еп.2
16.00″Праведен“ – сериал, с.5, еп.1
17.00″Ренегат“ – с.3, еп. 13
18.00″Стрелата“ – еп. 3, еп.18
19.00″Нинджа 2: Пътят на отмъщението“ –  екшън,криминален,трилър (Тайланд, САЩ, 2013), режисьор – Исак Флорентин, актьори – Скот Адкинс, Кейн Косиги, Мика Хиджи и др.
21.00bTV Новините – централна емисия
22.00″Верижна реакция“ – драма, трилър (САЩ, 1996), режисьор – Андрю Дейвис, актьори – Андрю Дейвис, Джош Фридман, Киану Рийвс, Фред Уорд, Кевин Дън , Морган Фрийман, Брайън Кокс и др.
00.00″Гробницата на дракона“ – екшън, приключенски, фантастика (САЩ, 2013), режисьор – Ерик Стайлс, актьори – Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Лидия Леонард, Джеймс Ланс, Пол Филип Кларк и др.
01.45″Ирис“ – сериал, еп.18
03.15″Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.1
04.30″Стрелата“ – еп.3,еп.18

bTV Comedy

05.00″Слънчева Филаделфия“ /п./- сериал
06.00″Клуб Веселие“ – сериал, с.5
07.00″Модерно семейство“ – комедиен сериал
08.00″Да отгледаш Хоуп “ – сериал, с.3
09.00″Столичани в повече“ – сериал, с.11
10.00″Дяволът носи Прада“ – комедия, драма (САЩ, 2006), режисьор – Дейвид Франкел, актьори – Мерил Стрийп, Ан Хатауей, Стенли Тучи, Емили Блънт, Саймън Бейкър и др.
12.00″Двама мъже и половина“ – комедиен сериал
13.30″Стажанти“ – сериал
14.30″Кухня“ – комедиен сериал
15.30″Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал
17.00″Комиците и приятели“ – комедийно предаване
18.00″Стажанти“ – сериал, с.2
19.00″Модерно семейство“ – комедиен сериал, с.5
20.00Премиера: „Новите съседи“ – комедиен сериал, с.9, еп.19
21.30″Кухня“ – комедиен сериал, с. 4
22.30″Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.3
00.00″Дяволът носи Прада“ – комедия, драма (САЩ, 2006), режисьор – Дейвид Франкел, актьори – Мерил Стрийп, Ан Хатауей, Стенли Тучи, Емили Блънт, Саймън Бейкър и др.
02.00″Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал
03.00″Да отгледаш Хоуп “ /п./ – сериал
04.00″Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

Nova sport

10.00Футбол: Бастия – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
12.00″Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
12.05Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
14.00Футбол: Марсилия – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
16.00Класика от Висшата Лига – Съндърланд – Фулъм (2010-11), повторение
16.45Футбол: Фулъм – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, директно
19.00Футбол: Анже – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
21.00″Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
21.15Футбол: Нант – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
23.15Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 32-и епизод, повторение
23.45″Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение
00.00Еротичен телепазар
02.00Край на програмата

BIT

07.00″Орфеево изворче“, детски фолклорен конкурс
07.30″Безсребърници“, документален филм на Би Ай Ти, режисьор Росен Елезов
08.30″Училище мечта“, документална поредица на Би Ай Ти
09.00″Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
10.30″Училище мечта“, документална поредица на Би Ай Ти
11.00″Поруганият храм“, документален филм на Би Ай Ти, сценарист и режисьор Неда Кирилова
11.30″О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)
12.30Новини с Ирена Казакова LIVE
13.00″Конспирациите около Иисус: Бунтовникът“, документален филм на Discovery Channel
14.00″Завръщане“, игрален филм, Русия, 2003, режисьор: Андрей Звягинцев; Номинации: „Златен Глобус“ за най-добър чуждоезичен филм, Награди: Златен лъв, Nika Award for Best Film
16.00″Безсребърници“, документален филм на Би Ай Ти, режисьор Росен Елезов
17.00″Орфеево изворче“, детски фолклорен конкурс
18.00″Циркът отново е тук“, док.филм на Би Ай Ти, автор Кремена Николова
18.30″Библейски загадки“, еп. 3, документален филм на Discovery Channel
19.30Новини
20.00″Един по-добър живот“, драма, Франция, 2011г., сценарист: Седрик Кан, Катрин Паиле; режисьор: Седрик Кан; в ролите: Лейла Бехти, Гийом Кане, Слиман Кетаби, Лин Бутин и др.
22.00″Циркът отново е тук“, док.филм на Би Ай Ти, автор Кремена Николова
22.30Би Ай Ти Новините
23.00″Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п)
00.30″Училище мечта“, документална поредица на Би Ай Ти
01.00Би Ай Ти Новините (п)
01.30″Кой предаде Иисус“, документален филм на Discovery Channel
03.00″Един по-добър живот“, драма, Франция, 2011г., сценарист: Седрик Кан, Катрин Паиле; режисьор: Седрик Кан; в ролите: Лейла Бехти, Гийом Кане, Слиман Кетаби, Лин Бутин и др.

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *