Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 17 ФЕВРУАРИ

БНТ1
05:15 Още от деня – информационно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура Културен – информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:00 Дойче Веле: Шифт 11:15 Паралелни вселени: Реални ли са? документален филм /САЩ, 2011 г./ 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:25 Спасяването – игрален филм /Китай, 2006 г./, режисьор Конг Шанг, в ролите: Чън Ли, Гъ Гуо, Юен Сие и др. 13:55 Световно първенство по ски алпийски дисциплини: Гигантски слалом /2 манш, мъже/ – пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/ 15:25 Обзор „Лига Европа“ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:40 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /18 епизод/ 17:25 Светът е 7 Обзорно – предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – информационно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:10 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /4 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина /п/ 23:30 Рецитал на Петер Бенс /Унгария/ Фестивал „Пиано екстраваганца – 2016“ 00:20 Денят започва с Култура /п/ 01:35 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /2 епизод/п/ 02:20 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 03:35 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /18 епизод/п/ 04:20 Още от деня – информационно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Смърфовете“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 1, еп. 97 14:30 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.8, еп.3 15:30 „Сияйна луна“ – сериал, еп. 396-398 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 668 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.2 ,еп. 78 21:30 „Дамата с воала“ – сериал, еп.10 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Извън играта“- сериал, с. 5, еп.13 00:50 „Север юг“ – сериал, с. 2, еп. 83 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 542 04:50 „Лекар в планината“ /п./- сериал

bTVAction
06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 07:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.14 09:00 „Кости“ – сериал, с.8, еп.15 10:00 „Ренегат“/п./ – сериал,с.5, еп.7 11:00 „Стрелата“ – еп. 21 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.2, еп.8 14:00 „Избран“ – сериал, с.3, еп. 3-6 15:00 „Революция“ – сериал, с.2, еп.11 16:00 „Ренегат“ – сериал,с.5, еп.9 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.2, еп.10 18:00 „Стрелата“ – еп. 23 19:00 „Кости“ – сериал, с.8, еп.17 20:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.5 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Умирай трудно 3“ – екшън, криминален (САЩ, 1995), режисьор Джон Мактиърнън, а актьори Брус Уилис, Джереми Айрънс, Самюел Л. Джаксън, Греъм Грийн, Колин Камп и др. 00:30 „Мъртва точка“ – сериал, еп.5 01:30 „Кости“ – сериал, с.8, еп.17 02:30 „Последователите“ – сериал, еп.5 03:30 „Ренегат“ /п./- сериал, с.5, еп.9 04:15 „Стрелата“ – еп. 23

bTV COMEDY
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 06:00 „Пенсионер на 35“ – сериал 07:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 08:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.3 09:00 „Комиците“ – комедийно шоу 10:00 „Събудих се в Мексико“ – комедия, приключенски (САЩ ,2014), режисьор – Скот Армстронг, актьори – Адам Пали, Ти Джей Милър, Томас Мидълдич, Шанън Удуард, Алисън Бри, Джейсън Мантзукас, Кристен Ритер, Роса Салазар и др. 12:00 „Приятели“ – комедиен сериал 13:30 „Двама бащи, двама синове“ – сериал 14:30 „Домашен арест“ /п./- комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Българи на три морета“ – комедийно риалити 18:00 Премиера: „Двама бащи, двама синове“ – сериал, с.3 19:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал, с. 3 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал, с. 1 22:30 „Приятели“ – комедиен сериал, с.6 02:00 „Пенсионер на 35“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Кое е това момиче“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Двама бащи, двама синове“ /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ – сериен филм 14:30 „Прости ми“ – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Малката булка“ – сериен филм 17:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – ТВ шоу, нов сезон 21:00 „Мис Пепеляшка“ – предаване на NOVA, нов сезон 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Вътрешен глас“ – сериен филм 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Нова Спорт
10:00 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 21-и епизод, повторение 10:30 Баскетбол: Баскония – Иберостар Тенерифе, четвъртфинален мач за Купата на Краля, повторение 12:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Морабанк Андора, четвъртфинален мач за Купата на Краля, повторение 13:30 Футбол: Нант – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 15:30 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 25-и епизод, повторение 16:30 Дартс: Висша Лига 2017, повторение 20:00 Билярд: Мастърс 2017, първи ден, директно 00:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

BIT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 09:30 „Американски истории“ 10:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти (п) 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:00 „Нашите герои“ 11:30 Документален филм на Би Ай Ти 12:00 Кратки Новини 12:05 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити, (п) 12:35 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 14:30 „Нашите герои“ 15:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 15:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 16:00 „Аз уча английски“ с Николая 16:30 „Нашите герои“ 17:00 Документален филм на Би Ай Ти премиера 17:30 еМисия България LIVE 18:30 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Зимна нощ в Барселона“, драма, Испания, 2015 г., режисьор Дани де ла Орден. С участието на Александра Хименес, Абел Фолк и др. 21:50 „Нашите герои“ 22:00 Документален филм на Би Ай Ти 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 00:00 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Документален филм на Би Ай Ти 02:00 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити, (п) 02:30 „Зимна нощ в Барселона“, драма, Испания, 2015 г., режисьор Дани де ла Орден. С участието на Александра Хименес, Абел Фолк и др. 04:30 Избрано: „КултурНо“

КАНАЛ 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“
/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Спорт в обектива“ 10:00 „Без монтаж“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Коктейл“ с Деси Жаблянова 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „Имате думата“/п/ 23:20 „Денят на живо“/п/ 00:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:10 „Спорт в обектива“/п/ 02:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *