Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 18 ФЕВРУАРИ

БНТ1
05:30 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки – детско предаване 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката – предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди – предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика – предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 13:55 Световно първенство по ски алпийски дисциплини: Слалом /2 манш, жени/ – пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/ 15:10 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 16:10 Шарен свят: Изпит – игрален филм /България, 1971г./, режисьор Георги Дюлгеров, в ролите: Филип Трифонов, Вълчо Камарашев, Петър Слабаков и др. 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 Умно село: Чудото Леон /90 г. от рождението на Леон Даниел/ 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала – развлекателно предаване 21:45 Кръстникът – игрален филм /САЩ, 1972 г./, режисьор Франсис Форд Копола, в ролите Марлон Брандо, Ал Пачино, Джеймс Каан и др. (16) 00:40 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /3 епизод/п/ 01:25 Паралелни вселени: Реални ли са? – документален филм /п/ 02:10 Отблизо с Мира Добрева /п/ 03:30 Библиотеката /п/ 04:30 Малки истории /п/

bTV
05:30 „Смърфовете“ – анимация 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 07:00 „Стъпка по стъпка“ – сериал, с.6, еп.12,13 08:00 „Тази събота“ – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.1, еп. 11 13:00 „Призраци на бивши гаджета“ – романтичен, комедия (САЩ, 2009), режисьор Марк Уотърс, актьори Лейси Чабърт, Робърт Форстър, Ан Арчър, Брекин Мейър, Даниел Сунджата, Матю Макконъхи, Дженифър Гарнър, Ема Стоун, Кристина Милиан, Майкъл Дъглас и др. 15:00 „Връзки“ – сериал, с.2, еп.2 16:00 „Мармалад“ – токшоу 18:00 „Карбовски: Втори план“ – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Оглупели от любов“ – комедия, драма, романтичен, САЩ, 2011 г., режисьор Глен Фикара, Джон Рекуа, актьори Стив Карел, Райън Гослинг, Ема Стоун, Джулиан Мур, Аналей Типтън, Кевин Бейкън, Мариса Томей, Кристъл Рийд,Джон Каръл Линч, Джона Бобо, Джош Гробан, Лиза Лапира,Джои Кинг, Бет Литълфорд и др. 22:00 „12 рунда“ – екшън,криминален, трилър (САЩ, 2009), режисьор Рени Харлин, актьори Джон Сина, Ейдън Гилън, Ашли Скот, Стив Харис, Браян Уайт, Гонсало Менендез, Тайлър Коул, Кайл Ръсел Клемънтс, Питър Нави Тясосопо, Травис Дейвис, Ник Гомез и др. 00:00 „Нашата семейна сватба“ – комедия (САЩ, 2010), режисьор Рик Фамуйва, актьори Тай Дигс, Форест Уитакър, Америка Ферера, Реджина Кинг, Чарлс Мърфи, Ланс Грос и др. 01:40 „Докосване“ – сериал, с.2, еп. 3 02:40 „Мармалад“ /п./ – токшоу 04:20 „Карбовски: Втори план“ /п./- документална поредица с водещ Мартин Карбовски

bTV Action
05:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.1 06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп.16,17,18 11:00 „Наемникът“ – екшън,трилър (Великобритания, 2014), режисьор Томас Икими, актьори Айнсли Бубико, Джон Колтън, Марк Хайделбергер, Кайл Хестър, Марк Джейкъбсън и др. 12:30 „Умирай трудно 3“ – екшън, криминален (САЩ, 1995), режисьор Джон Мактиърнън, а актьори Брус Уилис, Джереми Айрънс, Самюел Л. Джаксън, Греъм Грийн, Колин Камп и др. 15:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.3,4 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „Супер коли“ – автомобилно предаване 19:00 „Параноя“ – драма, трилър (Великобритания, 2013), режисьор Робърт Лукетич, актьори Ричард Драйфус, Джош Холоуей, Джулиан МакМеан, Лукас Тил, Гари Олдман, Харисън Форд, Лиъм Хемсуърт и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Парола: Риба меч“ – драма, екшън, трилър (САЩ, 2001), режисьор Доминик Сена, актьори Дон Чийдъл, Сам Шепърд, Вини Джоунс, Хали Бери, Хю Джакман, Джон Траволта и др. 00:00 „Dragonball: Еволюция“ – екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2009), режисьор Джеймс Уонг, актьори Джъстин Чатуин, Чоу Юн-Фат, Ейми Росъм, Джеймс Марстърс и др. 01:45 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп.16, 17 03:45 „Супер коли“ – автомобилно предаване 04:15 „Наемникът“ – екшън, трилър (Великобритания, 2014), режисьор Томас Икими, актьори Айнсли Бубико, Джон Колтън, Марк Хайделбергер, Кайл Хестър, Марк Джейкъбсън и др.

bTV COMEDY
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 06:00 „Пенсионер на 35“ – сериал 07:00 „Слънчева Филаделфия“ – сериал, с. 9 08:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.3 09:00 „Майк и Моли“- сериал, с.4 10:00 „Лора от сутрин до вечер“ – драма (България, 2011), режисьор Димитър Коцев-Шошо, актьори Милена Николова-Миленита, Христо Петков, Димо Алексиев и др. 12:00 „Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 17:30 „Домашен арест“ /п./ – сериал 18:30 „Приятели“ /п./ – сериал 19:30 „Майк и Моли“ /п./- сериал 20:30 „Капитан Саблезъб и съкровището на Лама Рама“ – приключенски, екшън, комедия (Норвегия, 2014), режисьори Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Кире Хаген Сиднес, Робърт Скайрстад и др. 22:30 Премиера: „Закотвени“ – сериал, еп.7 00:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 02:00 „Пенсионер на 35“ – комедиен сериал 03:00 „Кое е това момиче“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Майк и Моли“ – сериал

Нова Спорт
10:00 Баскетбол: Валенсия – Хербалайф Гран Канария, четвъртфинален мач за Купата на Краля, повторение 11:30 Баскетбол: Барселона Ласа – Уникаха, четвъртфинален мач за Купата на Краля, повторение 13:00 Класика от Висшата Лига – Блекбърн Роувърс – Манчестър Юнайтед (1996-97), повторение 13:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 24-и епизод, повторение 14:00 Билярд: Мастърс 2017, втори ден, първа сесия, директно 18:00 Футбол: Марсилия – Рен, мач от френската Лига 1, директно 19:55 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 20:10 Баскетбол: Реал Мадрид/Морабанк Андора – Баскония/Иберостар Тенерифе, полуфинален мач за Купата на Краля, запис 21:35 Билярд: Мастърс 2017, втори ден, втора сесия, запис 01:35 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 01:50 Еротичен телепазар 03:50 Край на програмата

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:30 „Прости ми“ – сериен филм /п/ 07:00 „Медици“ – сериен филм 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 „Джордж от джунглата 2“ – с уч. на Кристофър Шауърман, Джули Бенц, Ангъс Джоунс, Томас Хейдън Чърч и др. 14:50 „Черното тефтерче“ – с уч. на Британи Мърфи, Рон Ливингстън, Холи Хънтър, Кейти Бейтс и др. 17:00 „Кошмари в кухнята“ – предаване на NOVA 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Ничия земя“ – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 „Сватбен обет “ – с уч. на Рейчъл Макадaмс, Чанинг Тейтъм, Сам Нийл, Джесика Ланг и др. 22:10 „Следващ“ – с уч. на Никълъс Кейдж, Джулиан Мур, Джесика Бийл, Томас Кречман, Тори Китълс и др. 00:10 „Черното тефтерче“ – с уч. на Британи Мърфи, Рон Ливингстън, Холи Хънтър, Кейти Бейтс и др. /п/ 02:10 „Сватбен обет “ – с уч. на Рейчъл Макадaмс, Чанинг Тейтъм, Сам Нийл, Джесика Ланг и др. /п/

BIT
05:00 „Американски истории“ 05:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 06:00 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков 07:00 еМисия България (п) 08:00 „Съветите на Лазар“ безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 09:30 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити, премиера 10:00 Документален филм на Би Ай Ти 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:30 „Американски истории“ 12:00 Избрано: „КултурНо“ 12:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 13:00 „Джаки и Райън“, драма, САЩ, 2014 г., режисьор Ейми Канаан Ман; в ролите Катрин Хейгъл, Бен Барнес, Шерил Лий, Емили Алин Линд, Клеа ДюВал, Нейтан Стивънс, Райън Бингхам, Челси Гудуин и др. 14:30 „Съветите на Лазар“ безопасни и полезни тренировки за добър тонус 15:00 Документален филм на Би Ай Ти 15:30 Избрано: „КултурНо“ 16:00 „Аз уча английски“ с Николая 16:30 „Американски истории“ 17:00 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)“ 18:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 18:30 „Минало (не)свършено“ с Евгений Михайлов, нов сезон 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 „Палми в снега“, драма, Испания, 2015 г. сценарист Серджо Г. Санчес; режисьор Фернандо Молина; в ролите Марио Касас, Адриана Угарте, Лайа Коста, Макарена Гарсия, Ален Ернандес, Берта Васкес, Джедже Апали, Даниел Грао и др. 22:45 „Катин“, Полша 2008, режисьор Анджей Вайда; в ролите Артур Жмийевски, Мая Осташевска, Мая Коморовска, Владислав Ковалски, Ян Енглерт, Данута Стенка, Анджей Хира, Павел Малашински, Сергей Гармаш и др. 00:45 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 01:45 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити, (п) 02:15 „Американски истории“ 02:45 „Минало (не)свършено“ с Евгений Михайлов, нов сезон, (п) 03:45 „Палми в снега“, драма, Испания, 2015 г. сценарист Серджо Г. Санчес; режисьор Фернандо Молина; в ролите Марио Касас, Адриана Угарте, Лайа Коста, Макарена Гарсия, Ален Ернандес, Берта Васкес, Джедже Апали, Даниел Грао и др.

КАНАЛ 3
07:00 Времето, календар, хороскоп 07:15 „Спорт в обектива“/п/ 08:00 „Часът на кмета“/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 10:30 „Всеки следобед с Криси“/п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 „Без монтаж“ 12:00 „Кухнята на Звездев“/п/ 13:00 Времето, календар, хороскоп 13:15 Телемаркет 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:20 „Всеки следобед с Криси“, избрано 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 Телемаркет 16:30 „Без монтаж“/п/ 17:00 „Офанзива“ с Любомир Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева 20:00 Патарински LIVE 20:30 Без монтаж, избрано от седмицата 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:15 „Без монтаж“ 22:30 Интервю с Наделина Анева/п/ 23:00 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева 23:30 „Спорт в обектива/п/ 00:15 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *