HP-p1-728×90 Refan
Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 18 ЯНУАРИ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Софийската филхармония: Радостта от музиката 13:55 Дом за нашите деца – тв филм /4 серия/ 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 Сийбърт – анимационен филм 15:30 Сид – дете на науката – анимационен филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Телепазарен прозорец 16:35 Малки истории /п/ 16:50 Едно голямо семейство – тв филм /4 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 19:15 Спорт тото 19:50 Лека нощ, деца! предаване за деца 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 2012: Денят на страшния съд – игрален филм /САЩ, 2008 г./, режисьор Ник Евърхарт, в ролите Клиф де Йънг, Дейл Мидкиф, Ейми Доленц, Данае Нейсън и др. 22:30 Открито с Валя Ахчиева – публицистично предаване 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Череп и кости – тв филм /8 епизод/(14) 00:15 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:25 Денят започва с Култура /п/ 02:05 Едно голямо семейство – тв филм /4 епизод/п/ 03:10 Открито с Валя Ахчиева /п/ 03:40 Череп и кости тв филм /8 епизод/п/(14) 04:20 Здравето отблизо /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 43 15:00 “Изкушение” – сериал, с.1, еп.25 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.3, еп. 11 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с.1, еп. 4 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп. 35 21:30 “Мата Хари” – сериал, с.1, еп.1 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Извън играта”- сериал, с.6, еп.8 01:00 “Изкушение” /п./- сериал 02:00 bTV Новините /п./ – късна емисия 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Седем часа разлика”- сериал, с.2, еп.33

bTV Comedy
05:00 “Предградие” /п./ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.3 07:00 “Предградие” – сериал 08:00 “Стажанти” – сериал, с.2 09:00 “Столичани в певече” – сериал 10:00 “Ловци на шаферки” – романтичен, комедия (САЩ, 2005), режисьор Дейвид Добкин, актьори Оуен Уилсън, Винс Вон, Кристофър Оукън, Рейчъл Макадамс, Джейн Сиймур, Брадли Купър и др. 12:00 “Хотел “Елеон” – сериал 13:00 “По средата” /п./- сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Столичани в певече” – сериал, с.6 18:00 “По средата” – сериал, с.4 19:00 “Предградие” – сериал, с.2 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал, с.8 22:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.7 23:00 Премиера: “Хотел “Елеон” – комедиен сериал, с.2 00:00 “Ловци на шаферки” – романтичен, комедия (САЩ, 2005), режисьор Дейвид Добкин, актьори Оуен Уилсън, Винс Вон, Кристофър Оукън, Рейчъл Макадамс, Джейн Сиймур, Брадли Купър и др. 02:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 03:00 “Стажанти” /п/- сериал 04:00 “По средата” /п/- сериал

bTV Action
05:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.6, еп. 1 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Монк” – сериал, с.3, еп.10 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с.3, еп. 5 10:00 “Стоте” – сериал, еп. 7 11:00 “Последният кораб” – сериал, еп.2 12:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.16 13:00 “В тила на врага” – екшън, драма (САЩ, 2001), режисьор Джон Мур, актьори Оуен Уилсън, Джийн Хекмън, Гейбриъл Махт, Чарлс Малик Уитфийлд, Дейвид Кийт, Олек Крупа, Жоаким де Алмейда, Владимир Машков, Марко Игонда и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.3, еп.11 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с.3, еп. 6 17:00 “Стрелата” – сериал, с.,2, еп.17 18:00 “Последният кораб” – сериал, еп.3 19:00 “Стоте” – сериал, еп. 8 20:00 Премиера: “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 11 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 Футбол за Купата на краля 00:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 11 01:00 “Стоте” – сериал, еп. 8 02:00 “Монк” – сериал, с.3, еп.11 03:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп. 17 04:00 “Последният кораб” – сериал, еп.3

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира”- забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Дървото на живота” – сериен филм 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Мотив” – сериен филм, 3 сезон 02:00 “Непростимо”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Войната на розите”- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Метц – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Барселона – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Гингам – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Дижон, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Марсилия – Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Монако – Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Шефилд Юнайтед – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 3 част 14:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 20:30 “PLAYGASM” с Краси Петров 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня (п) 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:00 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:30 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:45 “Денят на живо” 19:45 Патарински Live 20:00 “Спорт в обектива” 21:00 НОВИНИ 21:45 Патарински Live п/ 22:00 “Денят на живо”/п/ 23:00 “Спорт в обектива”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00-07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *