Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 18 MAЙ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3932 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Концерт на Софийската филхармония: Амадеус 14:05 В кадър /п/ 14:35 Дойче веле: Шифт 14:50 Япония днес 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Фалшива принцеса – тв филм /19 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Жо – 8-сериен тв филм /копродукция, 2013 г./, 1 епизод, режисьор Шарлот Силинг, в ролите Жан Рено, Джил Хенеси, Том Остин, Орла Брейди и др. 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня -публицистично предаване 19:15 Спорт тото 19:50 Лека нощ, деца! Пимпа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Пътешествие до Рая – игрален филм /копродукция, 2005 г./, режисьор Балтазар Кормакур, в ролите Форест Уитакър Джулия Стайлс, Джереми Ренър, Филип Джаксън и др. 22:30 Открито с Валя Ахчиева 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм
/20 епизод/(12) 00:20 Мотоспорт екстра 00:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 01:00 Денят започва с Култура /п/ 02:15 Жо – тв филм /1 епизод/п/ 03:00 Фалшива принцеса – тв филм /19 епизод/п/ 03:55 Глухаря тв филм /20 епизод/п/ (12) 04:45 Дързост и красота – тв филм /3932 епизод/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п/- публицистично предаване 06:00 „Аватар: Легендата за Анк“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 45 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с. 1, еп. 29 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп. 43 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 726 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с. 3, еп. 42 21:00 „Бригада Нов дом“ – социален проект с водещ Мария Силвестър 22:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Лонгмайър“ – сериал, с. 2, еп. 3 01:00 „Бог да ни е на помощ“ – сериал, с. 2, еп. 7 02:00 „Преди обед“ /п./ – токшоу 03:50 „Аламинут: Добре дошли в България“ 04:40 „Опасни улици“ – сериал, еп. 605

bTV Action
05:15 „Извън играта“ – сериал, с.6, еп. 8 06:00 „Легендата за Кора“ – анимация 08:00 „Нинджа 2: Пътят на отмъщението“ – екшън,криминален,трилър (Тайланд, САЩ, 2013), режисьор – Исак Флорентин, актьори – Скот Адкинс, Кейн Косиги, Мика Хиджи и др. 10:00 „Снайперисти“ – сериал, с. 5, еп. 5 11:00 „Стрелата“ – еп. 4, еп.17 12:00 „Ренегат“ – с. 4, еп. 13 13:00 „Косвени жертви“ – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор – Андрю Дейвис, актьори – актьори Арнолд Шварценегер, Франческа Нери, Елиас Котеас, Клиф Къртис и др. 15:00 „Революция“ – сериал, еп. 3 16:00 „Праведен“ – сериал, с. 6, еп. 11 17:00 „Ренегат“ – с. 4, еп. 14 18:00 „Стрелата“ – еп. 4, еп. 18 19:00 „Снайперисти“ – сериал, с. 5, еп. 6 20:00 Премиера: „Супергърл“ – сериал, с. 2, еп. 16 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Заличителят“ – екшън (САЩ, 1996), режисьор – Чарлз Ръсел, актьори – Арнолд Шварценегер, Ванеса Уилямс, Джеймс Каан, Джеймс Кобърн, Робърт Пасторели и др. 00:15 „Супергърл“ – сериал, с. 2, еп. 16 01:15 „Култ“ – сериал, еп. 6 02:15 „Последователите“ – сериал, еп. 1 03:15 „Синовете на анархията“ – сериал, с. 6, еп. 11 04:15 „Стрелата“ – еп. 4, еп. 18

bTV Comedy
05:00 „Кое е това момиче“ /п./- сериал 06:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с. 2 07:00 „Смърфовете“ – анимация 08:00 „Приятели“ – сериал, с. 2 09:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 10:00 „Любов в багажа“ – комедия (САЩ, 2013), режисьор – Дейвид Е. Талберт, актьори – Пола Патън, Дерек Люк, Тай Дигс, Борис Коджоу, Трей Сонгс, Джил Скот, Адам Броуди, Дженифър Луис, Джимон Хонсу, Лорън Лондон, Тия Мори, Кристина Милиан и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Барът“ – сериал 14:30 „Кухня“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи “ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Комиците“ – комедийно шоу 18:00 „Барът“ – сериал, с. 1 19:00 „Смърфовете“ – анимация 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 Премиера: „Хотел Елеон“ – комедиен сериал, с. 1 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с. 6 00:00 „Любов в багажа“ – комедия (САЩ, 2013), режисьор – Дейвид Е. Талберт, актьори – Пола Патън, Дерек Люк, Тай Дигс, Борис Коджоу, Трей Сонгс, Джил Скот, Адам Броуди, Дженифър Луис, Джимон Хонсу, Лорън Лондон, Тия Мори, Кристина Милиан и др. 02:00 „Кое е това момиче “
/п./ – сериал 03:00 „Приятели“
/п./ – сериал 04:00 „Барът“ /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Ние, нашите и вашите“ (премиера) – сериал 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Д-р Хаус“ – сериен филм, 7 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Втори полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Ница – Анже, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Първи полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип, повторение, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Нант – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Монако – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Студио „Баскетбол“, директно 20:30 Баскетбол: Първи мач от плейофите на испанската баскетболна лига, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:10 Студио „Баскетбол“, директно 22:30 Баскетбол: Втори мач от плейофите на испанската баскетболна лига, директно 00:10 Студио „Баскетбол“, директно 00:30 Дартс: Висша лига 2017, Лондон, запис 04:00 Еротичен телепазар

BiT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:30 Избрано: еМисия България 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго (п) 15:00 „Потомците“, документален филм на Би Ай Ти, автор Златимир Йочев 15:30 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 21:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова (п) 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 НОВИНИ 09:05 „Парламентът на живо“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 „Денят на живо“ /п/ 23:30 „Спорт в обектива“ /п/ 00:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *