Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 19 ФЕВРУАРИ

БНТ1
05:30 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки – детско предаване 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката – предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди – предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика – предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 13:55 Световно първенство по ски алпийски дисциплини: Слалом /2 манш, жени/ – пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/ 15:10 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 16:10 Шарен свят: Изпит – игрален филм /България, 1971 г./, режисьор Георги Дюлгеров, в ролите Филип Трифонов, Вълчо Камарашев, Петър Слабаков и др. 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 Умно село: Чудото Леон /90 г. от рождението на Леон Даниел/ 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала – развлекателно предаване 21:45 Кръстникът – игрален филм /САЩ, 1972 г./, режисьор Франсис Форд Копола, в ролите Марлон Брандо, Ал Пачино, Джеймс Каан и др. (16) 00:40 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /3 епизод/п/ 01:25 Паралелни вселени: Реални ли са? – документален филм /п/ 02:10 Отблизо с Мира Добрева /п/ 03:30 Библиотеката /п/ 04:30 Малки истории /п/

bTV
05:10 Cool…T /п./ – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 07:00 „Стъпка по стъпка“ – сериал, с. 6, еп.14,15 08:00 „Тази неделя“ – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 „Търси се…“ – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.1, еп. 12 13:00 Премиера: „Бел“ – драма (Великобритания, 2013), режисьор – Амма Асанте, актьори – Матю Гууд, Гугу Мбата Роу, Том Фелтън, Сам Рейд, Пенелопа Уилтън, Миранда Ричардсън, Емили Уотсън, Сара Гадон, Том Уилкинсън, Наташа Уилямс, Алан Маккина и др. 15:00 „Връзки“ – сериал, с.2, еп. 3 16:00 „Тоскана – сърцето на Италия“ – документален филм 17:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Последният пенсионерски запой“ – комедия (САЩ, 2013), режисьор – Джон Търтълтауб, актьори – Робърт де Ниро, Морган Фрийман, Майкъл Дъглас, Кевин Клайн, Джери Ферера и др. 22:00 „Папараци“ – телевизионен таблоид 23:00 „Нитро“ – драма, екшън, трилър (Канада, 2007), режисьор – Алън ДиРоши, актьори – Гион Льоми-Тивиерж, Люси Лорие, Мартин Мат и др. 00:50 „Като на кино“ – предаване за кино с водещ Стаси Кара 01:40 „Докосване“ – сериал, с.2, еп. 4 02:30 „120 минути“ /п./ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 04:10 „Папараци“ /п./- телевизионен таблоид 04:50 „Търси се…“ /п./- токшоу с водещи Меги и Нели

bTVAction
06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп.18-20 11:00 „Двойна игра“ – драма, трилър, мистерия (САЩ, 2011), режисьор – Майкъл Бранд, актьори – Ричард Гиър, Топър Грейс, Мартин Шийн, Тамер Хасан, Одет Юстман, Стана Катич, Стивън Мойер, Крис Маркет, Джефри Пиърс и др. 13:00 „Парола: Риба меч“ – драма, екшън, трилър (САЩ, 2001), режисьор – Доминик Сена, актьори – Дон Чийдъл, Сам Шепърд, Вини Джоунс, Хали Бери, Хю Джакман, Джон Траволта и др. 15:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.5,6 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „Супер коли“ – автомобилно предаване 18:30 „Умирай трудно 3“ – екшън, криминален (САЩ, 1995), режисьор – Джон Мактиърнън, а актьори – Брус Уилис, Джереми Айрънс, Самюел Л. Джаксън, Греъм Грийн, Колин Камп и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Последно убежище“ – екшън, драма, приключенски, САЩ, 2011 г., режисьор – Алистър Грирсан, актьори – Ричард Роксбърг, Йоан Гръфъд, Рийс Уейкфилд, Елис Паркинсън, Елисън Кретчли, Даниел Уили, Кристофър Бейкър, Джон Гарвин, Шон Донахи и др. 00:15 „Децата на царевицата“ – ужас (САЩ, 1984), режисьор – Фриц Кирш, актьори – Питър Хортън, Линда Хамилтън, Р. Дж. Армстронг, Джон Франклин, Кортни Гейнс, Роби Кигър и др. 02:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп.19,20 03:45 „Супер коли“ – автомобилно предаване 04:15 „Парола: Риба меч“ – драма, екшън, трилър (САЩ, 2001), режисьор – Доминик Сена, актьори – Дон Чийдъл, Сам Шепърд, Вини Джоунс, Хали Бери, Хю Джакман, Джон Траволта и др.

bTV COMEDY
05:00 „Слънчева Филаделфия“ – сериал 06:00 „Пенсионер на 35“ – сериал 07:00 „Слънчева Филаделфия“ – сериал, с. 9 08:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.3 09:00 „Майк и Моли“- сериал, с.4 10:00 „Капитан Саблезъб и съкровището на Лама Рама“ – приключенски, екшън, комедия (Норвегия, 2014), режисьори – Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори – Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Кире Хаген Сиднес, Робърт Скайрстад и др. 12:00 „Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 17:30 „Домашен арест“ /п./ – сериал 18:30 „Приятели“ /п./ – сериал 19:30 „Майк и Моли“ /п./- сериал 20:30 „Лора от сутрин до вечер“ – драма (България, 2011), режисьор – Димитър Коцев-Шошо, актьори – Милена Николова-Миленита, Христо Петков, Димо Алексиев и др. 22:30 Премиера: „Закотвени“ – сериал, еп.8 00:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 02:00 „Пенсионер на 35“ – комедиен сериал 03:00 „Кое е това момиче“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Майк и Моли“ – сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:00 „Джордж от джунгалата 2“ – с уч. на Кристофър Шауърман, Джули Бенц, Ангъс Джоунс, Томас Хейдън Чърч и др. /п/ 06:30 „Иконостас“ 07:00 „Медици“ – сериен филм 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Семейството на добрата вещица“ – с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Матю Найт, Сара Пауър, Хана Ендикот-Дъглас и др. 14:15 „Сватба през зимата“ – с уч. на Брук Д’Орси, Марилу Хенър, Уес Браун, Джерард Плънкет и др. 16:00 „Етажна собственост“ – комедиен сериал, 2 сезон 17:00 „Комбина“- предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 Темата на NOVA 20:00 „Хобит: Битката на петте армии“ (премиера) – с уч. на Иън Маккелън, Мартин Фрийман, Иън Холм, Орландо Блум, Хюго Уивинг, Кейт Бланшет, Ричард Армитаж, Греъм Мактавиш, Кен Скоти др. 23:00 „Панаир на суетата“ – с уч. на Рийз Уидърспун, Джеймс Пюрфой, Рис Айфънс, Джонатан Рийс Майерс, Ромола Гари и др. 01:50 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ/п/ 02:20 „Сватба през зимата“ – с уч. на Брук Д’Орси, Марилу Хенър, Уес Браун, Джерард Плънкет и др./п/ 03:50 „Семейството на добрата вещица“ – с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Матю Найт, Сара Пауър, Хана Ендикот-Дъглас и др.

Нова Спорт
10:00 Баскетбол: Барселона Ласа/Уникаха – Валенсия/Хербалайф Гран Канария, полуфинален мач за Купата на Краля, повторение 11:30 Футбол: Марсилия – Рен, мач от френската Лига 1, повторение 13:30 Класика от Висшата Лига – Блекбърн Роувърс – Манчестър Юнайтед (2005-06), повторение 14:00 Билярд: Мастърс 2017, трети ден, първа сесия, директно 16:00 Футбол: Бордо – Гингам, мач от френската Лига 1, директно 18:00 Футбол: Лион – Дижон, мач от френската Лига 1, директно 20:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 20:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 25-и епизод 20:45 Билярд: Мастърс 2017, трети ден, втора сесия, запис 00:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

BIT
06:30 „Минало (не)свършено“ с Евгений Михайлов, нов сезон, (п) 07:30 „Съветите на Лазар“ безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 08:30 „О!здравей“ – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, премиера 09:30 Избрано: „КултурНо“ 10:00 „Американски истории“ 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:30 Документален филм на Би Ай Ти 12:00 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити (п) 12:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 13:00 „Зимна нощ в Барселона“, драма, Испания, 2015 г., режисьор Дани де ла Орден. С участието на Александра Хименес, Абел Фолк и др. 14:45 „Нашите герои“ 15:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 15:30 „АПРИЛЪ“ – документален филм на Би Ай Ти 16:00 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 16:30 „Хора като нас“, документален филм 17:00 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити, (п) 17:30 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 18:30 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 22:00 Кино Европа: „Алигаторът“, драма, комедия /Италия, Франция/, 2006 г. режисьор Нани Морети, в ролите Силвио Орландо, Маргерита Буй, Жасмин Тринка, Микеле Плачидо, Йежи Щур, Елио де Капитани, Нани Морети, Ана Бонаюто и др. 00:00 „Американски истории“ 00:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти (п) 01:00 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 01:30 „Хора като нас“, документален филм 02:00 „О!здравей“ – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова 03:00 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити, (п) 03:30 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п)

КАНАЛ 3
07:00 „Офанзива“ с Любомир Огнянов/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кунята на Звездев“/п/ 10:30 „Всеки следобед с Криси“, избрано 11:30 Топ Шоп 11:45 „Без монтаж“ 12:00 „Кухнята на Звездев“/п/ 13:00 Време, календар, хороскоп 13:15 Телемаркет 13:30 „Патарински Live“/п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:20 „Всеки следобед с Криси“, избрано 15:45 Tоп Шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 Календар, хороскоп 16:25 Телемаркет 16:30 „Интервю с Наделина Анева/п/ 17:00 „Беновска пита“ 19:00 НОВИНИ 19:30 „Патарински Live“ 20:00 „Часът на кмета“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:15 „Без монтаж“ 22:30 „Беновска пита“/п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *