Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 19 MAЙ

БНТ
05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – информационен сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:00 Една отсечка време. Марин Големинов – документален филм /България, 2008 г./, режисьор Людмил Колев 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Християнска среща – игрален филм/САЩ, 2014 г./, режисьор Корбин Бърсен, в ролите: Лейси Шабер, Джон Патрик Мур, Стивън Тоболовски и др. 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Открито с Валя Ахчиева 14:55 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:35 Дивия Франк в Африка – документална поредица /2 епизод/ 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – публицистично предаване 19:45 Лека нощ, деца! Малките червейчета 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно публицистично предаване 22:00 Колекцията – тв филм /8, последен епизод/(12) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на Теодосий Спасов трио Джаз фестивал „Жълтите павета“ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Колекцията – тв филм /6 епизод/п/(12) 02:40 Дивия Франк в Африка – документална поредица/2 епизод/п/ 03:40 Здравето отблизо /п/ 04:10 Дойче веле: Шифт /п/ 04:25 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./- публицистично предаване 06:00 „Аватар: Легендата за Анк“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 46 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.30 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп.44 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 727 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.3, еп. 43 21:00 „Столичани в повече“ – сериал, с.11, еп.11 22:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Лонгмайър“- сериал, с. 2, еп.4 01:00 „Бог да ни е на помощ“ – сериал, с. 2, еп.8 02:00 „Преди обед“
/п./ – токшоу 03:50 „Аламинут: Добре дошли в България“ 04:40 „Опасни улици“ – сериал, еп. 606

bTV Action
05:15 „Извън играта“ – сериал, с.6, еп.9 06:00 „Легендата за Кора“ – анимация 08:00 „Косвени жертви“ – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор – Андрю Дейвис, актьори – Актьори: Арнолд Шварценегер, Франческа Нери, Елиас Котеас, Клиф Къртис и др. 10:00 „Снайперисти“ – сериал, с.5, еп.6 11:00 „Стрелата“ – еп. 4, еп.18 12:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 12:45 „Заличителят“- екшън (САЩ, 1996), режисьор – Чарлз Ръсел, актьори – Арнолд Шварценегер, Ванеса Уилямс, Джеймс Каан, Джеймс Кобърн, Робърт Пасторели и др. 15:00 „Революция“ – сериал, еп.4 16:00 „Праведен“ – сериал, с.6, еп.12 17:00 „Ренегат“ – с.4, еп. 15 18:00 „Стрелата“ – еп. 4, еп.19 19:00 „Снайперисти“ – сериал, с.5, еп.7 20:00 Премиера: „Супергърл“ – сериал, с.2, еп.17 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Невъзможно бягство“ – екшън, трилър (САЩ,2013), режисьор – Микаел Хафстрьом, актьори – Силвестър Сталоун, Арнолд Шварценегер, Вини Джоунс, 50 Cent, Джеф Чейс, Мат Джералд, Сам Нийл, Джим Кавийзъл, Ейми Райън, Винсънт Д’Онофрио и др. 00:15 „Супергърл“ – сериал, с.2, еп.17 01:15 „Култ“ – сериал, еп.7 02:15 „Последователите“ – сериал, еп.2 03:15 „Синовете на анархията“ – сериал, с.6, еп. 12 04:15 „Стрелата“ – еп. 4,еп.19

bTV Comedy
05:00 „Кое е това момиче“ /п./- сериал 06:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.2 07:30 „Смърфовете“ – анимация 08:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.2 09:00 „Комиците“ – комедийно шоу 10:00 „Доктор Дулитъл“ – комедия (САЩ, 1998), режисьор – Бети Томас, актьори – Еди Мърфи, Ози Дейвис, Оливър Плат, Кристен Уилсън и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Барът“ – сериал 14:30 „Хотел Елеон“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи “ /п./- комедиен сериал 17:00 „Столичани в повече“ – сериал, с.11, еп.10 18:00 „Барът“ – сериал, с.1 19:00 „Смърфовете“ – анимация 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 Премиера: „Хотел Елеон“ – комедиен сериал, с. 1 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.6 00:00 „Доктор Дулитъл“ – комедия (САЩ, 1998), режисьор – Бети Томас, актьори – Еди Мърфи, Ози Дейвис, Оливър Плат, Кристен Уилсън и др. 02:00 „Кое е това момиче “ /п./ – сериал 04:00 „Барът“ /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Аз обичам България“- предаване на NOVA, нов сезон 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00
„Д-р Хаус“ – сериен филм, 7 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Първи полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Втори полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2, повторение 14:00 Футбол: Втори полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Първи мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Баскетбол: Втори мач от плейофите на испанската баскетболна лига 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 37-и епизод, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Дартс: Висша лига 2017, Лондон, запис 00:10 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:25 Еротичен телепазар 02:25 Край на програмата

BiT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:30 Избрано: еМисия България 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго (п) 15:00 „Съветите на Лазар“, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 15:30 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 16:30 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 17:30 еМисия България LIVE 18:30 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 21:30 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 00:00 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 „Съветите на Лазар“, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 04:30 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)

Kanal 3
05:45 „Спорт в обектива“/п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 НОВИНИ 09:05 „Парламентът на живо“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „На гости на Ники Сотиров“/п/ 23:30 „Денят на живо“
/п/ 00:30 „Спорт в обектива“
/п/ 01:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *