Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:40 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки Детско предаване 08:00 По света и у нас Информационна емисия 09:00 Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Бразди Предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Малки истории Предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви 14:55 Първа любов игрален филм /Австралия, 2010г./, режисьор Клеър Горман, в ролите: Индиа Пейн, Ники Ван Дайк, Джес Лайнг и др. 16:00 Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура 17:00 Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 18:00 София – Европейска столица на спорта през 2018 гала спектакъл на НСА /пряко предаване/ 19:45 Лека нощ, деца! Тип и Тап 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала Развлекателно предаване 21:45 Гражданско дело игрален филм /САЩ, 1998г./, режисьор Стивън Зейлиън, в ролите: Джон Траволта, Робърт Дювал, Уилям Мейси, Джон Литгоу и др. 23:40 По света и у нас Информационна емисия 23:55 Човешки капитал игрален филм/копродукция, 2013г./, режисьор Паоло Вирци, в ролите: Валерия Бруни Тедески, Фабрицио Бентиволио и др. 01:45 Плюс това /п/ 02:55 Дойче веле: Шифт /п/ 03:10 Библиотеката /п/ 04:10 Отблизо с Мира Добрева /п/

bTV
05:30 “Аламинут” /п./ 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.12, еп.11,12 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” – документална поредица 13:00 “Къдравата Сю” – комедия, драма, романтичен, САЩ, 1991, режисьор – Джон Хюз, актьори – Джеймс Белуши, Кели Линч, Алисън Портър, Джон Гец, Фред Далтън Томпсън, Камерън Тор и др. 15:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.2, еп.23 16:00 “Мармалад” – токшоу 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Аз, ти и Дюпри” – комедия (САЩ, 2006), режисьори – Антъни Русо, Джо Русо, актьори – Оуен Уилсън, Мат Дилън, Майкъл Дъглас, Кейт Хъдсън, Сет Роугън и др. 22:00 “До живот” – драматична, комедия, криминален САЩ, 1999), режисьор – Тед Дем, актьори – Еди Мърфи, Мартин Лорънс, Бърни Мак, Обба Бабатунде, Ник Касаветс и др. 00:00 “Магия на лед: Незабравими романтични моменти на лед” – шоу програма 01:00 “Дневниците на вампира” – сериал, с.5, еп.5 02:00 “Магия на лед: Семейно шоу на лед” – шоу програма 03:00 “Cool…T” /п./ – лайфстайл предаване 04:00 “Мармалад” /п./ – токшоу

Nova TV
06:00 “Непростимо”- сериен филм 07:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 4 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Бетовен 5”- с уч. на Дейв Томас, Фейт Форд, Дейви Чейс, Клинт Хауърд, Кейти Грифин, Джон Ларокет и др. 14:45 “С дъх на канела” – с уч. на Чанинг Тейтъм, Аманда Сийфрид, Ричард Дженкинс, Хенри Томас и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Непобедимите” – с уч. на Силвестър Сталоун, Джейсън Стейтъм, Брус Уилис, Арнолд Шварценегер, Мики Рурк, Джет Ли, Долф Лундгрен, Ерик Робъртс и др. 22:10 “Добрият пастир” – с уч. на Мат Деймън, Анджелина Джоли, Робърт Де Ниро, Алек Болдуин, Майкъл Гамбон, Уилям Хърт и др. 01:30 “Съдби на кръстопът” – предаване /п/ 02:30 “Ничия земя” – предаване /п/ 04:45 “Бетовен 5” – с уч. на Дейв Томас, Фейт Форд, Дейви Чейс, Клинт Хауърд, Кейти Грифин, Джон Ларокет и др. /п/

bTV Cinema
06:00 “Никита: Отмъщението” – сериал, с.4, еп.6 07:15 “Даяна” – биографичен, драма, романтичен (Великобритания, САЩ, Швеция, 2013), режисьор – Оливър Хиршбийгъл, актьори – Наоми Уатс, Нейвин Андрюс, Кас Анвар и др. 09:30 “Мястото отвъд дърветата” – драма (САЩ, 2012), режисьор – Дерек Кианфранс, актьори – Олга Мередиц, Дейн Дехаан, Роуз Бърни, Райън Гослинг, Брадли Купър, Ева Мендес, Рей Лиота, Бен Менделсон, Гейб Фазио и др. 12:15 “Вода за слонове” – драма, романтичен (САЩ, 2011), режисьор – Франсис Лорънс, актьори – Рийз Уидърспун, Кристоф Валц, Робърт Патинсън, Стивън Тайлър, Скот Макдоналд, Хал Холбрук, Джеймс Фрейн, Пол Шнайдер, Ашли Палмър,Джесика Частейн и др. 15:00 “Робин Худ” – екшън, приключенски, драма (САЩ, 2010), режисьор – Ридли Скот, актьори – Ръсел Кроу, Кейт Бланшет, Макс вон Сюдов, Уилям Хърт, Марк Стронг, Оскар Айзък, Дани Хюстън, Ейлийн Аткинс, Марк Ади, Матю Макфейдън, Кевин Дюранд, Скот Граймс и др. 18:00 “Като на кино” – предаване за кино с водещ Михаил Дюзев 19:00 “Дупката” – приключенски, трилър,фентъзи (САЩ, 2009), режисьор – Джо Данте, актьори – Крис Масоля, Хейли Бенет, Натан Гамбъл, Тери Поло, Брус Дърн, Куин Лорд, Джон ДеСантис, Дъглас Чапман, Марк Поусън, Питър Шинкода, Джонатан Брус и др. 21:00 “Аватар” – екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009), режисьор – Джеймс Камерън, актьори – Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др. 00:00 Cinema X: “Нощта на ужасите 2: Нова кръв” – комедия, ужаси (САЩ, 2013), режисьор – Едуардо Родригез, актьори – Уил Пейн, Джейми Мърей, Шон Пауър, Саша Паркинсън, Крис Уолър и др. 02:00 “Дъщеря ми трябва да живее” – криминален, мистерия, трилър (Канада, 2014), режисьор – Джон Лекайър, актьори – Джоел Картър, Мадлин Мартин, Пол Попович и др. 04:00 “Вътрешна сигурност” – сериал, с.3, еп.6

bTV Action
05:15 “Готъм” – сериал, еп. 16 06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.2, еп.10,11,12 11:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 11:30 “Стреляй смело” – екшън, комедия, романтичен (САЩ 2007), режисьор – Майкъл Дейвис, актьори – Клайв Оуен, Пол Джамати, Моника Белучи и др. 13:15 “Джона Хекс” – драма, трилър, екшън (САЩ, 2010), режисьор – Джими Хейуърд ,актьори -Мегън Фокс, Уил Арнет, Джош Бролин, Джон Малкович, Майкъл Шанън, Дейвид Дженсън, Майкъл Фасбендер и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, еп. 5,6 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 18:30 “Смъртоносно оръжие 4” -екшън, комедия (САЩ, 1992), режисьор – Ричард Донър, актьори – Крис Рок, Джет Ли, Джоуел Силвър, Рене Русо, Мел Гибсън, Ерик Клептън, Дани Глоувър, Майкъл Кеймън, Джо Пеши, Ричард Донър и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Критична точка” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, Китай, 2015), режисьор – Ериксън Кор, актьори – Едгар Рамирес, Люк Брейси, Тобиас Сантелман, Рей Уинстън, Тереза Палмър и др. 00:15 “Стейси Дули разследва: Прага” – документална поредица 01:30 “Убиец на пътя 3” – криминален, ужаси, трилър (САЩ,2014), режисьор – Деклан О’Брайън, актьори – Кен Кирцингер, Джеси Хъч, Бенджамин Холингсуърт, Кирстен Проут, Дийн Армстронг, Сара Митич, Лийла Саваста, Джанпаоло Ванута, Джейк Манли, Джей Адам Брaун и др. 03:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.2, еп.12 04:15 “Дело на дявола” – ужаси (САЩ, 2014), режисьори – Мат Бетинели-Оплин, Тайлър Джилет, актьори – Алисън Милър, Зак Гилфорд, Сам Андерсън, Роджър Пайано, Ванеса Рей, Бил Мартин Уилямс, Джералдин Сингър, Джулия Дентън, Мадисън Уолф, Ейми Кареро, Робърт Белуши и др.

Nova Sport
10:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Морабанк Андора – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Баскетбол: Барселона – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Дижон – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 Футбол: Страсбург – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно 20:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:30 Класика от Висшата лига – Стоук Сити – Ливърпул (2010-11), повторение 21:00 Футбол: Монако – Анже, мач от френската Лига 1, директно 23:00 Футбол: Милуол – Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, запис 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 08:00 “Денят на живо”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Всеки следобед с Криси”, избрано 10:00 Телемаркет 10:15 “Коктейл” с Деси Жаблянова/п/ 11:15 ТОП ШОП 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 “Вечните песни”/п/ 13:00 “Уикенд с Роси” 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 “Без монтаж”/п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп шоп 15:30 “Патарински Live/п/ 16:00 “Четвърта инстанция”- токшоу/п/ 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Холивуд с Ивелина Кунчева 20:00 Интервю с Наделина Анева 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 “Коктейл” с Деси Жаблянова 22:30 “Уикенд с Роси”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 06:30 – Повторения

BiT
05:00 BIT СПОРТ, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 BIT СПОРТ, (п) 07:00 Горещи срещи” с Венета Райкова, (п 08:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 09:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE 11:00 най-доброто от “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие – 1 част 13:00 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, (п) 14:00 най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 1 част 15:00 най-доброто от “Един прекрасен ден” – 1 част 16:00 най-доброто от “еМисия България” – 1 част 17:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:00 БЛИЦ НОВИНИ 18:05 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 20:00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п) 21:00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо, (п) 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже 00:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п) 01:00 най-доброто от “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие, (п) 03:00 най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 04:00 най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнестеле

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *