Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 МАРТ

БНТ1
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3890 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Концерт на “Genesis Orchestra” солист Мариан Краев, диригент Йордан Камджалов 14:00 В кадър – Комитски тайни /п/ 14:30 Туристически маршрути 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Чиста кръв – тв филм /82 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Момчетата от “Медисън авеню” 6 – тв филм /12 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – информационно предаване 19:15 Спорт тото 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:55 Спортни новини 21:10 Посолството – тв филм /9 епизод/ 22:25 В кадър Калина и комитите 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:15 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 23:25 Зелена светлина 23:30 Етно джаз симфони с участието на “Shaka Zulu Orkestra”, Софийска филхармония и гост изпълнители Теодоси Спасов, Стоян Янкулов, Джони Илиев и др. 00:55 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 01:05 Денят започва с Култура /п/ 02:20 Момчетата от “Медисън авеню” 6 – тв филм /12 епизод/п/ 03:30 Чиста кръв – тв филм /82 епизод/п/ 04:15 Дързост и красота – тв филм /3890 епизод/п/ 04:40 Още от деня – информационно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 “Смърфовете” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 1, еп. 106 14:30 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с. 8, еп. 12 15:30 “Сияйна луна” – сериал, еп. 423-425 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 677 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с. 2, еп. 87 21:00 “Бригада “Нов дом” – социален проект с водещ Мария Силвестър 22:00 “Комиците” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Мутра по заместване”- сериал, с. 1, еп. 7,8 01:00 “Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп. 2 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 “Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 551 04:50 “Лекар в планината” /п./ – сериал

bTVAction
05:00 “Синовете на анархията” – сериал, с. 5, еп. 9 06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 12 09:00 “Кости” – сериал, с. 9, еп. 1 10:00 “Ренегат”/п./ – сериал, с. 5, еп. 17 11:00 “Стрелата” – еп. 2, еп. 8 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 2, еп. 18 13:00 “Епоха на герои” – военен (Великобритания, 2011), режисьор – Ейдриан Витория, актьори – Шон Бийн, Дани Дайър, Аксел Хени, Изабела Мико, Стивън Уотърс, Иън Рос, Роси Фелнер, Ерик Мадсен и др. 15:00 “Революция” – сериал, с. 2, еп. 20 16:00 “Ренегат” – сериал, с. 5, еп. 18 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 2, еп. 19 18:00 “Стрелата” – еп. 2, еп. 9 19:00 “Кости” – сериал, с. 9, еп. 2 20:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 13 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “В тила на врага” – екшън, драма (САЩ, 2001), режисьор – Джон Мур, актьори – Оуен Уилсън, Джийн Хекмън, Гейбриъл Махт, Чарлс Малик Уитфийлд, Дейвид Кийт, Олек Крупа, Жоаким де Алмейда, Владимир Машков, Марко Игонда и др. 00:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 13 01:00 “Кости” – сериал, с. 9, еп. 2 02:00 “Последователите” – сериал, еп. 11 03:00 “Ренегат” /п./- сериал, с. 5, еп. 18 04:00 “Стрелата” – еп. 2, еп. 9

bTV COMEDY
05:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с. 8 07:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал 08:00 “Без пукната пара” – сериал, с. 3 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 10:00 “Големи топки” – комедия (САЩ, 2004), режисьор – Роусън Маршъл Тънбър, актьори – Винс Вон, Бен Стилър, Кристин Тейлър, Рип Торн, Джъстин Лонг, Стивън Рут, Джоел Дейдив Мур, Ханк Азария, Гари Коул, Джейсън Бейтман, Алън Тюдик и др. 12:00 “Приятели” – комедиен сериал 13:30 “Двама бащи, двама синове” – сериал 14:30 “Домашен арест” – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Комиците” – комедийно шоу 18:00 “Мутра по заместване” – сериал, с. 1 19:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал, с. 4 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Домашен арест” – комедиен сериал, с. 2 22:30 “Приятели” – комедиен сериал, с. 7 00:00 “Големи топки” – комедия (САЩ, 2004), режисьор – Роусън Маршъл Тънбър, актьори – Винс Вон, Бен Стилър, Кристин Тейлър, Рип Торн, Джъстин Лонг, Стивън Рут, Джоел Дейдив Мур, Ханк Азария, Гари Коул, Джейсън Бейтман, Алън Тюдик и др. 02:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Без пукната пара” /п./ – комедиен сериал 04:00 “Мутра по заместване” /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Малката булка” (премиера) – сериен филм 17:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 “Транспортер” – сериен филм, 2 сезон 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Мотив” – сериен филм, 3 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:50 “Прости ми” – сериен филм /п/

Нова Спорт
10:00 Баскетбол: Мовистар Естудиантес – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение 11:30 Баскетбол: Реал Мадрид – Хербалайф Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение 13:00 Футбол: Марсилия – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 15:00 Футбол: Норич Сити – Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, повторение 17:00 Футбол: Гингам – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 19:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 27-и епизод, повторение 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 27-и епизод, повторение 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: Висша Лига 2017, директно 00:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

BIT
06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 09:30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:00 “Съветите на Лазар” безопасни и полезни тренировки за добър тонус 11:30 Избрано: “КултурНо” 12:00 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 12:30 Новини LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 16:00 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 16:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 17:00 “Наръчник на приключенеца”, документално риалити, (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Трудни отговори, комедия, драма, САЩ, 2009 г., режисьор Джин Хидман; в ролите Лорън Греъм, Джеф Даниълс, Лои Тейлър Пуци, Макс Антайсъл, Ричалд Барлоу и др. 21:40 Избрано: “КултурНо” 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 02:30 “Трудни отговори, комедия, драма, САЩ, 2009 г., режисьор Джин Хидман; в ролите Лорън Греъм, Джеф Даниълс, Лои Тейлър Пуци, Макс Антайсъл, Ричалд Барлоу и др. 04:10 Избрано: “КултурНо” 04:30 еМисия България (п)

КАНАЛ 3
05:30 Времето, календар, хороскоп 05:45 “Спорт в обектива”/п/ 06:20 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:50 Информационна рубрика на МЗХ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 “Имате думата”/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо”/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо”/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 “Спорт в обектива” 10:00 “Без монтаж” 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Холивуд” с Ивелина Кунчева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Всеки следобед с Криси”/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Имате думата”/п/ 23:20 “Денят на живо”/п/ 00:20 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:10 “Спорт в обектива”/п/ 02:00-05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *