Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:30 Как се прави? – документален филм /7 епизод/п/ 06:00 Искри на изобретателност – документален филм /1 епизод/п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки /п/ 08:00 По света и у нас – информационна емисия 08:30 Пътеки летни идеи за хармоничен живот 09:00 Космически кораб „Догстар“2 – анимационен филм /3 епизод/ 09:25 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /38 и 39 епизод/ 09:55 Магна Аура, изгубеният град детски – тв филм /5 и 6 серия/ 11:00 Отблизо с Мира Добрева /п/ 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди /най-доброто/ 13:00 Иде нашенската музика /п/ 14:55 Пътешествие около света за 80 дни – 3-сериен игрален филм /САЩ, 1989 г./, 1 част, режисьор Бъз Кулик, в ролите Пиърс Броснан, Ерик Айдъл, Джулия Никсън и др. 15:30 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ – предаване за религия и култура 16:30 Световно първенство по художествена гимнастика: Многобой ансамбли пряко предаване от Пезаро /Италия/ 19:00 Любопитно – супербуря – документален филм /Великобритания, 2012 г./ 19:50 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Госпожица Юлия – игрален филм /копродукция, 2014 г./, режисьор Лив Улман, в ролите Джесика Частейн, Колин Фарел, Саманта Мортън и др. 22:55 По света и у нас – информационна емисия 23:10 Фестивалът в Гластънбъри 00:10 Пътешествие около света за 80 дни – сериен игрален филм /1 част/п/ 01:55 Отблизо с Мира Добрева /п/ 02:50 От битки изтощен – игрален филм /п/ (12) 04:20 Днес и утре 04:45 Любопитно – супербуря – документален филм /п/

bTV
05:30 „Аламинут“ /п./ 06:00 „Легендата за Кора“ – анимация 07:00 „Д-р Зоуи Харт“ – сериал, с.4, еп. 3 08:00 „Тази събота и неделя“ – най-доброто от предаването с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 „Cool…T“ – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова (най-доброто) 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.3, еп.17 13:00 „Барабанистка: Нов ритъм“ – комедия, драма, музикален (САЩ, 2014), режисьор – Били Уудръф, актьори – Александра Шип, Ленърд Робъртс, Джордън Калъуей, Джеф Пери, Марио Ван Пебълс и др. 15:00 bTV Ваканция: „Мистър Пибоди и Шърман“ – приключенски, анимация, семеен (САЩ, 2014), сценаристи – Крейг Райт, Тед Кий, режисьор – Роб Минкоф 17:00 „Романс за камъка“- екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1984), режисьор – Робърт Земекис, актьори – Дани Де Вито, Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Холанд Тейлър, Мануел Охеда и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Транспортер“ – екшън, криминален, трилър (САЩ, Франция, 2002), режисьор – Кори Юен, актьори – Шу Ки, Джейсън Стейтам, Мат Шулц, Франсоа Берлеани и др. 22:00 „Джей Едгар“ – биографичен, драма, САЩ, 2011 г., режисьор Клинт Истууд, в ролите: Денис О’Хеър, Джош Лукас, Леонардо Ди Каприо, Арми Хамър, Джуди Денч, Деймън Хериман, Дилан Бърнс, Наоми Уотс, Джефри Донован 00:30 „Погрешен завой 5“ – ужаси (САЩ, 2012), режисьор – Деклан О’Брайън, актьори – Дъг Брадли, Камила Арфведсан, Роксана МакКи, Саймън Гинти, Ейми Ленакс, Дънкан Уисби и др. 02:30 „Барабанистка: Нов ритъм“ – комедия, драма, музикален (САЩ, 2014), режисьор – Били Уудръф, актьори – Александра Шип, Ленърд Робъртс, Джордън Калъуей, Джеф Пери, Марио Ван Пебълс и др. 04:30 „Д-р Зоуи Харт“ /п./ – сериал

bTV Action
05:00 „Извън играта“ – сериал, с.6 еп.17 06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Стоте“ – сериал, еп.11, 12, 13 11:00 „Зелена зона“ – драма, екшън, трилър, военен (САЩ, Франция, Испания, Великобритания, 2010), режисьор – Пол Грийнграс, актьори – Мат Деймън, Джейсън Айзъкс, Грег Киниър и др. 13:00 „Пазители“ – екшън, фантастика (Русия, 2017), режисьор – Сарик Андреасян, актьори – Антон Пампушний, Санжар Мадиев, Себастиян Сисак, Алина Ланина, Вячеслав Разбегаев, Валерия Шкирандо, Станислав Ширин и др. 15:00 „Истинско правосъдие“ – сериал, с.2, еп. 10,11 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 19:00 „Тай-Чи майстор“ – екшън, драма (САЩ, Китай, Хонг Конг, 2013), режисьор – Киану Рийвс, актьори – Тайгър Ху Чен, Киану Рийвс, Карън Мок, Майкъл Тонг и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Стомана“ – екшън, фантастика, криминален (САЩ, 1997), режисьор – Кенет Джонсън, актьори – Шакил О’Нийл, Ричард Раундтри, Анабет Гиш, Джъд Нелсън и др. 00:00 „Ултиматумът на Борн“ – екшън, трилър, музикален (САЩ, 2007), режисьор – Пол Грийнграс, актьори – Мат Деймън, Джулия Стайлс, Пади Консидин, Едгар Рамирес, Скот Глен, Брайън Кокс и др. 02:00 „Стоте“ – сериал, еп.11,12 04:00 „Стомана“ – екшън, фантастика, криминален (САЩ, 1997), режисьор – Кенет Джонсън, актьори – Шакил О’Нийл, Ричард Раундтри, Анабет Гиш, Джъд Нелсън и др.

bTV Comedy
05:00 „Гражданинът Клан“ /п./- сериал 06:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.4 07:00 Премиера: „Слънчева Филаделфия“ – сериал, с.10 08:00 „Предградие“ – сериал 09:00 „Модерно семейство“- сериал, с.6 10:00 „Срок за влюбване“ – комедия, романтичен (САЩ, 2002), режисьор – Марк Лоурънс, актьори – Сандра Бълок, Хю Грант, Алисия Уит, Катрин Уиник, Дана Айви и др. 12:00 „Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Приятели“ – комедиен сериал, с.6 17:30 “ Страхотни новини“ – комедиен сериал 18:30 „Стъпка по стъпка“- сериал 20:30 „Сем. Милър“ – комедия, криминален (САЩ, 2013), режисьор – Роусън Маршал Търбър, актьори – Дженифър Анистън, Джейсън Съдейкис, Ема Робъртс, Уил Поултър, Ед Хелмс, Томас Ленън, Лаура-Лей Клер, Моли С. Куин, Ник Оферман и др. 22:30 „Модерно семейство“- сериал 23:30 „Приятели“ /п./ – комедиен сериал 02:00 „Кое е това момиче“ /п./ – сериал 03:00 „Барът“ /п./- сериал 03:30 „Различно еднакви“ – сериал 04:00 „Модерно семейство“ /п./- сериал

Nova TV
06:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/ 07:00 „Тайнствени афери“ – сериен филм, сезон 5 08:00 „Събуди се…“ – предаване 10:00 „Морето в теб“ – с уч. на Сузане Шефер, Йорг Шутауф, Яник Шюман, Дитрих Матауш и др. 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA – избрано 12:50 „Тежестта на короната“ – с уч. на Ники Блонски, Ани Потс, Лили Холман, Фабиан Морено и др. 14:40 „Да яхнеш метлата“- с уч. на Анджела Басет, Пола Патън, Майк Епс, Лаз Алонсо, Лорета Дивайн и др. 17:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Ничия земя“ – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 „Предложението“ – с уч. на Сандра Бълок, Райън Рейнолдс, Мери Стийнбъргън, Крейг Нелсън, Бети Уайт и др. 22:15 „Свети Винсент“ – с уч. на Бил Мъри, Мелиса Маккарти, Наоми Уотс, Терънс Хауърд и др. 00:20 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA /п/ 01:20 „Ничия земя“ – предаване /п/ 02:20 „Предложението“ – с уч. Сандра Бълок, Райън Рейнолдс, Мери Стийнбъргън, Крейг Нелсън, Бети Уайт и др. /п/ 04:45 „Морето в теб“ – с уч. на Сузане Шефер, Йорг Шутауф, Яник Шюман, Дитрих Матауш и др. /п/

Nova Sport
22:45 Класика от Висшата лига – Чарлтън Атлетик – Манчестър Сити (2004-05), повторение 23:15 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-8), 4-и епизод, повторение 09:00 Дартс: Мастърс 2017, Пърт, трети ден, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Бъртън Албиън – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 4-и епизод, повторение 14:30 Класика от Висшата лига – Чарлтън Атлетик – Манчестър Сити (2005-06), повторение 15:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 15:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-8), 4-и епизод, повторение 16:00 Футбол: Монако – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Анже – Лил, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 20:15 Футбол: Гингам – Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение 22:15 Футбол: Пари Сен Жермен – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 07:00 Горещи срещи“ с Венета Райкова, (п) 08:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 09:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE 11:00 най-доброто от „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие – 1 част 13:00 най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 14:00 най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 1 част 15:00 най-доброто от „Един прекрасен ден“ – 1 част 16:30 най-доброто от еМисия България – 1 част 17:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков 19:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 21:00 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT 22:00 „Карамел“ с Гери Дончева – предаване за красиви жени и интересни мъже 00:00 най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 01:00 най-доброто от „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие, (п) 03:00 най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

Kanal 3
06:00 „Спорт в обектива“/п/ 07:00 Време, календар, хороскоп 07:10 „Интервю“ с Наделина Анева/п/ 08:00 „Денят на живо“/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 09:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 10:30 „Всеки следобед с Криси“/п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:45 Телемаркет 13:00 „Уикенд с Роси“/п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 „Патарински Live/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:10 „Патарински Live/п/ 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:10 Телемаркет 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева/п/ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Интервю с Наделина Анева/п/ 23:00 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева/п/ 23:30 „Коктейл“ с Деси Жаблянова/п/ 00:00 „Спорт в обектива/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *