HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 ФЕВРУАРИ 2018 г.

БНТ
05:00 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Зелената линейка – здравно риалити с водещ Ива Димитрова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Светът на Япония: Моменти от Ишикава 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 14:00 Дом за нашите деца: Неизчезващите – тв филм /3 серия/ 15:15 Сийбърт – анимационен филм 15:30 Семеен бизнес – тв филм /3 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:40 Как се прави? – документална поредица 17:25 Светът е 7 – коментарно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня коментарно предаване 19:00 Семейство Даръл 2 – тв филм /6, последен епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама – обзорно политическо предаване с водещ Бойко Василев 21:55 Война и мир – 6-сериен тв филм /Великобритания, 2015 г./, 1 епизод, режисьор Том Харпър, в ролите Пол Дейно, Лили Джеймс Нортън, Джеси Бъкли, Ашлинг Лофтъс и др. 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Суинг кидс бенд и Аксел Цвингербергер – Международен джаз фестивал – Банско 2017 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Червената кралица – тв филм /11 епизод /п/ (12) 03:10 Семеен бизнес – тв филм /2 и 3 епизод/п/ 03:55 Как се прави? – документална поредица/п/ 04:20 Зелената линейка /п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Аватар – легендата за Анк“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Любов под наем“ – сериал, с. 1, еп. 54 15:00 Премиера: „Шест сестри“ – сериал, с.1, еп.7 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.3, еп. 22 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: „Скъпи наследници“ – сериал, с.1, еп. 15 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 2, еп. 46 21:30 Премиера: „Мата Хари“ – сериал, с.1, еп.12 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Извън играта“- сериал, с.7, еп. 1 01:00 „Изкушение“ /п./- сериал 02:00 bTV Новините /п./ – късна емисия 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Седем часа разлика“- сериал, с.3, еп.14

bTV Comedy
05:00 „Загадките на Лора“ /п./ – сериал 06:00 „Да отгледаш Хоуп “ – сериал, с.4 07:00 „Загадките на Лора“ – сериал 08:00 „Стажанти“ – сериал, с.2 09:00 „Столичани в певече“ – сериал 10:00 „Ричи Рич“ – комедия, семеен (САЩ, 1994), режисьор Доналд Петри, актьори Маколи Кълкин, Джон Ларокет, Едуард Херман, Кристин Еберсол, Чарлс Рос и др. 12:00 „Хотел „Елеон“ – сериал 13:00 „По средата“ /п./- сериал 14:00 „Двама мъже и половина“ – сериал 15:00 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 “ Столичани в певече“ – сериал, с.7 18:00 „По средата“ – сериал, с.5 19:30 „Загадките на Лора“ – с.1 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал, с.9 22:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.8 23:00 „Двама бащи, двама синове“ – сериал, с.3 00:00 „Ричи Рич“ – комедия, семеен (САЩ, 1994), режисьор Доналд Петри, актьори Маколи Кълкин, Джон Ларокет, Едуард Херман, Кристин Еберсол, Чарлс Рос и др. 02:00 „Да отгледаш Хоуп“ /п./ – сериал 03:00 „Стажанти“ /п/- сериал 04:00 „По средата“ /п/- сериал

bTV Action
05:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.6, еп. 12 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 08:00 „Монк“ – сериал, с.4, еп.5 09:00 „Лонгмайър“ – сериал, с.4, еп. 6 10:00 „Стоте“ – сериал, с.2, еп. 5 11:00 „Последният кораб“ – сериал, с.2, еп.3 12:00 „Стрелата“ – сериал, с.3, еп.4 13:00 „Фатална грешка“ – криминален, драма, мистерия (САЩ, Канада, 2006), режисьор Джордж Менделюк, актьори Виктория Прат, Крис Креймър, Уилям Б. Дейвис, Винсент Спано и др. 15:00 „Монк“ – сериал, с.4, еп.6 16:00 „Лонгмайър“ – сериал, с.4, еп.7 17:00 „Стрелата“ – сериал, с. 3, еп.5 18:00 „Последният кораб“ – сериал, с.2, еп.4 19:00 „Стоте“ – сериал, с.2, еп. 6 20:00 Премиера: „Мъртва точка“ – сериал, еп. 8 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Открити рани“ – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2001), режисьор Анджей Бартовяк, актьори Стивън Сегал, Ди Ем Екс, Исая Уошингтън, Джил Хенеси, Бил Дюк, Том Арнолд, Майкъл Джей Уайт, Антъни Андерсън, Дейвид Вадим, Ева Мендес и др. 00:00 „Мъртва точка“ – сериал, с.1, еп.8 01:00 „Стоте“ – сериал, с.2, еп. 6 02:00 „Монк“ – сериал, с.4, еп.6 03:00 „Стрелата“ – сериал, с.3, еп.5 04:00 „Последният кораб“ – сериал, с.2, еп.4

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Войната на розите“- сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Намери ме“ (премиера) – сериен филм 17:30 „Господари на ефира“- забавно предаване /п/ 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 „Шеф под прикритие“ – риалити, нов сезон 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Скандал“ – сериен филм, 3 сезон 02:00 „Непростимо“- сериен филм 04:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
09:00 Дартс: Висша лига 2018, Дъблин, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Естудиантес – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Монако – Монпелие, полуфинален мач за Купата на Лигата, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Бристъл Сити – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Дижон – Рен, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 20-и епизод, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Класика от Висшата лига – Тотнъм Хотспър – Манчестър Юнайтед (1995-96), повторение 21:45 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 17-и епизод, повторение 22:15 Баскетбол: Реал Мадрид – Билбао, мач от испанската баскетболна лига, повторение 00:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова (п) 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 20:30 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 BIT СПОРТ (п) 01:00 „Шоуто на играчите“ вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 02:00 „PLAYGASM“ с Краси Петров /п/ 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:00 „Кухнята на Звездев“/п/ 06:30 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Парламентът на живо“ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:15 „Парламентът на живо“ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 „Всеки следобед“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:45 „Денят на живо“ 19:45 „Патарински Live“ 20:00 „Спорт в обектива“ 21:00 НОВИНИ 21:45 „Патарински Live“ /п/ 22:00 „Денят на живо“/п/ 23:00 „Спорт в обектива“/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:30 „Всеки следобед“ /п/ 02:00 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *