Home-p1-728×90
Home-p1-728×90
Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 ЮНИ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – информационен сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо /най-доброто/ – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:00 Дързост и красота – тв филм
/3946 и 3947 епизод/ 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Джентълменът от Епсън – игрален филм /копродукция, 1962 г./, режисьор Жил Гранжие, в ролите Жан Габен, Мадлен Робенсон, Жан Льофевър, Луи дьо Фюнес и др. 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Туристически маршрути 14:40 Дойче веле: Шифт /п/ 14:55 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 15:55 Световна лига по волейбол: Франция – България/мъже/ пряко предаване от Казан/Русия/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – публицистично предаване 19:45 Лека нощ, деца! Малките червейчета 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно публицистично предаване 21:55 Ботев – в сянката на паметника – документален филм /България, 2015 г./, режисьор Жезко Давидов 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Сборен концерт на Кристина Кирова секстет, Петя Станчева трио и студенти от Консерваторията – Международен джаз фестивал Банско – 2016 00:35 Денят започва с Култура /п/ 01:50 SS Британия – тв филм /3 и 4 епизод/п/ 03:40 Дързост и красота – тв филм
/3946 и 3947 епизод/п/ 04:25 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./- публицистично предаване 06:00 „Аватар: Легендата за Анк“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 55 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.39 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп.53 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 736 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.3 ,еп.53 21:00 „Столичани в повече“ – сериал, с.11, еп.13 22:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Лонгмайър“- сериал, с. 3, еп.1 01:00 „Клиника край езерото“ /п./ – сериал 02:00 „Преди обед“ /п./ – токшоу 03:50 „Аламинут: Добре дошли в България“ 04:40 „Опасни улици“ – сериал, еп. 616

bTV Action
05:00 „Златното момче“ – сериал, еп.1 06:00 „Робо и Страшко“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 1, еп.4 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп.8 10:00 „Час пик“ – сериал, еп.3 11:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.5 12:00 „Ренегат“ – с.5, еп.2 13:00 „Белязан да умре“ – екшън, драма (САЩ, 1990), режисьор – Дуайт Литъл, актьори Дани Трейо, Стивън Сегал, Базил Уолъс, Кийт Дейвид и др. 15:00 „Революция“ – сериал, еп.14 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп.9 17:00 „Ренегат“ – сериал, с.5, еп. 3 18:00 „Кости“ – сериал, с.8, еп.6 19:00 „Час пик“ – сериал, еп.4 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.1, еп.5 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Маверик“ – екшън, комедия, приключенски, САЩ, 1994, режисьор – Ричард Донър, актьори – Мел Гибсън, Греъм Грийн,Джоди Фостър, Джеймс Кобърн, Алфред Молина, Джеймс Гарнър и др. 00:30 „Стрелата“ – сериал, с.1, еп.5 01:30 „Час пик“ – сериал, еп.4 02:30 „Последователите“ – сериал, еп.12 03:30 „Синовете на анархията“ – сериал, с.7, еп. 9 04:30 „Кости“ – сериал, с.8, еп.6

bTV Comedy
05:00 „Клуб Веселие “ /п./- сериал 06:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ – сериал, с.2 07:00 „Смърфовете“ – анимация 08:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.4 09:00 „Комиците“ – комедийно шоу 10:00 „Турбо“ – анимация (САЩ, 2013), режисьор – Дейвид Сорън; Озвучаващи актьори Райън Рейнолдс, Снуп Дог, Пол Джиамати, Самюъл Джаксън, Мишел Родригес, Ричард Дженкинс, Мая Рудолф, Къртууд Смит, Бил Хейдър, Луис Гузмън, Майкъл Пеня, Кен Джонг и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Барът“ – сериал 14:30 „Фитнес Тони“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи “ /п./- комедиен сериал 17:00 „Столичани в повече“ – сериал, с.11, еп.12 18:00 „Барът“ – сериал, с.3 19:00 „Смърфовете“ – анимация 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Фитнес Тони“ – комедиен сериал 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.8 00:00 „Турбо“ – анимация (САЩ, 2013), режисьор – Дейвид Сорън; озвучаващи актьори Райън Рейнолдс, Снуп Дог, Пол Джиамати, Самюъл Джаксън, Мишел Родригес, Ричард Дженкинс, Мая Рудолф, Къртууд Смит, Бил Хейдър, Луис Гузмън, Майкъл Пеня, Кен Джонг и др. 02:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ /п./ – сериал 03:00 „Клуб Веселие“ /п./ – сериал 04:00 „Барът“ /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Моята карма“(премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 6 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 00:30 „Д-р Хаус“ – сериен филм, 8 сезон 01:30 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 6 /п/ 02:30 „Законите на съдбата“- сериен филм 04:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Полуфинален мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Дартс: Световна купа 2017, първи ден, повторение 15:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 15:05 Футбол: Брадфорд Сити – Милуол, финален мач от плейофите на английската Лига 1, повторение 17:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Хъдърсфийлд таун, втори полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 19:00 Баскетбол: Полуфинален мач от испанската баскетболна лига, повторение 20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: Световна купа 2017, втори ден, директно 01:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:30 Избрано: еМисия България 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 „Съветите на Лазар“ безопасни и полезни тренировки за добър тонус 15:30 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 16:30 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 17:30 еМисия България LIVE 18:30 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 21:30 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 00:00 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков, (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 „Съветите на Лазар“, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 04:30 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)

Kanal 3
05:20 „Спорт в обектива“/п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 06:50 Информационна рубрика на МЗХ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 НОВИНИ 09:05 „Парламентът на живо“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „На гости на Ники Сотиров“/п/ 23:30 „Денят на живо“/п/ 00:30 „Спорт в обектива“/п/ 01:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:30 – 07:00 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *