HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 2 ЯНУАРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Патилата на Спас и Нели – игрален филм /България, 1987 г./, режисьор Георги Стоев, в ролите Георги мамалев, Павел Поппандов, Александра и Николета Кочеви и др. 14:10 Събитията на 2017 /п/ 15:10 Телепазарен прозорец 15:30 Сид – дете на науката – анимационен филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Градчето Сидер Коув – тв филм /20 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Светът е Берое – документален филм/България, 2016 г./, режисьор Степан Поляков 19:45 Лека нощ, деца! Тип и Тап 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:40 Хвани ме, ако можеш – игрален филм /САЩ, 2002 г./, режисьор Стивън Спилбърг, в ролитеЛеонардо ди Каприо, Том Ханкс, Кристофър Уокън, Мартин Шийн, Натали Бай и др. 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Намерена: Търсенето на Хейли игрален филм /копродукция, 2012 г./, режисьор Марк Джийн, в ролите Мойра Кели, Аманда Тапинг, Кейси Рол и др. 01:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 01:10 Денят започва с Култура /п/ 02:50 Градчето Сидер Коув – тв филм /20 епизод/п/ 03:35 Максимилиан – игра на власт и любов – игрален филм /2 част/п/ (12)

bTV
05:30 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:00 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 31 15:00 “Изкушение” – сериал, с.1, еп.13 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 99 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Сърцето на града” – сериал, с.1, еп. 19 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп. 23 21:30 “Екатерина” – сериал, с.2, еп.1 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Къща от карти”- сериал, с.3, еп. 9 01:00 “Изкушение” /п./- сериал 02:00 bTV Новините /п./ – късна емисия 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Сърцето на града” /п./- сериал

bTV Comedy
05:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 06:00 “Клуб “Веселие” – сериал, с.5 07:00 “Без пукната пара” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с.7 09:00 “Домашен арест” – сериал 10:00 “Рио 2” – анимация, приключенски,комедия, семеен (САЩ, 2014), сценаристи Дон Раймър, Карлос Салдана, режисьор Карлос Салдана 12:00 “Кухня” – сериал 13:00 “Кое е това момиче” /п./- сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.4 18:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5 19:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.6 23:00 “Кухня” – комедиен сериал, с.6 00:00 “Рио 2” – анимация, приключенски,комедия, семеен (САЩ, 2014), сценаристи Дон Раймър, Карлос Салдана, режисьор Карлос Салдана 02:00 “Предградие” /п./ – сериал 03:00 “По средата” /п/- сериал 04:00 “Кое е това момиче” /п./- сериал

bTV Action
05:15 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 15 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 08:00 “Монк” – сериал, с.2, еп.14 09:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 15 10:00 “Кости” – сериал, с.11, еп. 17 11:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.13 12:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 12:30 “Тренировъчен ден” – криминален, драма, трилър (САЩ, 2001), режисьор Антоан Фукуа, актьори Дензъл Уошингтън, Итън Хоук, Снууп Дог, Др. Дре, Мейси Грей, Том Беринджър и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.2, еп.15 16:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 16 17:00 “Стрелата” – сериал, с.,2, еп.5 18:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 14 19:00 Премиера: “Кости” – сериал, с.11, еп. 18 20:00 Премиера: “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп. 18 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Споон” – екшън, трилър, фентъзи (САЩ, 1997), режисьор Марк А. З. Дипе, актьори Майкъл Джей Уайт, Джон Легуизамо, Мартин Шийн, Тереза Рандъл, Никол Уилямсън и др. 00:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп. 18 01:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.18 02:00 “Монк” – сериал, с.2, еп.15 03:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.5 04:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 14

Nova TV
05:00 “Сърцето на дракона: Ново начало” – с уч. на Рона Фигероа, Мат Хики, Хенри О, Кристофър Мастерсън, Хари ван Горкъм и др./п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира”- забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Играчът” (премиера) – сериен филм 21:00 “Съдби на кръстопът” (премиера) – предаване на NOVA 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Такси: Бруклин” – сериен филм 02:00 “Чучулигата”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Войната на розите”- сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: Световно първенство 2018, единадесети ден, втора сесия, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Реал Мадрид – Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Болтън Уондърърс – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Марсилия – Дижон, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Гингам – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Класика от Висшата лига – Съндърланд – Нюкасъл Юнайтед (2005-06), повторение 20:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 21-и епизод 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга от сряда във френската Лига 1 (2017-18), 2-и епизод, повторение 22:15 Футбол: Лийдс Юнайтед – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 21-и епизод, повторение 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

BiT
06:00 Обзор НОВИНИ – обзор България 2017, 1 и 2 част (п) 07:00 Обзор НОВИНИ – обзор Свят 2017 (п) 07:30 Обзор спорт – най-забавни моменти 2017 (п) 08:00 Обзор спорт – 1 и 2 част (п) 09:00 Годината на Григор Димитров – Златни моменти (п) 10:00 “Българи с кауза”, българската следа в Чикаго, филм на Елена Хотинова 11:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 Звезден концерт на шампиони по латино танци (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 20:30 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня (п) 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:00 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:30 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Денят на живо”, обзор 10:00 “Спорт в обектива”, обзор 11:00 Времето, календар, хороскоп 11:15 Топ Шоп 11:30 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:20 Телемаркет 12:25 Календар, хороскоп 12:30 “Свят 2017”, обзор 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:45 “Денят на живо” 19:45 Патарински Live 20:00 “Спорт в обектива” 21:00 НОВИНИ 21:45 Патарински Live /п/ 22:00 “Денят на живо”/п/ 23:00 “Спорт в обектива”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *