Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 20 ОКТОМВРИ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Джентълментът от Епсън – игрален филм /копродукция, 1962 г., режисьор Жил Гранжие, в ролите Жан Габен, Мадлен Робенсон, Жан Льофевър, Луи дьо Фюнес и др. 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Обзор Лига Европа 14:45 Светът на Япония: Моменти от Ишикава – документална поредица 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:40 Как се прави? – документална поредица 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Виж БиБиСи: “Брус Спрингстийн – от първо лице” – документален филм /Великобритания, 2015 г./ 23:15 По света и у нас – информационна емисия 23:40 Концерт на Антони Дончев трио – празници на изкуствата “Аполония 2017” 00:45 Денят започва с Култура /п/ 02:25 Джентълменът от Епсън – игрален филм /п/ 03:55 Япония днес /п/ 04:05 Как се прави? – документална поредица/п/ 04:30 Още от деня коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 71 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.137 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 51 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 833 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 1, еп.24 21:00 “Фермата” – риалити 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Моите мили съседи”- сериал, с.1, еп.40 01:30 “ Италианската булка” /п./ – сериал 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 716

bTV Action
05:15 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.20 06:00 “Робо и Страшко” – анимация 08:00 “Хаваи: Национален парк “Хавайски вулкани” – научно-популярен филм 09:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.20 10:00 “Кости” – сериал, с.9, еп. 16 11:00 “Под наблюдение” – сериал, с.3, еп. 20 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 19 13:00 “Вън от пещта” – драма, криминален, трилър (САЩ, 2013)., режисьор Скот Купър, актьори Форест Уитакър, Уди Харелсън, Сам Шепърд, Дендри Тейлър, Кейси Афлек, Зоуи Салдана,Крисчън Бейл, Том Боуер, Уилем Дефо и др. 15:00 “Истинско правосъдие” – сериал, еп.2 16:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.21 17:00 Премиера: “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 20 18:00 “Под наблюдение” – сериал, с.3, еп. 21 19:00 “Кости” – сериал, с.9, еп. 17 20:00 Премиера: “Стрелата” – сериал, с.5, еп. 7 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Индиана Джоунс и кралството на кристалния череп” – екшън, приключенски (САЩ, 2008), режисьор – Стивън Спилбърг, актьори – Харисън Форд, Кейт Бланшет, Рей Уинстън, Шая Лебьоф, Карън Алън, Джим Броудбент, Джон Хърт и др. 00:15 “Стрелата” – сериал, с.5 еп.7 01:15 “Кости” – сериал, с.9, еп. 17 02:15 “Истинско правосъдие” – сериал, еп.2 03:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 20 04:15 “Под наблюдение” – сериал, с.3, еп. 21

bTV Comedy
05:00 “Стажанти” /п./- сериал 06:00 “Предградие” – сериал, с.2 07:00 “Стажанти” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с.7 09:00 “Комиците” – комедийно шоу 10:00 “Текст и музика” – комедия, музикален (САЩ 2010), режисьор Марк Лоурънс, актьори Кристен Джонсън, Кемпбъл Скот, Кристен Джонстън, Брад Гарет, Дрю Баримор, Хю Грант, Хейли Бенет и др. 12:00 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 13:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 13:30 “Теория за големия взрив” – сериал 14:30 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Аламинут: Добре дошли в България” – комедийно предаване 18:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.4 19:00 “Стажанти” – сериал, с.2 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.1 22:30 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 23:30 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.9 00:00 “Чужденецът” – комедия, романтичен (България, 2012), режисьор Ники Илиев, актьори Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Саня Борисова, Ники Илиев, Катрин Готие, Елен Колева, Валентин Гошев, Асен Блатечки, Кристоф Ламбер и др. 02:00 “ Предградие” /п./- сериал 03:00 “По средата” /п./ – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Съдби на кръстопът” (премиера) – предаване на NOVA 21:00 VIP BROTHER 2017 – риалити шоу 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Костюмари” – сериен филм, сезон 4 02:00 “Чучулигата”- сериен филм 04:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Монпелие – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Валенсия – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Дижон – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата -”Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Страсбург – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Баскетбол: Морабанк Андора – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 9-и епизод, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 9-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Сент Етиен – Монпелие, мач от френската Лига 1, директно 23:40 Дартс: Световни серии 2017, Германия, първи ден, запис 03:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 04:00 Еротичен телепазар

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 BIT СПОРТ (п) 01:00 “Шоуто на играчите” – вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 02:00 “PLAYGASM” с Краси Петров /п/ 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:45 Топ шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00-07:00 Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *