Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 20 ЮНИ

БНT
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен слот с водещи Анна Ангелова и доц.Георги Лозанов 10:30 Здравето отблизо /най-доброто/ – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3961 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Телепазарен прозорец 12:50 Инуяша – анимационен филм /6 епизод/ 13:15 Пиксел Пинки 2 – анимационен филм /7 епизод/ 13:40 История.bg 135 г. от рождението на Георги Димитров /Димитровската конституция/п/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Едно голямо семейство 2 – тв филм /5 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:55 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /10 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Хотел „Музика“ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева – дискусионно предаване 22:10 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /20 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /36 епизод/(12) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /10 епизод/п/ 02:30 Едно голямо семейство 2 – тв филм /5 епизод/п/ 03:25 Глухаря – тв филм /36 епизод/п/(12) 04:15 Дързост и красота – тв филм /3961 епизод/п/ 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./- публицистично предаване 06:00 „Аватар: Легендата за Анк“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 13:30 „Тайни“ – сериал, с. 1, еп. 11 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.51 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп.65 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 747 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.3 ,еп. 65 21:30 „Веществени доказателства: Рим“ – сериал, с.1, еп.12 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Лонгмайър“- сериал, с.4, еп.3 01:00 „Новите съседи“ – сериал, с. 1, еп.14 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 628

bTV Action
05:00 „Златното момче“ – сериал, еп.12 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 1, еп.15 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп.20 10:00 „Луцифер“ – сериал, еп.1 11:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.16 12:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 12:30 „Теория на конспирацията“- екшън, трилър (САЩ, 1997), режисьор Ричард Донър, актьори Мел Гибсън, Джулия Робъртс, Патрик Стюарт, Стив Кан, Тери Александър, Алекс Макартър и др. 15:00 „Революция“ – сериал, с.2, еп.6 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп.21 17:00 „Ренегат“ – сериал, с.5, еп. 15 18:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.17 19:00 „Луцифер“ – сериал, еп.2 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.1, еп.16 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Двете лица на януари“ – трилър (САЩ, 2014), режисьор Хосеин Амини, актьори Игит Йозшенер, Виго Мортенсен, Кирстен Дънст, Оскар Айзък, Промитеас Алиферопулос, Дейзи Бевън, Никос Мавракис, Сократ Алафоуцос и др. 00:00 „Стрелата“ – сериал, с.1, еп.16 01:00 „Луцифер“ – сериал, еп.2 02:00 „Експериментът“ – сериал, с.5, еп.10 03:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп. 8 04:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.17

bTV Comedy
05:00 „Клуб Веселие “ /п./- сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.4 07:00 „По средата“ – сериал 08:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.4 09:00 „Комиците и приятели“ – комедийно предаване 10:00 „Момиче за един сезон“ – комедия, трилър (САЩ, 2005), режисьори Боби Фарели, Питър Фарели, актьори Марк Стронг, Дрю Баримор, Джими Фалън, Лени Кларк, Миранда Блек и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Загадките на Лора“ – сериал 14:30 „Фитнес Тони“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи “ /п./- комедиен сериал 17:00 „Аламинут“ – комедийно предаване 18:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с.1 19:00 „По средата“ – сериал, с.4 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Фитнес Тони“ – комедиен сериал 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.9 00:00 „Момиче за един сезон“ – комедия, трилър (САЩ, 2005), режисьори Боби Фарели, Питър Фарели, актьори Марк Стронг, Дрю Баримор, Джими Фалън, Лени Кларк, Миранда Блек и др. 02:00 „Майк и Моли“/п./ – сериал 03:00 „Клуб Веселие“ /п./ – сериал 04:00 „Загадките на Лора“ /п./ – сериал

Nova TV
05:20 „Подли камериерки“- сериен филм, сезон 1 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 6 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 „Кодекс на убийството“ – сериен филм, сезон 1 00:30 „Д-р Хаус“ – сериен филм, 8 сезон 01:30 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 6 /п/ 02:30 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Ипсуич Таун – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Билярд: Световна купа 2017, втори ден, първа сесия, повторение 14:05 Футбол: Лийдс Юнайтед – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Билярд: Световна купа 2017, втори ден, втора сесия, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Баскетбол: Реал Мадрид – Валенсия, пети финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение 20:00 Футбол: Монако – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Барнзли – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
06:00 Новини, (п) 06:30 „Код 11:13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 1 част 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова /п/ 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 11:00 „Код 11:13“, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 14:30 Стажата броди (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 20:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич 21:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински 21:30 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес 22:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 23:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 00:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 01:00 еМисия България, (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Беновска пита“/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 „Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински Live/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:30 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *