Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 21 МАРТ

БНТ1
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Анна Ангелова, Георги Ангелов и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3900 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Космически кораб “Догстар” 2 – анимационен филм /25 епизод/ 13:25 Лошите добри приятели детски – тв филм /11 епизод/ 13:50 История.bg. Българите и другите народи/п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Чиста кръв – тв филм /92 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Момчетата от “Медисън авеню” 7 – тв филм /8 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – информационно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:25 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева – дискусионно предаване 22:05 Прокълнатите крале – тв филм /2 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:15 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 23:25 Зелена светлина 23:30 В сянката на властта – тв филм /2 епизод/ 00:20 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Момчетата от “Медисън авеню” 7 – тв филм /8 епизод/п/ 02:40 Чиста кръв – тв филм /92 епизод/п/ 03:25 В сянката на властта – тв филм /2 епизод/п/ 04:15 Дързост и красота – тв филм /3900 епизод/п/ 04:40 Още от деня – информационно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 7 15:00 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.9, еп.8 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.5 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 689 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.3 ,еп. 2 21:00 MasterChef – кулинарно шоу, с. 3 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Менталист: Крадецът на мисли”- сериал, с. 5, еп. 7 00:50 “Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп.15 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 “Преди обед” /п/ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 564 04:50 “Лекар в планината” /п/- сериал

bTV Action
05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.9 06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.22 09:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.13 10:00 “Експериментът” – сериал, с.5, еп.8 11:00 “Стрелата” – еп. 2, еп.21 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.12 13:00 “Робокоп: Мрачно правосъдие” – екшън, криминален (Канада, 2000), режисьор Джулиан Грант, актьори Пейдж Флетчър, Маурис Уинт, Мария Дел Мар и др. 15:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп.9 16:00 “Експериментът” – сериал,с.5, еп.9 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.13 18:00 “Стрелата” – еп. 2, еп.22 19:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.14 20:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.23 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Олтар” – мистерия, ужаси (Великобритания, 2014), режисьор Ник Уилинг, актьори Оливия Уилямс, Матю Модайн, Антония Кларк, Адам Томас Райт, Ричард Дилейн, Ребека Калдер, Стив Орам и др. 00:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.23 01:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.14 02:00 “Експериментът” /п/- сериал, с.5, еп.9 03:00 “Китовете на Атлантида: В търсене на Моби Дик” – документален филм (САЩ, Франция, 2003) 04:00 “Стрелата” – еп.2,еп.22

bTV COMEDY
05:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.4 07:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал 08:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.1 09:00 “Комиците” – комедийно предаване 10:00 “Гамбит” – комедия,криминален (САЩ, 2012), режисьор Майкъл Хофман, актьори Том Кортни, Камерън Диас, Колин Фърт, Стенли Тучи, Клорис Лийчман, Алън Рикман и др. 12:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 13:30 “Мутра по заместване” – сериал 14:30 “Домашен арест” – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – комедиен сериал 17:00 “Аламинут” – комедийно предаване 18:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.2 19:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал, с.4 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Домашен арест” – комедиен сериал, с. 3 22:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.1 00:00 “Гамбит” – комедия,криминален (САЩ, 2012), режисьор Майкъл Хофман, актьори Том Кортни, Камерън Диас, Колин Фърт, Стенли Тучи, Клорис Лийчман, Алън Рикман и др. 02:00 “Клуб Веселие” /п/ – комедиен сериал 03:00 “Загадките на Лора” /п/ – комедиен сериал 04:00 “Мутра по заместване” /п/ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 “Кошмари в кухнята” – предаване на NOVA, нов сезон 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Без граници” – сериен филм, 2 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Прости ми” – сериен филм /п/

Нова Спорт
10:00 Баскетбол: Дивина Сегурос Ховентут – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение 11:30 Баскетбол: Иберостар Тенерифе – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 13:00 Футбол: Дижон – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 15:00 Футбол: Бристъл Сити – Хъдърсфийл Таун, мач от Чемпиъншип, повторение 17:00 Футбол: Нотингам Форест – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 19:00 Футбол: Нант – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 29-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Тулуза – Рен, мач от френската Лига 1, повторение 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

КАНАЛ 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:20 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 “Имате думата”/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо” /п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо”/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 “Беновска пита” /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 “Пулс” /п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Всеки следобед с Криси”/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 Парламентарни избори 2017 23:00 “Имате думата” /п/ 00:00 “Денят на живо”/п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00 “Спорт в обектива”/п/ 02:45-05:30 – Повторения

BIT
06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:00 Телепазарен прозорец 11:30 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 Избрано: “КултурНо” 15:45 “Спорно за спорта”, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 21:30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти, премиера 22:00 Избрано: “КултурНо” 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 00:00 Би Ай Ти Новините (п) 00:30 еМисия България (п) 01:30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти, (п) 02:00 “Аз уча английски” с Николая 03:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *