Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 21 ОКТОМВРИ

БНТ
05:40 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки – детско предаване 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката – предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаван 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:35 Бразди – предаване за земеделие 13:05 Иде нашенската музика – предаване за български фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:05 Малки истории – предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви 15:05 Обич /80 години от рождението на режисьора Людмил Стайков/ – игрален филм /България, 1972 г./, режисьор Людмил Стайков, в ролите Виолета Донева, Невена Коканова, Иван Кондов, Стефан Данаилов и др. 16:35 Семеен бизнес – тв филм 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 Как е устроена земята – 8-сериен документален филм /Великобритания, 2013 г./, 1 епизод 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала – развлекателно предаване 21:45 Не ми казвай, че момчето е лудо – игрален филм /Франция, 2015 г./, режисьор Робер Гедигиян, в ролите Симон Абкариян, Ариан Аскарид, Грегоар Льопрен-Ринге и др. (12) 00:10 Виж БиБиСи: “Брус Спрингстийн – от първо лице” – документален филм/п/ 01:20 Вредители – игрален филм /п/ 02:45 Как е устроена земята – документален филм /1 епизод/п/ 03:30 Малки истории /п/ 04:35 Дойче веле: Шифт /п/ 04:50 Как се прави? – документална поредица /п/

bTV
05:30 “Аламинут” /п./ 06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 07:00 “Дневниците на Кари” – сериал, с.2, еп.7 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с.4, еп.6 13:00 “Сватба в провинцията” – драма, романтичен (САЩ, 2015), режисьор Ан Уилър, актьори Джеси Меткалф, Отъмн Ресър, Лаура Менъл, Арън Крейвън и др. 15:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.2, еп.11 16:00 “Мармалад” – токшоу 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Превъзходството на Борн” – екшън, трилър, криминален (САЩ, Германия, 2004), режисьор Пол Грийнграс, актьори Мат Деймън, Франка Потенте, Брайън Кокс, Джулия Стайлс, Карл Ърбън и др. 22:00 “Късното шоу на bTV” – вечерно ток шоу 23:00 “Ергенският запой, част 3” – комедия (САЩ, 2013), режисьор Тод Филипс, актьори Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифанакис, Джъстин Барта, Кен Джонг, Джон Гудман, Мелиса Маккарти, Майк Ейпс, Джефри Тамбор, Хедър Греъм, Джейми Чънг и др. 01:00 “Вината в нашите звезди” – драма (САЩ, 2014), режисьор Джош Бун, актьори Шайлийн Уудли, Нат Улф, Лора Дърн, Ансел Елгорт, Лоте Вербек, Сам Трамел и др. 03:00 “Cool…T” /п./ – лайфстайл предаване 04:00 “Мармалад” -токшоу

Nova TV
06:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/ 07:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 4 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Маймунски приключения” – с уч. на Ерин Ален О’Райли, Кейдън Магнусън, Калеб Бърджис, Крис Копола и др. 14:30 “Усмивката на Мона Лиза” – с уч. на Джулия Робъртс, Топър Грейс, Джулия Стайлс, Доминик Уест, Джулиет Стивънсън, Марша Гей Хардън, Кирстен Дънст, Маги Джиленхол, Дженифър Гудуин и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Тор: Светът на мрака”- с уч. на Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидълстън, Антъни Хопкинс, Стелън Скарсгард, Кристофър Екелстън, Адеуале Акинуйе-Агбайе, Закари Леви, Рене Русо и др. 22:15 “Двуличие” – с уч. на Джулия Робъртс, Клайв Оуен, Том Уилкинсън, Пол Джамати, Улрих Томсен, Уейн Дювал и др. 00:50 “Хора като нас” – с уч. на Крис Пайн, Елизабет Банкс, Оливия Уайлд, Мишел Пфайфър, Джон Фавро и др. 03:10 “Съдби на кръстопът” – предаване /п/ 04:10 “Двуличие” – с уч. на Джулия Робъртс, Клайв Оуен, Том Уилкинсън, Пол Джамати, Улрих Томсен, Уейн Дювал и др. /п/

bTV Action
05:15 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.21 06:00 “Робо и Страшко” – анимация 08:00 “Праведен” – сериал, с.5, еп. 1, 2 10:00 “Гробницата на дракона” – екшън, приключенски, фантастика (САЩ, 2013), режисьор Ерик Стайлс, актьори Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Лидия Леонард, Джеймс Ланс, Пол Филип Кларк и др. 12:00 “Обратна тяга” – екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор Рон Хауърд, актьори Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд, Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др. 15:00 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.5,6 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 19:00 “Легендата за Херкулес” – екшън,приключенски (САЩ, 2014), режисьор Рени Харлин, актьори Келън Лъц, Кенет Кренъм, Люк Нюбери, Джонатан Шаек, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Роксана МакКи, Скот Адкинс, Джая Уайс, Лиам Гариган, Лиам МакИнтайр, Юка Хилден и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Хитман” – екшън, трилър (САЩ, Франция, България, 2007), режисьор Ксавиер Генс, актьори Тимоти Олифант, Дъгри Скот, Олга Куриленко, Робърт Непър, Улрих Томсън, Хенри Лан Кусик, Майкъл Офей, Кристиан Ериксон, Ерик Ебоней, Джо Шеридан, Джеймс Фолкнър, Иван Юруков, Владимир Колев, Максим Генчев, Стефка Янорова и др. 00:00 “Гладиатор” – екшън, драма (Великобритания, САЩ, 2000), режисьор Ридли Скот, актьори Ръсел Кроу, Хоакин Финикс, Оливър Рийд, Ричард Харис, Кони Нилсен, Томас Арана, Джимон Хонсу и др. 03:00 “Праведен” – сериал, с.5, еп. 1,2 04:00 “Възходът на мъртвите: Наблюдателна кула” – екшън, трилър, ужаси (САЩ, 2015), режисьор Зак Липовски, актьори Джеси Меткалф, Мегън Ори, Денис Хейсбърт, Вирджиния Мадсън, Роб Ригъл, Джулия Андерсън и др.

bTV Comedy
05:00 “Стажанти” /п./- сериал 06:00 “Предградие” – сериал, с.2 07:00 “Различно еднакви” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с.7 09:00 “Загадките на Лора”- сериал, с.1 10:00 “От глупав по-глупав” – комедия (САЩ, 1994), режисьор Питър Ферели, актьори Джим Кери, Джеф Даниелс, Майк Стар и др. 12:00 “Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 “Приятели” – комедиен сериал, с.10 18:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 19:30 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 20:30 “Откачалки” – комедия, драма (САЩ, Австралия, 2012), режисьор П.Дж. Хоган, актьори Лив Шрайбер, Тони Колет, Антъни Лапалиа, Каролин Гудал, Кери Фокс, Ребека Гибни, Бетани Уитмор, Сам Кларк и др. 22:30 “Шегаджии”- сериал 23:30 “Приятели” /п./ – комедиен сериал 02:00 “Предградие” /п./ – сериал 03:00 “По средата” /п./ – сериал 04:00 “Загадките на Лора” /п./- сериал

Nova Sport
05:00 Край на програмата 10:00 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Сент Етиен – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 9-и епизод, повторение 14:30 Класика от Висшата лига – Евертън – Арсенал (2009-10), повторение 15:00 Дартс: Световни серии 2017, Германия, втори ден, първа сесия, директно 18:00 Футбол: Монако – Каен, мач от френската Лига 1, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:00 Дартс: Световни серии 2017, Германия, втори ден, първа сесия, запис 21:00 Футбол: Амиен – Бордо, мач от френската Лига 1, директно 23:00 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, запис 01:00 Дартс: Световни серии 2017, Германия, втори ден, втора сесия, запис

Kanal 3
19:00 НОВИНИ 00:30 НОВИНИ/п/ 06:00 “Спорт в обектива”/п/ 07:00 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 08:00 “Денят на живо”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Всеки следобед с Криси”, избрано 10:00 Телемаркет 10:15 “Коктейл” с Деси Жаблянова/п/ 11:15 ТОП ШОП 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 “Вечните песни”/п/ 13:00 “Уикенд с Роси” 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 “Без монтаж” 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп шоп 15:30 “Патарински Live/п/ 16:00 “Четвърта инстанция”- токшоу/п/ 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 18:00 “Спорт в обектива” след Левски – ЦСКА-София 19:30 НОВИНИ 20:00 Интервю с Наделина Анева 20:30 Холивуд с Ивелина Кунчева 21:00 “Без монтаж” 21:30 НОВИНИ 22:00 “Кръвна група:шампион”/п/ 22:30 “Уикенд с Роси”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 НОВИНИ/п/ 01:30 Повторения

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 BIT СПОРТ (п) 07:00 Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 08:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 09:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE 11:00 Най-доброто от “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие – 1 част 13:00 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков (п) 14:00 Най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 1 част 15:00 Най-доброто от “Един прекрасен ден” – 1 част 16:00 най-доброто от еМисия България – 1 част 17:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:00 БЛИЦ НОВИНИ 18:05 Извънредно издание на Спорно за спорта след дербито Левски – ЦСКА 19:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 20:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 21:00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже 00:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 01:00 Най-доброто от “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие (п) 03:00 Най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 Най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *