Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 21 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Концерт на Камерен ансамбъл “Софийски солисти” – Софийски музикални седмици 2017 14:15 Круиз в Япония документална поредица 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Братовчеди – тв филм /4 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Телепазарен прозорец 16:35 Малки истории /п/ 16:45 Едно голямо семейство 2 – тв филм /13 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:15 Спорт тото 19:50 Лека нощ, деца! Жил и Жюли 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Загадки при разпродажби – сериен игрален филм /2 епизод/ 22:30 Открито с Валя Ахчиева 23:00 По света и у нас Информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Момчетата от “Медисън авеню”6 – тв филм /4 епизод/ 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:15 Едно голямо семейство 2 – тв филм /13 епизод/п/ 03:10 Братовчеди тв филм /4 епизод/п/ 04:10 Изкуството на 21 век 04:40 Дойче веле: Шифт /п/ 04:55 Още от деня /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 51 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.117 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 31 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 813 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 1, еп.3 21:00 “Фермата” – риалити 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Моите мили съседи”- сериал, с.1, еп.19 01:30 “Вътрешна сигурност” – сериал, с.3, еп.6 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 695

bTV Action
05:15 “Извън играта” – сериал, с.7 еп.12 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Нинджа 2: Пътят на отмъщението” – екшън,криминален,трилър (Тайланд, САЩ, 2013), режисьор Исак Флорентин, актьори Скот Адкинс, Кейн Косиги, Мика Хиджи и др. 10:00 “Извън играта” – сериал, с.7, еп. 1 11:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 15 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 21 13:00 “Двете лица на януари” – трилър (САЩ, 2014), режисьор Хосеин Амини, актьори – Игит Йозшенер, Виго Мортенсен, Кирстен Дънст, Оскар Айзък, Промитеас Алиферопулос, Дейзи Бевън, Никос Мавракис, Сократ Алафоуцос и др. 15:00 Премиера: “Платина” – сериал, с.3, еп.5 16:00 “Извън играта” – сериал, с.7, еп.13 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 22 18:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 16 19:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 18 20:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп. 11 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Дивата река” – екшън, приключенски, криминален (САЩ, 1994), режисьор Къртис Хенсън, актьори Мерил Стрийп, Дейвид Стратеърн, Кeвин Бейкън, Джоузеф Мазело, Стефани Сойер, Джон С. Райли, Елизабет Хофман и др. 00:15 “Супергърл” – сериал, с..2, еп. 18 02:15 “Платина” – сериал, с.3, еп.5 03:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 22 04:15 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 16

bTV Comedy
05:00 “Стажанти” /п./- сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.5 07:00 “Стажанти” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с.5 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 10:00 “Високосна година” – комедия, романтичен (САЩ, Ирландия, 2010), режисьор Ананд Тъкър, актьори Ейми Адамс, Матю Гууд, Кейтлин Олсън, Адам Скот, Мартин Шърман, Брайън Милигън, Джон Бърк, Джон Литгоу и др. 12:00 “Двама бащи, двама синове” – комедиен сериал 13:00 “Старчета разбойници с Бети Уайт” – комедийна поредица 13:30 “Онези от партера” – сериал 14:30 “На по-добро място” – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Комиците” – комедийно шоу 18:00 “Онези от партера” – сериал, с.1 19:00 “Стажанти” – сериал, с.2 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “Проби и грешки” – сериал, с.1 22:00 Премиера: “Изгубеняци” – сериал, с.1 22:30 “Двама бащи, двама синове” – комедиен сериал, с.1 23:30 Премиера: “Офисът” – сериал, с.9 00:00 “Проектът Х” – комедия- комедия (САЩ, 2012), режисьор Нима Нуризаде, актьори Томас Ман, Оливър Купър, Джонатан Даниел Браун, Дакс Флейм, Кърби Блис Блантън, Алексис Нап, Мартин Клеба, Майлс Телър и др. 02:00 “Модерно семейство” /п./- сериал 03:00 “По средата” /п./ – сериал 04:00 “Онези от партера” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Дъщерята на Ананди” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Чуждо тяло” (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 VIP BROTHER 2017 – реалити шоу 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Отмъщението” – сериен филм, сезон 4 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Хъл Сити – Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Амиен – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Тулуза – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – 16:00 Футбол: Барнзли – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Дижон – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Рен – Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Пари Сен Жермен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 3 част 14:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова, избрано 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:00 Време, календар, хороскоп 11:15 Топ шоп 11:30 “Парламентът на живо” 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:10 “Парламентът на живо” 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00-07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *