Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 21 ЮНИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен слот с водещи Анна Ангелова и доц.Георги Лозанов 10:30 Здравето отблизо /най-доброто/ – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3962 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Днес на Купата на Конфедерациите 13:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 13:10 Пиксел Пинки 2 – анимационен филм /8 епизод/ 13:35 Референдум /п/ 14:40 Телепазарен прозорец 14:55 Едно голямо семейство 2 – тв филм /6 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /11 епизод/ 17:30 Студио Футбол – коментарно спортно предаване 17:50 Футбол – Купа на Конфедерациите: Русия – Португалия – пряко предаване от Москва 19:50 Студио Футбол – коментарно спортно предаване 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:55 Шерлок 4 – сериен тв филм /4, последен епизод/(12) 22:30 В кадър Аз, ти и приятели 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /37 епизод/(12) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Футбол – Купа на Конфедерациите: Мексико – Нова Зеландия /запис/ 02:15 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /11 епизод/п/ 03:00 Едно голямо семейство 2 – тв филм /6 епизод/п/ 04:10 Туристически маршрути 04:35 Глухаря – тв филм /37 епизод/п/(12)

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./- публицистично предаване 06:00 „Аватар: Легендата за Анк“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 13:30 „Тайни“ – сериал, с. 1, еп. 12 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.52 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп.66 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 748 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.3, еп. 66 21:30 „Веществени доказателства: Рим“ – сериал, с.1, еп.13 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Лонгмайър“- сериал, с.4, еп.4 01:00 „Новите съседи“ – сериал, с. 1, еп.15 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 629

bTV Action
05:00 „Златното момче“ – сериал, еп.13 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 1, еп.16 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп.21 10:00 „Луцифер“ – сериал, еп.2 11:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.17 12:00 „Ренегат“ – сериал, с.5, еп. 15 13:00 „Двете лица на януари“ – трилър (САЩ, 2014), режисьор Хосеин Амини, актьори – Игит Йозшенер, Виго Мортенсен, Кирстен Дънст, Оскар Айзък, Промитеас Алиферопулос, Дейзи Бевън, Никос Мавракис, Сократ Алафоуцос и др. 15:00 „Революция“ – сериал, с.2, еп.7 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп.22 17:00 „Ренегат“ – сериал, с.5, еп. 16 18:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.18 19:00 „Луцифер“ – сериал, еп.3 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.1, еп.17 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Последен изход 5“ – ужаси (САЩ, 2011), режисьор Стивън Куейл, актьори Никълъс Д’Агосто, Ема Бел, Майлс Фишер, Елън Роу, Жаклин МакИнес Уд, Пи Джей Бърн, Арлен Ескарпета, Дейвид Кохнър, Кортни Ванс, Тони Тод, Брент Стейт и др. 00:00 „Стрелата“ – сериал, с.1, еп.17 01:00 „Луцифер“ – сериал, еп.3 02:00 „Експериментът“ – сериал, с.5, еп.11 03:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп. 9 04:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.18

bTV Comedy
05:00 „Клуб Веселие “ /п./- сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.4 07:00 „По средата“ – сериал 08:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.4 09:00 „Аламинут“ – комедийно предаване 10:00 „Наградите Дарвин“ – комедия,романтичен (САЩ, 2006), режисьор Фин Тейлър, актьори Дейвид Аркет, Ти Бъръл, Джош Чарлс, Кевин Дън, Нора Дън, Том Холандър, Джулиет Луис, Джулиана Маргулис, Лукас Хаас, Джоузеф Файнс, Алесандро Нивола и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Загадките на Лора“ – сериал 14:30 „Фитнес Тони“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи “ /п./- комедиен сериал 17:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 18:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с.1 19:00 „По средата“ – сериал, с.4 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Фитнес Тони“ – комедиен сериал 22:30 „Стъпка по стъпка “ – комедиен сериал, с.1 00:00 „Наградите Дарвин“ – комедия, романтичен (САЩ, 2006), режисьор Фин Тейлър, актьори Дейвид Аркет, Ти Бъръл, Джош Чарлс, Кевин Дън, Нора Дън, Том Холандър, Джулиет Луис, Джулиана Маргулис, Лукас Хаас, Джоузеф Файнс, Алесандро Нивола и др. 02:00 „Клуб Веселие“ /п./ – сериал 04:00 „Загадките на Лора“ /п./ – сериал

Nova TV
05:20 „Подли камериерки“- сериен филм, сезон 1 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 6 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 „Кодекс на убийството“ – сериен филм, сезон 1 00:30 „Д-р Хаус“ – сериен филм, 8 сезон 01:30 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 6 /п/ 02:30 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Билярд: Световна купа 2017, трети ден, първа сесия, повторение 14:05 Футбол: Нотингам Форест – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Билярд: Световна купа 2017, трети ден, втора сесия, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Норич Сити – Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая 06:00 Новини, (п) 06:30 „Код 11:13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 11:00 „Код 11:13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п) – 2 част 14:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 20:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич 21:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински 21:30 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес 22:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 23:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 00:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 01:00 еМисия България, (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *