Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 22 АВГУСТ

БНТ
05:15 През коридорите на времето – документален филм /8, последен епизод/п/ 06:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:05 Здравето отблизо /най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Космически кораб “Догстар” – анимационен филм /23 епизод/ 09:40 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /30 епизод/ 09:55 Лошите добри приятели – детски тв филм /4 епизод/ 10:25 Под вълните на Черно море – документална поредица 10:35 История.bg Цар Иван Шишман – краят/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Инуяша – анимационен филм /24 епизод/ 13:25 Бакстър – тв филм /12 епизод/ 13:50 Английският съсед – тв филм /2 серия/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Градчето “Сидер Коув” – тв филм /25 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 По съвест 5 – тв филм /8 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 18:00 По света и у нас 18:35 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс – 6-сериен документален филм /САЩ, 2013 г./, 1 епизод 19:20 Как се прави? – документален филм /2 епизод/ 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:50 Спортни новини 21:05 Аз летя – страхотната история на Доменико Модуньо 2-сериен – игрален филм /Италия, 2013 г./, 1 част, режисьор Рикардо Милани, в ролите Джузепе Фиорело, Касия Смутниак, Алесандро Тибиери и др. 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Под прикритие 5 тв филм /6 епизод/(16) 00:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:40 По съвест 5 – тв филм /8 епизод/п/ 01:35 Градчето “Сидер Коув” – тв филм /25 епизод/п/ 02:20 Туристически маршрути /п/ 03:00 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 03:50 История.bg Цар Иван Шишман – краят/п/ 04:50 Как се прави? – документален филм /2 епизод /п/

bTV
05:30 “Аламинут” /п./ 06:00 “Смърфовете” – анимация 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 30 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.96 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 10 17:00 bTV Новините 17:30 “Опасни улици” – сериал, еп.792 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 1, еп.41 21:30 “Любов и вендета” – сериал, с.1, еп. 6 22:30 “Хотел Елеон” – сериал, с.1, еп.23, 24 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закотвени”- сериал, с.1, еп.5 01:30 “Веществени доказателства: Рим” – сериал, с.1, еп.57 02:30 “Преди обед” /п./ – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 673

bTV Action
05:00 “Извън играта” – сериал, с.6 еп.8 06:00 “Кунг-фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, еп. 3 еп. 13 09:00 “Извън играта” – сериал, с.6 еп.8 10:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп. 17 11:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 15 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп. 18 13:00 “Тайната на скрития град” – приключенски, фентъзи (САЩ, 2008), режисьор Гил Кенън, актьори Мартин Ландау, Хари Тредуей, Сирша Ронан, Бил Мъри, Тим Робинс, Мариан Жан-Батист, Мери Кей Плейс, Тоби Джоунс и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.5 16:00 “Извън играта” – сериал, с.6 еп.9 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп. 19 18:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 16 19:00 “Супергърл” – сериал, еп. 18 20:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп. 14 21:00 Студио “УЕФА Шампионска лига” 21:45 Футбол от Шампионската лига 23:45 Студио “УЕФА Шампионска лига” 00:15 УЕФА Шампионска лига: Репортажи от срещите за деня 01:00 Футбол от Шампионската лига 02:30 “Кости” – сериал, с.10, еп.5 03:30 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп. 19 04:30 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 16

bTV Comedy
05:00 “По средата” /п./- сериал 06:00 “Майк и Моли” – сериал, с.4 07:00 “По средата” – сериал 08:00 “Предградие” – сериал, с.2 09:00 “Комиците” – комедийно предаване 10:00 “До живот” – драматична, комедия, криминален САЩ, 1999), режисьор Тед Дем, актьори Еди Мърфи, Мартин Лорънс, Бърни Мак, Обба Бабатунде, Ник Касаветс и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал 13:30 “Клуб “Веселие” – сериал 14:30 “Бруклин 99” – сериал 15:30 “Щурите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Аламинут” – комедийно предаване 18:00 “Клуб “Веселие” – сериал, с.5 19:00 Премиера: “По средата” – сериал, с.7 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “Бруклин 99” – комедиен сериал, с.1 22:30 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал, с.5 00:00 “До живот” – драматична комедия, криминален САЩ, 1999), режисьор Тед Дем, актьори Еди Мърфи, Мартин Лорънс, Бърни Мак, Обба Бабатунде, Ник Касаветс и др. 02:00 “Майк и Моли” /п./- сериал 03:00 “Предградие” /п./ – сериал 04:00 “Клуб “Веселие” /п./ – сериал

Nova TV
05:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/ 06:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 10:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 3 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Дъщерята на Ананди” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Скорпион” – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Черният списък” (премиера) – сериен филм, сезон 4 00:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 01:00 “Просветление” – сериен филм 02:00 “Скорпион” – сериен филм /п/ 03:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 04:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Лил – Каен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-8), 3-и епизод, повторение 13:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 3-и епизод, повторение 13:30 Класика от Висшата лига – Ливърпул – Арсенал (1994-95), повторение 14:00 Футбол: Ница – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Съндърланд – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Марсилия – Анже, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Шефилд Юнайтед – Барнзли, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Дартс: Мастърс 2017, Мелбърн, втори ден, повторение 01:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Край на програмата

BiT
06:00 Новини, (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 1 част 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова /п/ 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 14:30 Стажанта броди (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес 23:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Имате думата”/п/ 07:30 “Патарински Live/п/ 08:00 “Денят на живо”/п/ 09:00 “Беновска пита”/п/ 11:00 Времето, календар, хороскоп 11:10 ТОП ШОП 11:25 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 12:00 Времето, календар, хороскоп 12:10 Телемаркет 13:00 Времето, календар, хороскоп 13:10 Патарински Live/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси”/п/ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо”, избрано 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:30-05:30 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *