Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 22 МАРТ

БНТ1
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Анна Ангелова, Георги Ангелов и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3901 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Милион и две усмивки /п/ 13:55 Референдум /п/ 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 Чиста кръв – тв филм /93 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 16:55 Момчетата от „Медисън авеню“ 7 – тв филм /9 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Парламентарни избори 2017: Диспут на тема: „Борба с корупцията и престъпността“ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:10 Посолството – тв филм /11, последен епизод/ 22:25 В кадър – безопасно обаждане 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:15 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 23:25 Зелена светлина 23:30 В сянката на властта – тв филм /3 епизод/ 00:20 Денят започва с Култура /п/ 01:35 Момчетата от „Медисън авеню“ – 7 тв филм /9 епизод/п/ 02:20 Чиста кръв – тв филм /93 епизод/п/ 03:05 В сянката на властта – тв филм /3 епизод/п/ 03:55 Дързост и красота – тв филм /3901 епизод/п/ 04:20 Парламентарни избори 2017: Диспут на тема: „Борба с корупцията и престъпността“ /п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 8 15:00 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.9, еп.9 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп.6 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 690 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.3, еп. 3 21:00 „Смени жената“ – семейно риалити 22:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток- шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с. 5, еп. 8 00:50 „Малки сладки лъжкини“ – сериал, с. 5, еп.16 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 565 04:50 „Лекар в планината“ /п./- сериал

bTV Action
05:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.10 06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.23 09:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.14 10:00 „Експериментът“ – сериал, с.5, еп.9 11:00 „Стрелата“ – еп. 2, еп.22 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.13 13:00 „Робокоп: Разтапяне“ – екшън, трилър, фантастика (Канада, 2000), режисьор Джулиан Грант, актьори Пейдж Флетчър, Маурис Уинт, Мария Дел Мар и др. 15:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.10 16:00 „Експериментът“ – сериал, с.5, еп.10 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.14 18:00 „Стрелата“ – еп. 2, еп.23 19:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.15 20:00 Премиера: „Готъм“ – сериал, с.2, еп.1 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Господари на нощта“ – драма, криминален, трилър, (САЩ, 2007), режисьор Джеймс Грей, актьори Робърт Дювал, Ева Мендес, Хоакин Финикс, Марк Уолбърг и др. 00:15 „Готъм“ – сериал, с.2, еп.1 01:15 „Кости“ – сериал, с.9, еп.15 02:15 “ Експериментът“ /п./ – сериал, с.5, еп.10 03:00 „Тайният живот на хипопотамите“ – документален филм (САЩ, Франция, 2007) 04:15 „Стрелата“ – еп.2, еп.23

bTV COMEDY
05:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.4 07:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 08:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с.1 09:00 „Аламинут“ – комедийно предаване 10:00 „Джон Тъкър трябва да умре“ – комедия (САЩ, 2006), режисьор Бети Томас, актьори Пен Бадгли, Джеси Меткалф, Британи Сноу, Ашанти, София Буш, Ариел Кебъл и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Мутра по заместване“ – сериал 14:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 18:00 „Мутра по заместване“ – сериал, с.3 19:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с.4 20:00 Премиера: „Новите съседи“ – комедиен сериал, с.9, еп.1 21:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал, с. 3 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.1 00:00 „Джон Тъкър трябва да умре“ – комедия (САЩ, 2006), режисьор Бети Томас, актьори Пен Бадгли, Джеси Меткалф, Британи Сноу, Ашанти, София Буш, Ариел Кебъл и др. 02:00 „Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Загадките на Лора“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Ние, нашите и вашите“ (премиера) – сериал 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“ – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Без граници“ – сериен филм, 2 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Нова Спорт
10:00 Футбол: Каен – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 Футбол: Бристъл Сити – Хъдърсфийлд Таун, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Дартс: Висша Лига 2017, повторение 17:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 29-и епизод, повторение 18:00 Баскетбол: Дивина Сегурос Ховентут – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение 19:30 Баскетбол: Иберостар Тенерифе – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Футбол: Пари Сен Жермен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 23:15 Класика от Висшата Лига – Норич Сити – Саутхямптън (1993-94), повторение 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

КАНАЛ 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“ /п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Спорт в обектива“ 10:00 „Без монтаж“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Холивуд /п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:30 Парламентарни избори 2017 23:00 „Имате думата“/п/ 00:00 „Денят на живо“/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 „Спорт в обектива“/п/ 02:45 Повторения

BIT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:00 Телепазарен прозорец 11:30 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго (п) 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 21:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 00:00 Би Ай Ти Новините (п) 00:30 еМисия България (п) 01:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *