HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 23 АВГУСТ

БНТ
05:15 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс – документален филм /1 епизод/п/ 06:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 06:05 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Космически кораб „Догстар“ – анимационен филм /24 епизод/ 09:40 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /31 епизод/ 09:55 Лошите добри приятели – детски тв филм /5 епизод/ 10:25 Под вълните на Черно море – документална поредица 10:40 История.bg Българските царици /1 част/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Милион и две усмивки /п/ 13:55 Английският съсед – тв филм /3 серия/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /26 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 По съвест 5 – тв филм /9 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:35 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс – документален филм /2 епизод/ 19:20 Как се прави? – документален филм /3 епизод/ 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:50 Аз летя – страхотната история на Доменико Модуньо – игрален филм /2, последна част/ 22:30 В кадър – На лов за енергия /п/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Под прикритие 5 – тв филм /7 епизод/(16) 00:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:40 По съвест 5 – тв филм /9 епизод/п/ 01:35 „Градчето Сидер Коув“ – тв филм /26 епизод/п/ 02:20 В кадър – На лов за енергия /п/ 03:00 Здравето отблизо /най-доброто/ /п/ 03:50 История.bg – българските царици /1 част/п/ 04:50 Как се прави? – документален филм /3 епизод/п/

bTV
05:30 „Аламинут“ /п/ 06:00 „Смърфовете“ – анимация 07:00 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 31 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с. 1, еп. 97 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с. 2, еп. 11 17:00 bTV Новините 17:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 793 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Великолепният век: Кьосем“ – сериал, с. 1, еп. 42 21:30 „Любов и вендета“ – сериал, с. 1, еп. 7 22:30 „Хотел Елеон“ – сериал, с. 1, еп. 25, 26 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Закотвени“- сериал, с. 1, еп. 6 01:30 „Веществени доказателства: Рим“ – сериал, с. 1, еп. 58 02:30 „Преди обед“ /п/ – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 674

bTV Action
05:15 „Извън играта“ – сериал, с. 6 еп. 9 06:00 „Кунг-фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 3 еп. 14 09:00 „Извън играта“ – сериал, с. 6, еп. 9 10:00 „Супергърл“ – сериал, с. 3, еп. 18 11:00 „Готъм“ – сериал, с. 2, еп. 16 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с. 3, еп. 19 13:00 „Отрова за мишки“ – драма (България, 2014), режисьор – Константин Буров, актьори – Николай Йовин, Иван Панайотов, Бисер Маринов, Петър Генков, Лора Декова и др. 15:00 „Кости“ – сериал, с. 10, еп. 6 16:00 „Извън играта“ – сериал, с. 6 еп.10 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с. 4, еп. 1 18:00 „Готъм“ – сериал, с. 2, еп. 17 19:00 „Супергърл“ – сериал, еп. 19 20:00 „Стрелата“ – сериал, с. 3, еп. 15 21:00 Студио „УЕФА Шампионска лига“ 21:45 Футбол от Шампионската лига 23:45 Студио „УЕФА Шампионска лига“ 00:15 УЕФА Шампионска лига: Репортажи от срещите за деня 01:00 Футбол от Шампионската лига 02:30 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 6 03:30 „Тежки престъпления“ – сериал, с. 4, еп. 1 04:30 „Готъм“ – сериал, с. 2, еп. 17

bTV Comedy
05:00 „По средата“ /п/- сериал 06:00 „Барът“ – сериал, с. 2 07:00 „По средата“ – сериал 08:00 „Предградие“ – сериал, с. 2 09:00 „Аламинут: Ново поколение“ – комедийно предаване 10:00 „С жени на море“ – комедия, романтичен (САЩ, 2009), режисьор – Питър Билингсли, актьори – Винс Вон, Джейсън Бейтман, Кристен Бел, Фейзан Лъв, Кристин Дейвис, Кали Хоук, Жан Рено и др. 12:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 13:30 „Клуб „Веселие“ – сериал 14:30 „Бруклин 99“ – сериал 15:30 „Новите съседи“ /п/- комедиен сериал 17:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 18:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с. 5 19:00 Премиера: „По средата“ – сериал, с. 7 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 Премиера: „Бруклин 99“ – комедиен сериал, с. 1 22:30 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал, с. 5 00:00 „С жени на море“ – комедия, романтичен (САЩ, 2009), режисьор – Питър Билингсли, актьори – Винс Вон, Джейсън Бейтман, Кристен Бел, Фейзан Лъв, Кристин Дейвис, Кали Хоук, Жан Рено и др. 02:00 „Барът“ /п/- сериал 03:00 „Предградие“ /п/ – сериал 04:00 „Клуб „Веселие“ /п/ – сериал

Nova TV
05:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/ 06:00 „Касъл“ – сериен филм, сезон 8 /п/ 07:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „Комисар Рекс“ – сериен филм, сезон 13 10:30 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, сезон 3 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“ – сериен филм 13:30 „Дъщерята на Ананди“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, избрано 21:00 „Скорпион“ – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Черният списък“ (премиера) – сериен филм, сезон 4 00:00 „Касъл“ – сериен филм, сезон 8 01:00 „Просветление“ – сериен филм 02:00 „Скорпион“ – сериен филм /п/ 03:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 04:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Ница – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Съндърланд – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-8), 3-и епизод, повторение 17:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 3-и епизод, повторение 17:30 Класика от Висшата лига – Челси – Евертън (2009-10), повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Бъртън Албиън – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Метц – Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Дартс: Мастърс 2017, Мелбърн, трети ден, повторение 01:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Край на програмата

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая 06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 2 част 14:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес 23:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 01:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 „Без Целофан“, актуални политически изявления без цензура 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“ /п/ 07:00 „Имате думата“ /п/ 07:30 „Патарински Live /п/ 08:00 „Денят на живо“ /п/ 09:00 „Уикенд с Роси“ /п/ 10:00 „Спорт в обектива“ /п/ 11:00 Времето, календар, хороскоп 11:10 Топ шоп 11:25 „Холивуд“ /п/ 11:55 Телемаркет 12:00 Времето, календар, хороскоп 12:10 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 13:15 „Патарински“ Live /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“ /п/ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ /п/ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“, избрано 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 „Денят на живо“ /п/ 23:30 „Спорт в обектива“ /п/ 00:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *